-ס-ק-ר-!!!

JACKASS 4 LIFE

New member
-ס-ק-ר-!!!

גם בשביל להחיות את הפורום וגם בשביל להוריד תשירשורים של התחרות הדפוקה... אממםם...חחחחח אין לי באמת סקר...שניה,תנו לחשוב רגע...מצאתי! אממם נגיד אתם טסים לאי בודד ומותר לכם לקחת דיסקמן ודיסק אחד... של איזו להקה הייתם לוקחים? אממם אני הייתי עושה אוסף באמ פי 3 ואז היה לי הרבה שירים
.. חח סתם זה אסור.. אני נירא לי הייתי לוקח nofx או Millencollin..לאדע... ואיזה שיר אתם לא מצליחים להפסיק לשמוע... אז אני: NOFX - Murder the Government NOFX - Linoleum באמת שאני לא מצליח להפסיק לשמוע אותם..!! לא יודע למה..מוזר...וזה רק בזמן האחרון..טוף! מספיק זיוניי שכל... וזכרו! מי שמצביע,משפיע!

skutuly

New member
אני...

אני הייתי לוקח את הדיסק tonight the stars revolt של powerman5000 ואני לא מפסיק לשמוע את flash into gear של cky

bobby6killer

New member
אני אישית הייתי לוקח

את החזה של נופר זדה... חחחח סתם נופר (למרות שלא הייתי מתנגד) זה בצחוק
דיסק? אולי pantera- vulgar display of power או אולי -system of a down -toxicity \steal this album ושיר שאני לא מפסיק לשמוע.? אמממ וויזלי הוא המלך שיר נהדר...

VVEE MAN

New member
אהההההההההההההה !!!!

וויזלי הוא המלך חחח ואני הייתי לוקח גם מילנקולין אחלה שירים והמילים מדברות אלי חחחח

VVEE MAN

New member
שמע אחי אני מקווה שאת הספר הזה

לפחות התחלת מההתחלה כי אחלה ספר

bobby6killer

New member
סיימתי אותו לפני דקות ספורות

טיפה מאכזב לדעתי אבל עדיין נחמד ואפילו יותר מדי ארוך...

holly shit

New member
טוב..אני לא ממש יודעת

איזה דיסק הייתי לוקחת כי מאז שנדפקה לי הקאזה אני פחות או יותר מנותקת מכל מה שלא נמצא בערוץ 24 טוב ועכשוי אתם תקראו לי זקנה אבל אחים שלי הביאו דיסק של אהוד בנאי (ממש טוב דרך אגב) ואני שומעת אותו כמעט כל היום

holly shit

New member
אני יודעת,לא אמרתי ששמעתי אותו בלופ

כל היום? אהה ודרך אגב אני שונאת את המחשב שלי!(סתם צוצ'י אני אוהבת אותך) לא לא אני שונאת אותו!!

omni96

New member
לא בטוח...

בגלל שאני שומע הרבה מאוד מוזיקה יותר מידי האמתי אז אין לי משו מסוים שהייתי לוקח ואם הייתי לוקח CKY אז הייתי משתעמם אחרי 1000 פעמים ששמעתי אותו ואז זה היא יוצא ממש מעצבן אז הייתי מעדיף פשוט לא לקחת מוזיקה כמה מוזר שזה נשמע

JACKASS 4 LIFE

New member
ונוסיף עוד שאלה...

לאיזה שיר אתם הכי מיתחברים מבחינת המשמעות.. אני חושב שלזה: I wanna see the constitution burn Wanna watch the white hourse overturn wanna witness some blue blood bleed red I wanna tar and lynch the KKK I wanna pull and shoot the NRA I wanna pay the lobbyists to kill themselves I wanna dose the DEA I wanna join the CIA (not really) Murder the government, Murder the government Murder the government, and then do it again.. yeah Murder the government, Murder the government Murder the government, and then Murder the government או שלא..לאדע...אין עכשיו משהוא בראש...אולי עוד מעט..אבל אתם תשימו..

blink me1

New member
מה אתה רציני???

קודם כל ברגיל יש מיליונים....!! כל שיר שני שאני באמת אוהבת מתחבר אצלי לאיזה הרגשה שיש לי...או למיקרה או כו' וכו'.... וחוצמזה זה לגמריי תלוי בתקופות....או אולי זה רק אצלי כי אני קצת מתוסבכת.. בכל מיקרה הנה מילים יפווותתת של שיר יפפפה שכרגע מתחבר לי לחיים.. What happened to you?You've played the victim for so long now in this game.What I thought was trueIs made of fiction and I'm following the same.But if I try to make sense of this mess I'm inI'm not sure where I should begin.I'm falling, I'm falling ...Now I'm in Over my head, with something I saidCompletely misread I'm better off dead.And now I can see, how fake you can be This hypocracy's beginning to get to me.

bobby6killer

New member
חרא של מסר יוני

מרדר דא גוברמנט למה מה הממשלה עשתה לה? סתם אומרים את זה תכלס...זה לא כמו רייג' אגיינס ט דה מאשין שלא הרשו להם להופיע ולשיר בכל מני מקומות ופעם אחת לא הרשו להם לצאת ממיזורי אני חושב והם כתבו שיר מחאה וניגנו בכל מיזורי והממשלה הבינה שהזכות לתנועה זה אחת מזכויות האדם (זכות שאיננה ניתנת לשלילה ואיננה נקבעת לכל אדם לפי גזעכ מין דת וכו אלא משום היותו אדם... מילים שאני מתחבר אליהם? אוקיי חח הנה משפט שהתחברתי לו בכמעט כל יום שעשיתי בו ג'קאס: Uh-oh We're in trouble Something's come along and it's burst our bubble Uh-oh We're in trouble Gotta get home-quick march on the double

למעלה