עברי(ת) שפה יפה.

B a 7 a K

New member
ק'

בינתיים אין שירים, אבל נשאיר את השירשור פתוח, אולי באלבום הבא.

B a 7 a K

New member
ר'

בינתיים אין שירים, אבל נשאיר את השירשור פתוח, אולי באלבום הבא. :)

האגוש

New member
רעל

בטח שיש
שיר שכל כךך התמכרתי אליו , ואורעד עדה לזה
גם שיר שנוי במחלוקת [ע"ע אלף בנות דתיות, לידו] אבל אני אוהבת
במיוחד ההרצאה לפני

B a 7 a K

New member
ש'

התחילו. ואני מזכיר: בנושא ההודעה אתם כותבים אך ורק את שם השיר, ולא שום דבר אחר, שום סימני פיסוק, אפשר רק אמוטיקון אחד, אם זה מאוד דורש. עוד דבר- אנחנו כותבים פה רק על שירים שנכתבו ע"י עברי ו/או הוצאו על דיסק/סינגל. זה חשוב! בהצלחה בהמשך.

שירים

אחד השירים האהובים עלי. למרות שזה שיר קיצבי שגורם לך לרצות לרקוד ולקפץ להנאתך, אני תמיד מוצאת את עצמי בוכה ללא שליטה כשמגיע הפזמון. "תודה לכל מי שאהב אותי ברגעים מתים, נזכר בכמה רגיעות נזכר בריח, סופר עד עשר ומחליט, אני לא בורח". בכמה שורות פשוטות עברי מצליח לסכם את כל הרצונות, משאלות, אכזבות, רגעי השיא ורגעי השפל בחיים שלי. מילים מדהימות, לחן מדהים, שיר מדהים, עברי מדהים.

B a 7 a K

New member
ת'

התחילו. ואני מזכיר: בנושא ההודעה אתם כותבים אך ורק את שם השיר, ולא שום דבר אחר, שום סימני פיסוק, אפשר רק אמוטיקון אחד, אם זה מאוד דורש. עוד דבר- אנחנו כותבים פה רק על שירים שנכתבו ע"י עברי ו/או הוצאו על דיסק/סינגל. זה חשוב! בהצלחה בהמשך.

זוהרים

New member
תמיד אהבה

אבל אני כותבת את זה בשם מטיילת אוסטרלית, לא בשמי. [שלא תגידו שאני מציפה
]

whynot5

New member
תמיד אהבה

זה שיר מקסים, עם מילים מקסימות והלחן בכלל יפה. אני במיוחד אוהבת את הפזמון, יש בו משו פשוט כזה ויפה. עוד משפט שאני אוהבת בשיר: זה חשוב לי אחרת לא הייתי שואל

B a 7 a K

New member
הצלחה או כישלון?

לא יודע, אבל מה שממשי הוא כאב הראש שנהיה לי מהשירשור הזה, הוראות פשוטות אנשים. אז זהו, סיימנו עם ה"מילון" שלא ברור אם הוא הצלחה או כישלון, סקרנו בית ופזמון, ועכשיו אני הולך לישון. [ברק בפרץ כישרון יחיד במינו] תודה לכל מי שבאמת השקיע ועזר. תודה גדולה יותר לכל המושים פה שלא יודעים לקרוא הוראות. [
]

whynot5

New member
בטח שהצלחה!

אחלה של רעיון. בקשר להוראות- לא נורא אם חזרנו על שירים כמה פעמים, זה עדיין יפה. ואתה עדיין גאון
אוהבת

chen456

New member
../images/Emo46.gif ברק

שלא תעז להגיד את זה!!!
בטח שזו הייתה הצלחה!!! היה ממש נחמד לעשות סקירה של שירי עברי...זה היה אחלה רעיון!!!! וכל הכבוד לך על המאמצים לשמור על הסדר בו
ובהחלט צריך לעדכן אותו גם עם צאת האלבום הבא וכל אלו שייצאו אחרי-כן
... לך לישון באמת, ואז אולי לא תדבר שטויות כאלה
...

hadarr1

New member
נפתח קצת מוקדם מידי.

תפתח את השרשור שוב כשיהיו לו 10 דיסקים זה יהיה הרבה יותר מעניין. אחלה רעיון

chaaai

New member
רעיון מוצלח, ביצוע פחות...

אנשים לא נראה לי הבינו את הקטע בכל אות מישהו רשם שיר רק כדי שהוא יהיה זה שמזכיר את אותו השיר ואז רשם איזה שורה מתוכו =/ לא אמר מה הוא מסמל לו, במה השיר מיוחד וכדומה...( לא כולם, יש כאלה שכן רשמו דברים ממש יפים) פשוט יצא לנו פה רשימת שירים של עברי... מה שאפשר למצוא בקלות בשירונט =/

../images/Emo45.gif

מה שהפריע לי זה שבתור אחת שכן מצייתת לחוקים[
] עד שהספקתי לכתוב על שיר מסויים מישהו כבר כתב אותו, אז לא שלחתי את מה שכתבתי. עכשיו, אני לפחות השקעתי קצת מחשבה במה שכתבתי, וברוב הפעמים אלו ששלחו לפני רק כתבו "שיר מדהים" ולפעמים אפילו לא כתבו תוכן בכלל. לדעתי, מה שהיה יפה ברעיון של ברק[רעיון מעולה, ד"א] זה שכל אחד באמת יכתוב איפה השיר נוגע בו ולמה הוא מיוחד בשבילו ולא סתם יכתוב משהו כדי להספיק לשלוח לפני כולם. אבל אני סתם מתבכיינת
. זה רעיון ממש יפה ובאמת יש חלק שכתבו דברים יפים[לא שאני חושבת שאני כתבתי משהו כזה טוב, אבל לפחות ניסיתי
].

B a 7 a K

New member
את השתגעת?

חחח, אם רק היית רואה כמה פעמים הזכרתי את המילה "אולקוס" אתמול.

למעלה