עדים ברבנות

cleopatra2006

New member
עדים ברבנות

האם בעלה של אחותי יכול לביות עד? האם גיסו של חבר שלי יכול להיות עד? או ששניהם נחשבים כקרובי משפחה שלי? עד כמה באמת בודקים את הקירבה שם?

ט ו ש ה

New member
תלוי ברבנות

אני חושבת שיותר הגיוני שגיסו של בעלך יעיד בשבילך מאשר בעלה של אחותך

cleopatra2006

New member
את התעודת רווקות אני מוציאה מחולון

ותיק נישואים אנחנו פותחים בבת ים

dafnach

New member
אנחנו היינו היום ברבנות ראשלצ

וביקשו מהעדים רק 2 דברים: 1. תעודת זהות 2. שאלו כמה זמן הם מכירים את החתן/כלה ואם הם בטוחים שהוא רווק ויהודי

נועה1211

New member
אני הולכת ביום ה' לרבנות ראשון להוציא ת.רוקות

ויש לי שאלות...או יותר נכון שאלה: כמה זמן זה לוקח להוציא תעודת רווקות? הם מתחילים ב-9 עפ"י התקליט, כמה מוקדם להגיע? להיות שם ב-8 וחצי זה בסדר אם אנחנו רוצות להיות ראשונות? תודה

dafnach

New member
אנחנו היינו היום אחהצ..

באנו ב-16:10 והיו לפנינו כבר 2 זוגות.. פתיחת תיק לקח לנו 20-30 דק' (שואלים שאלות עליכם - מה ההורים עושים, שמות של סבים וסבתות, מה אנחנו עושים, תעודת סטודנט, הסבר על המשך תהליך וכו'). אח"כ אצל הרב - נכנסנו שנינו וחתמנו על טופס שמדבר על רב מהרבנות או רב חיצוני. אח"כ אמא של החתן נכנסה והעד שלו ואח"כ אמא שלי והעד שלי... ביקשו מהם ת.ז (מהאמהות גם תעודת נישואין) ושיחתמו על הטופס. אח"כ העדים הלכו ואנחנו נכנסנו למדריכת כלות - שאלה מתי היה המחזור האחרון ואם אני במחזור טבעי או על גלולות, עשתה איתי חישוב זריז עד המקווה והציעה לי הצעת גלולות כדי להיות בטוחה... היא נתנה לנו תאריך להדרכת כלות (3 שבועות לפני המקווה) והדרכת חתנים (יום לפני ההדרכה שלי) אח"כ עלינו לשלם - אנחנו סטודנטים אז שילמנו 360 במקום 600 אח"כ החזרנו למקום שבו פתחנו את התיק זהו... בת'כלס נכנסנו ב-16:10 בשער הרבנות ועד 17:30 היינו בחוץ, אחרי הכל. העדים יצאו כבר ב-17:00 בהצלחה

dafnach

New member
כל רבנות זה משהו אחר..

אצלנו כל אחד היה צריך להביא את אמא שלו ועד/עדה

למעלה