סתם שאלה...

HotSnot

New member
סתם שאלה...

שמתי לב שלא מזכירים פה מצלמות דיגיטליות של HP. מדוע? מה רע בהן? מה למשל יותר שווה נגיד ב - COOLPIX3100 של ניקון מאשר ב- PHOTOSMART735 של HP?
 

ted

New member
סתם תשובה

המצלמות של HP מאוד בסיסיות. HP נכנסה רק לפני כמה שנים קצרות לצילום, ומנסה לרוץ מהר כדי ליישר קו עם כולן. היא מכניסה המון פיצ'רים במצלמות החדשות שלה במחיר נמוך, אבל - נניח שהיית רואה יצרן חדש של מכוניות עם שם מוכר - אבל מענף אחר - למשל אם קנון היתה מתחילה לייצר מכוניות, ומולה היתה טויוטה, האם היית לוקח בחשבון את נסיונה של קנון ביצור ציוד צילום ומדפסות בבחירה במכונית שלה? זו האנלוגיה הנכונה.
 

HotSnot

New member
זה נכון, אבל זה גם אומר שאין כל רע

במצלמות של HP, לא? ז"א המחיר לא מצביע פה בהכרח על איכות הצילום לפי מה שאתה אומר אם הבנתי נכון.
 
סתם הגזמת...

אנלוגיה יותר רצינית.... קנון, קודק, מינולטה....זה העילית של הצילום...כמו שבמכוניות יש וולבו, מרצדס, BMW... HP באמת חדשים בתחום...והם כמו יונדאי, או KIA במכוניות... בוא נגיד שHP לא כזה גרוע...אפשר ללכת על זה אם התקציב נמוך והשימוש חובבני...לא יקרה אסון אם תקנה HP לשימוש ביתי....ברור שאנשים רציניים שמצלמים הרבה הולכים על המותגים המובילים...
 

HotSnot

New member
זה ברור אבל כמו ששאלתי קודם,

באמת יש הבדל בין הצילום ב-COOLPIX3100 וב-PHOTOSMART735? כי המפרט שלהם זהה ושניהם מיועדים בעצם לצילום חובבני...
 

ted

New member
לא אמרתי שיש רע. חסר להם הליטוש

לצרכים הקטנים של צלם יותר מיומן. הם בוודאי ילמדו את זה, כי יש להם עקומת לימוד תלולה. הן שוות את הכסף שמוציאים עליהן, ומספיקות לרוב הצרכים של צילום חובבני.
 
למעלה