עברית ל-WINDOWS CE! ArtSKey

2cookie

New member
עברית ל-WINDOWS CE! ArtSKey

במהלך השיטוט שלי ברשת נתקלתי בדף התוכנה הזו. החברה מבטיחה תמיכה עברית ב-25$ לפלטפורמות WINCE בגירסאות 2.0\2.1 ול-PPC 2002\2003. ליד 2002 מצויין "3.0", כך שיכול להיות שגם מכשירים כדוגמת BE300 ייתמכו- אבל אני לא בטוח. כל מי שיש ברשותו מכשיר PPC ישן יחסית כמו קאסיו E100 או BE 300 מוזמן לנסות...

shlomos

New member
איך אפשר לקנות בארץ את הרשיון?

החברה והכתובת שלה ברוסיה... אין איזה נציג בארץ?

2cookie

New member
קודם כל, אני שמח לראות שזה עזר

כאן לכמה משתמשים. אני משער שתוכל לרכוש את התוכנה בעזרת כרטיס אשראי בין לאומי. ורק שאלה קטנה.. האם זה באמת עובד ועם איזה מכשיר ניסית? מה טיב העברית? שבירת השורות טובה והכיוונים נכונים? והאם אפשר להתרשם מצילומי מסך?

shlomos

New member
arksoft

יש לי NEC MOBILEPRO 880 . נהגתי לעבוד עם התוכנה הזאת וכל שבועים היתי מוחק ומתקין מהתחלה. לפני חצי שנה נשברתי - מילא רוב השימוש הוא באנגלית ה PDA נראה כמו מחשב נייד מיניאטורי , והתוכנה אכן עבדה מצויין - עם המקלדת - מדי פעם היתי צריך לבקש להשוך את כיוון הטקסט עבור טקסט שכבר קיים....

2cookie

New member
נהדר, אני שמח לשמוע שזה עובד.

זה בהחלט הופך כמה מכשירים לרלוונטיים...

2cookie

New member
מוסיפה תמיכה עברית למכשירים ישנים

מבוססי WINDOWS CE, גם בגירסת HandHeld PC. מכשירי ה-HPC יכלו להיות פיתרון לאנשים רבים אך התמיכה בעברית היוותה מכשול..

shlomos

New member
מזה HPC

כעיקרון זהו מכשיר WINCE לדורותיו עם מסך הרבה יותר גדול - מינימום 640X240 ונראה כמו מחשב נייד מיניאטורי - בין 0.5 ק"ג ל 1.3 ק"ג לגדולים יותר - עם הרבה יותר אפשרויות הרחבה. זוהי נישה שנעלמת מהשוק וכרגע ניתן למצא אולי 3 דגמים בחול.

למעלה