ס"ם

ק ר ח

New member
ס"ם

סקר מוזר- אם הייתם יכולים לשלב ראפר(ישראלי) עם זמר מכל הסגנונות האחרים חוץ מראפ(מזרחית,רוק,אפילו דיג´יי של טראנסים,הכל) מי שתי האמנים שהייתם רוצים לשמוע ביחד בשיר?????????? שלי-מוקי ואביב גפן-שיר שלהם ביחד חייב להיות חזק!!!!!!!

BoR|S

New member
המממ...

אולי מוקי וברי סחרוף... אולי אביב גפן ומוקי... אולי דני סנדרסון עם אדם סנדרסון

Ambitionz

New member
סאבלימינל ואלמליח

אה אופס זה כבר היה מוקי ו......אמממממממממ.....אסף אמדורסקי...? עלה לי ראשון לראש, לא יודע... דוקא יכול ליהיות נחמד

לולו15

New member
כבר היה את

אמינם עם מרילין מנסון וזה היה ממש ממש טוב אני אומרת שכדאי להם להמשיך לעשות דברים ביחד

לולו15

New member
נ.ב

שאמרת ראפר ישראלי אין הרבה אומנים בארץ שכדאי לשלב.לפי דעתי

Geez Ball

New member
מומי לוי ושימי תבורי

סתם! אל תהרגו אותי!! משעמם לי, מה לעשות

Da Judge

New member
אני יודע שביקשת

שאחד מהם לא יהיה ראפ, אבל אני חייב...:) 2naman וקאסוטו!!! תראו לי אחד שמכיר את שניהם ולא ירצה לשמוע שיר שלהם ביחד...

RotemY

New member
חחחחחחחחחחחחח אני בשוק...

מי זה לעזאזאל הקוקו מאילת הזה?!? כל הערסיאדה של גבעתיים (מי ישמע.. כולם וואנאבי´ס...) מהללת בשמו... מישמו מכן להסביר לי מה הסיפוק עם הקוקוק הזה?. יש לו שם של דיגני בוקר לילדים!!!!!!!!! לעזאזאל איתו. ואם כבר הגבתי לך אז אני יגיב גם לס"ם: סניקרס ומוניקה סקס..! ענק!

Geez Ball

New member
רותם, אל תשאלי מאיפה אני יודע

אבל אני יודע קוקו מאילת זה יצור חביב ועיראקי מאילת שעושה מוזיקה מזרחית עם דגש על עיראקיות. אני מכיר שני דיסקים שלו חאפלה מזרחית עם קוקו וקונצרט עם קוקו וזה מצחיק אותי כל פעם שיוצא לי לשמוע אותו בטח שמת לב לתכנית של אסי וגורי או שראית דומינו פעם ושמת לב שאסי עושה שם דמות בשם קוקו כחיקוי לקוקו מאילת והאמת- זה נשמע די דומה ונראה בול כמוהו. עד כאן סיכום קורות חייו של קוקו מאילת. ושוב, אל תשאלי מאיפה אני יודע פאדיחות

2PAC4EVER

New member
אז הוא זה שאסי וגורי מחקים!

חשבתי זה דמות בדויה, והשמות של הדיסקים שלו פשוט שיא האינטליגנציה: חאפלה מזרחית עם קוקו, וקונצרט עם קוקו, מה הלאה?, על האש בחוף עם סאב מומי והחברה בטברנה...

צחי טל

New member
שלי זה..........

מומי לוי ו.............טיפקס אולי משינה ודווקא שילוב שעבד חזק זה טיפקס הענקיים ופישי הגדול

אה....

לדעתי יהיה מגניב לשמוע שיר של לינקין פארק ואמינם! אם זה ניחשב! אם לא אז.... סאב וברי סחרוף!(ככה רושמים?) קיצר יהיה מגניב!

למעלה