סת` גרין

LuNaTiC

New member
סת` גרין

הא הא הא!!!!! מישהו זוכר אותו? איש זאב חמוד מבאפי? יותר נכון - איש הזאב החמוד המתוק שלי מבאפי?? הוא כל כך חמוד!! ראיתם אותו באוסטין פאוורס וב - לא יכולים להתאפק?? הוא בנאדם חמוד!!!! אני אוהבת אותו!!! הוא מזכיר לי בהרבה מובנים את ג`ושוע ג`קסון אהוב ליבי.. ענבל, שברגע זה מחייכת כמו מטומטמת ברגע שהיא חושבת על פייסי...

חיפושיט

New member
או מי גוד

אני חוללללללה על סת` הוא הייה בסרט שהראו בערוץ ארבע לא מזמן- קומדייה על יד רצחנית ופייסי -ג`ושוע ג`קסון חוולללה ההה עליו!!!!!!!!

איזה סרט מצחיק

ופייסי באמת חתיך, אני גם חולה עליו הרבה יותר מדוסון החננה

נמרה

New member
אהההההההההההההההה

את יודעת לגעת בדיוק איפה שכואב נכון? אני פשוט מתההההההההההההה על סת` הכי אהבתי אותו כשהיה ב``אוסטין פאוורס המרגל שתקע אותי``, יעני בשני. ממש לא מתאים לו ז`ינז`י.

LuNaTiC

New member
כן גם אני אהבתי אותו בשני,

ואיך שמיני מי התנכל לו כל הזמן.. זה היה כל כך מצחיק!!! אני מתה עליו הוא כל כך מתוק!!!! ואני אוהבת את פייסי, הבנאדם הזה מדהים מדהים מדהים.. הוא כל כככךךךך חמוד!!!

ג`ושוע ג`קסון. :-()

ג`-ו-ש-ו-ע ג`-ק-ס-ו-ן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! הוא השחקן הגדול החתיך המתוק החמוד והממי של כל הזמנים !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ואין טעם להיתווכח איתי! :)

למעלה