עדיין פה...לצערי. וגם מסר קצת לכאב עצום

mony1975

New member
עדיין פה...לצערי. וגם מסר קצת לכאב עצום

שבוע קשה ...רק היום אני מצליחה לרשום קצת ולהרשות לעצמי להשבר...אחרי אופטימיות של כמעט שבועיים ...ביום רביעי,הווסת הקדימה וגאלה אותי מיסוריי לחכות לבדיקת הדם ביום ראשון..ואני לא...שוב לא בהריון. ושוב.כל כניסה לשירותים לוותה בבכי שהתיש אותי .אני מותשת...אני לא מצליחה להביא את עצמי להתקשר שוב לרופא לקבוע טיפול חדש...לא מצליחה לחשוב להתחיל את שוב..אני שבורה.
בפעם הקודמת...לקח לי שנה להכנס להריון והייתי סבלנית..ידעתי שזה לוקח זמן וכל הזרעה היתה באמת ממקום של סבלנות ועכשיו..אני ממש שבורה.
ואני מנסה להיות חזקה ליד כולם, כי נמאס לי להעציב את אמא שלי כ"כ .הכאב שהי עלי נראה לי גדול מהכאב שלי על עצמי (נשמע מוזר..אבל אני הבנתי את עצמי במשפט)
וקשה לי, עוד חודש עובר ועוד חודש..כבר עברה חצי שנה!אלוהים חצי שנה שהיא לא איתי ואני לא מצליחה למלא את הבור בבטן שהיא השאירה והכי גרוע אני כבר לא יודעת מה אני רוצה. אני לא יודעת אם אני מסוגלת שוב להתחיל..
ולא...אין לי זמן...ולא...אני לא צעירה אני 37 חודש הבא אין לי את הפרבילגיה לקחת זמן ולהגיד לעצמי.."טוב נעשה הפסקה כמה חודשים"
אני לא יודעת איך להרים את עצמי...בפעם הראשונה מאז המקרה אין לי טיפת אופטימיות בגוף ואני צריכה אותה..אני חייבת את האופטימיות.והיא תחזור היא חייבת אבל עכשיו..לשבוע הקרוב אני מרשה לעצמי קצת לטבוע בכאב ובאכזבה העצומה שלי.

ומילה אחרונה..כאב עצום..כ"כ רציתי להגיב שבוע שעבר ולהגיד לך שבאמת אני זוכרת איתך את מעיין ובאמת כואב את כאבך אבל לא היה לי כוח נפשי להביא את עצמי אפילו להלקיד (אלוהים יודע אני מסתדרת בעבודה בכלל). אז שתדעי, שבלב הייתי איתך וחושבת עליך ועל כאבך.

היי מוני

לא מוצאת מה לכתוב לך, ויחד עם זאת מרגישה חייבת להקליד תשובה. אני אוהבת אותך ומקווה בכל ליבי שזה יקרה לך, הריון ולידה רגילים, ואמהות לילד/ה שלמים ובריאים, והיות ואני במוד זוגי כרגע, אז תרשי לי לקוות שגם זוגיות תקרא בדרכך, כי כל כך מגיע לך...

דצמבר2011

New member
מוני!

קצת קשה לי לקרוא. כל כך קיוויתי שיצליח הפעם.
איתך בכאב ובאכזבה.... וגם איתך במחשבה שחייבים למצוא דרך להחזיר את האופטימיות.
חיבוק גדול ואוהב ממני, ובבקשה תמשיכי לעדכן.

מקוםבלב

New member
בוקר טוב יקרה,

כמה קשה הציפייה הזו להריון חדש.בהחלט מכלה את כל הכוחות והסבלנות.
כל חודש מחדש לעבור את הטיפול ולקוות שהפעם, בטוח יש הריון.
אני מקווה שאכן ההריון המיוחל יגיע במהרה.
ולגבי ההרגשה הכללית, האם את עושה משהו למען עצמך? למען האושר, השמחה , וההנאה שלך?
חשוב שתעשי גם דברים למען עצמך בכדי שתתמלאי באנרגיות חדשות. גם החיבור לגוף מחדש מאוד חשוב.
האם חשבת אולי ללכת לטיפול כלשהו? מקום שבו את תוכלי לשתף וגם לקבל טיפול שיחזיר לגוף ולנפש את כוח החיים ?
אם זה משהו שיכול להתאים לך, תגידי לי מאיפה את ואני אנסה לעזור לך למצוא.
שולחת חיבוק גדול והמון אהבה.

מוני יקירתי

כל כך עצוב לי איתך, הייתה בי תקווה ואופטימיות וצר לי כל כך.
מקווה מתוקה שלי שכן תמצאי את הכוחות להמשיך במסע שיביא לחייך אושר ואהבה שמגיעים לך.
הלוואי ויכולתי לחבק אותך חיבוק חזק בנתיים עד שנפגש שולחת לך מכאן את אהבתי הגדולה וחיבוקים
וירטואליים.

תודה יקירה שאת זוכרת איתי ויכולה להבין ולהזדהות עם תחושותייך שלא תמיד יש בנו את הכוחות להביע את מה שאנחנו מרגישות.

אוהבת אותך!

למעלה