עגלת ג'ואי כרום

lironme

New member
עגלת ג'ואי כרום

שלום, מעוניינת לרכוש את העגלה. יש לה 2 גלגלים גדולים ו2 קטנים. השימוש בעיקר להליכה ממושכת בתוך עיר על מדרכה. האם את ממליצה? עד כמה 2 הגלגלים הקטנים מפריעים?

עוגי555

New member
מצטרפת לשאלה:)

נראית לי הכי כולן , חייבת להודות שגם מהחינה אסתטית היא הכי יפה לדעתי...כמה שאלות ברשותך-קיבלתי עליה הצעת מחיר של 2400 סלקל אמבטיה וטיולון, רק צריכה מתאמים ב200 שח נוספים לסלקל.יש לנו תקציב לחוץ מאוד, וזה מאוד סביר מבחינתי.היא קומפקטית, מתקפלת יפה, קלה ונראית ממש מבית טוב.1. מצאתי אותה ב 800 שח ללא אמבטיה- דגם מירוס.הסלקל מתיישב על הטיולון ונסגר ויוצר הגנה. זה מאוד מפתה, ויותיר לנו כסף לריהוט ודברים נוספים.אני אמורה ללדת ב״ה בדצמבר בשיא החורף הירושלמי... ועדיין חצי מהחברות אומרות בשום פנים ואופן לוותר וחצי אומרות בשום פנים ואופן להשקיע.2. אני מתכננת עוד ילדים בעזרת השם- האם שווה לדאוג לעתיד- כלומר אם אני קונה גוי- אצטרך לקנות גואי טיולון כפול כדי שהסלקל יתאים?... איך זה עובד הלאה?3. מצטרפת לשאלה על הגלגלים- האם הם עושים רושם שיחזיקו מעמד?4. בדקתי אתמול את הסיטי מיני שתסתכם ב 4500 שח- קשה לי לא לחשוב שאולי אני צריכה להחנק- סליחה- עם המחיר וללכת עליה? היא א יפה, לדעתי ונראית כמו אוהל- אבל נוחה, יציבה ומרווחת ונראה שמספקת הגנה מאוד יפה נגד רוח ושמש.כמו כן בדקתי את הוורסה שהיא יותר יפה ולא נראית כמו אוהל וגם מתהפכת אבל יקרה אף יותר מהמיני...כפי שניתן לראות אני מבולבלת...אשמח להארות והערות.תודה!

עונה על שאלותייך

1) ההמלצה היא לא להשאיר תינוק זמן ממושך בסלקל, לכן לא הייתי מתייחסת לסלקל כמקביל לאמבטיה.
אם את לחוצה בתקציב תבדקי גם את עגלת טאי טאי.
2) עגלה שתתאים גם לילדים הבאים צריכה להיות בראש ובראשונה בעלת שלדה חזקה וריפודים טובים, כדי לשרוד, ולהיות ראויה לשימוש גם לילד הבא.
לא הבנתי מדוע לקנות טיולון נוסף. אם הריפודים ניתנים לריפוד וכביסה, זה מספיק טוב.
בחשיבה קדימה: בדקי שעל העגלה ניתן להרכיב טרמפיסט (מעין משטח המתחבר לעגלה המאפשר לילד הגדול יותר לעמוד עליו)
3) גלגלים: האם גלגלים יחזיקו מעמד תלוי בסביבת המגורים שלך או היכן שאת מתכננת לטייל רוב הזמן.
4) יש עגלות טובות בתקציב שאת מחפשת כפי שרשמתי לך בתחילת ההודעה, את לא חייבת להחנק. כמו כן אם עגלה יקרה מוצאת חן בעיניך את יכולה לנסות לחפש אותה ביד 2 או בעגליס שמשכירה עגלות מסויימות.

בהצלחה

עוגי555

New member
תודה- מעריכה מאוד! והסבר

אני מתכוונת- זה התכנון לא ידוע מה ייקרה כמובן- ללדת עם מרווחים מינימלים- כלומר שאם זה יצליח יהיה לי ילד בטיולון ועוד תינוקאיך מסתדרים?...

במקרה כזה רוכשים עגלת אחים

כלומר, עגלת תאומים, המתאימה לשני תינוקות או תינוק ופעוט.

אפשרות נוספת היא לקנות באגי פוד לעגלה הקיימת (מעין מושב המתחבר בצד העגלה) - תבדקי שניתן לחברו לעגלה אותה את מתכננת לרכוש.

באופן כללי גלגלים קטנים על מדרכה הם בסה"כ

בסדר.
אם מדובר במדרכה משובשת או אבנים משתלבות (אקרשטיין) שווה לבחון גם עגלה שכל גלגליה גדולים.

בסוף הכל קשור לנוחות ורכות הנסיעה, ותמיד גלגלים גדולים עדיפים, אך הם לא הכרח באזור כמו שאת מתארת.

הריון נעים

למעלה