סתם רוצה לספר לכם ש.....

מיתר25

New member
סתם רוצה לספר לכם ש.....

עוד חצי שעה אני הולכת להופעה של שלמה קרצי הגדול!!! אני הולכת להשתולל, לרקוד ולשיר. אם משהו מכם בדרכו להופעה בקסריה, יהיה לו קל מאוד לזהות אותי: בלונדנית, אדומה כמו עגבנייה מהשמש (היום הייתי בברכה - הישג בפני עצמו) כפכפים של ערסיות ומכנסי ג´ינס מלאים בסיכות ביטחון. זהו ככה לא תפספסו אותי. יום חביב עבר על כוחותינו. שבוע טוב לכםםםםםםם

נעלמת

New member
../images/Emo13.gif

סתם רציתי לספר לך שאני מתה עלייך!
ואגב.. נדמה לי שראיתי אחת כמוך היום בבריכה.. יפה את מאמי..:) תהנייייייייי

../images/Emo24.gif

תהני נשמה שלי תעשי כיף חיים תבחני טוב טוב את הכוסונים ששם רק שר*** לא יהרוג אותי מחר אני רוצה דיווח עדכני ביותר שבוע טוב "ערסית " אינטלגנטית שלי

מיתר25

New member
חזרתי עכשיו מהופעה של שלמה ארצי

והיה גדול!!!!!!!!!!!!!! האנדרנלין זורם לי בכל גופי ואני לא עייפה למרות שמחר צריך לקום ב - 5 בבוקר להליכה.. ההופעה הייתה באמפי בקסריה, 4000 אנשים אווירה מחשמלת. ישבתי בשורה הראשונה (פרוטקציה כבר הזכרתי?
) אבל מי ישב? כל הזמן רקדתי, אפילו זכיתי לקלוז - אפ ארוך במסכי ההופעה (למרות שרציתי למות) וכמה אירוני היה ששלמה ארצי שר את "לנגב לך את הדמעות" הוא התקרב לעברי.. וסתם אנקדוטה שקשורה: הלכתי עם המון חברים להופעה, צרפתי גם את גיסתי. גיסתי היא אשה גדולת ממדים ולמרות משקלה היא המאושר באדם. הייתה בעיה במקומות. אז אשה אחת אומרת: "בטח זאתי תופסת שניים וחצי מקומות בגלל שהיא שמנה". זה מעליב, זה פוגע, זה אטימות של אנשים מטומטמים. אבל זה מראה עד כמה החברה שלנו מייחסת חשיבות למראה ולמשקל. זהו. הייתי פה ועוד רגע אני כבר לא פה.

:)LEE

New member
סבתאאאאאא´לה

יוווו אני כל כך שמחה שנהנת השמועות על הפרחה שהשתגעה בשורה הראשונה כבר הגיעו עד לפה
ואכן, זהו אופי האדם להסתכל, לבחון, לנטח ולבקר אנשים אחרים לפני שהם מסתכלים על עצמם יאללה סתבא לכי לישון כבר כבר עברת את השעה שלך ממזמן וגם יש לך בית לנקות מחר בבוקר

נעלמת

New member
כמוני...פרחה ומנקה מחר ת´בית:)

שמחה שנהנת מיתרון ועזבי אותך הליכה תשארי פה איתיייי }{

סתם בא לי להגיד לכן ש...

א ~ ו ~ ה ~ ב ~ ת
א ~ ת ~ כ ~ ן כל כך.. התגעגעתי. רק עכשיו מבינה עד כמה. פרחות או לא..הלב שלי שבוי.

למעלה