סתם תוהה!

• פותח הנושא pank
  • פורסם בתאריך

pank

New member
סתם תוהה!

האם פה בפורם זוכר? שאנחנו עם אחד, ואל מה חרב בית המקדש? או שנהיה תלויים זה בזה, או שנהיה תלויים זה לצידו של זה. פאנק שעדיין לא מסכימה לאף מילה אבל כבר לא מתעקשת על המילה אחרונה. ועלה של זית בידה.

את הראשונה שאינך זוכרת.. B-)

על פי אמונתך: ראשית כל-יש ערבים,הם זכאים לבכורה במוחך שנית יש יהודים שמאלניים-חנונים..יענו את.. ולבסוף-הליכודניקים, אה,שכחתי,בסוף בסוף..ממש אחרי הסוף.. יש חרדים,שמבחינתך הם חייבי-מיתה. אז מצאתי לך ארבעה עמים והכל-על פי אמונתך.. מרק. שאותו את פשוט מצחיקה בתמימותך.

pank

New member
קוץ חביב כה עגום הוא מצבך עד כי

לא נותר לי אלא להביט עלייך בחמלה, ובתמימותי חשבתי שיש לך עוד תקנה.

כרגיל אצל שמאלנית מצויה.. B-)

שום תשוהנ עינינית רק התלהמות גורפת את מתאימה לשטנץ.. תוכיחי לי שטעיתי שיש לך סדר-עדיפויות אחר ממה שאני כתבתי.. מרק.

pank

New member
בסדרי העדפיות שלי נמצאת מעל הכל

טובת המדינה, איכות החיים של אזרחיה ללא הבחנה. חיי אדם הם ערך עליון. המלחמה לא נמצאת אצלי בשום עדיפות אלא אם כן באמת לא תהיה ברירה. ולגבי חייבים במיתה, מעדיפה לעשות חיים במיטה.

תתפלאי,מסכים איתך בכל ממש

אבל יש שוני בינינו.. את עדיין לא הפנמת שדוקטורינת השמאל ולא של הימין הביאה מזמן למצב של אין-ברירה ולכן,את כותבת לי..מלחמה רק אם לא תהיה ברירה,מלשון עתיד בעוד שאנו בתוכה,הן בהוה,והן בעבר.. ולגבי..לעשות חיים במיטה אין לי כל ויכוח איתך על זה-לא נלך לרב.. מרק.

pank

New member
קוץ בכל זאת חביב, האם זה אומר שאתה

משיב לי את הנון שנגזלה. גם אם הסכמתך מלאה בסייגים נחמד שבאיזו שהיא נקודה במשיק אנחנו כמעט נפגשים.

פ-א-נ-ק יקרה..הנה,החזרתי לך

עוד תמצאי בטעות שניתן להפוך נקודות השקה לקווים משיקים.. בתנאי,שלא תשנאי לי כרונית ימנים זכים וטהורים כמוני וחרדונים..צוחק.. כי למרות שאני חסיד של מזרע יש לחרדים זכות קיום בעיני הרבה יותר מאשר לערבים.. מרק.

pank

New member
תודה חמוד השב לי גם את היוד

כך אדע שאתה באמת מחבב אותי!

pank

New member
קוץ חביב ביותר!

במסגרת הפינוקים האם להשתמש בשוטים או בעקרבים??? סתם!!! תודה שהנעמת את זמני. כשאתה מחייך אתה כמעט ונראה שמאלני.

חיננית

New member
רצית לצאת מברכת ויצאת מקללת

את יודעת מה זה לקקטוס לאמר שהוא נראה כשמאלן? כמעט הרגת אותו, ואם תוסיפי חנון ושנקינאי הוא יתעלף ממש. מהיכרות בת שנתיים איתו אני יודעת מה נקודת הרגישות שלו-אצלו שמאלן זה אחד צילייגר עם עיגולדים יפה נפש וטפשון תמים באופן קיצוני ויורד בפוטנציה וגם עוכר ישראל במקרים מסוימים . ואת מעיזה לאמר שבחיוכו נראה ככזה .....וואללה איך הרגת אותי ...מצחוק.. חכמולוגית את. וטוב שהגעת לכאן.. מברכתך בשניה.

hreuven2

New member
הקשיבו יפות שמאלניות שלי

האם היופי שלכן אתן מקסימים בו את מאהבכן ומחזיקות בפחד מתמיד את בעליכן? או שהשמאלניות שלכן היא הפוכה? תשובה חכמה תתקבל ברצון מתחכמת כאסון [כמו כל דבר שמאלני]

למעלה