סתם קיטורים

אמא אוהבת

מסכימה עם שרון: לא סתם בכלל! אסור לנו לקטר קצת? ועוד אחרי שעוברים כל כך הרבה? נראה שבאמת מאוד קשה לך, ואני מקווה שתצליחו להתמודד, והגיעו למצבי רגיעה גם. ואיחולי בריאות גם להוריך.

bis fd

New member
../images/Emo24.gif

יופי שכתבת ושפכת
מה אנחנו יכולים לעזור?

זה ארוך אבל הלואי שהיה משעמם

לא יודעת מה להגיד חוץ מלחבק חזק ולקוות שהחיבוקים עוברים דרך המחשב ומגיעים אלייך
כל כך הרבה דברים בבת אחת. אני מקווה שהמצב עם הפשוש יתאזן ותצליחו קצת להנות משקט ושלווה. לגבי הגדולה, שוב אני רואה כמה שצרכים לחפש ולחפש ולא להתייאש גם בתחום הטיפול הנפשי. לא כולם טובים , לא כולם מתאימים לכל אחד. אני שמחה שמצאתם פינה נעימה ומקדמת. לגבי הסנדוויץ' יש כאן בפורום ענייני עיניים. מקווה שאולי מישהי עם ניסיון בתחום תוכל לפתוח איזה אופק חדש. לגבי ההורים, מגיע שלב לחוץ שבו אנחנו צרכים עדיין לטפל בילדים שלנו וכבר צרכים לטפל גם בהורים. נראה לי שאצלכם זה גם מוקדם וגם אינטנסיבי. יש לכם תמיכה מחלקים אחרים של המשפחה? חברים?.... טוב שאת איתנו כאן. אל תתנצלי על אורך. אני רק מקווה שהארוך הבא יהיה משעמם יותר.
מיכל

אמללי

New member
לגבי פורום לעיניים...

יש את פורום רפואת עיניים לילדים אבל זה של דר' סטולוביץ (אליו כבר הלכת) אז אני לא יודעת כמה זה יעזור לך... אבל דוקא שם כן ראיתי התיחסות לטיפות ששמים במקום רטיה אז אותו בטח אפשר לשאול אם זה מתאים לכם או לא... אני מצרפת את הקישור לפורום בכל מקרה...

ו ת י ק ה

New member
באמת הלואי והיה משעמם

לא יזיק לך קצת שעמום בחיים, אמא אוהבת. נורא נורא עמוס וקשה, לא ממש יודעת מה להגיד.

מיקגאפ

New member
יכולה רק לשלוח ../images/Emo24.gif גדול

ממש לא יכולה לעזור לצערי בעיצות מעשיות לגבי הצד הבריאותי. אני מעריכה אותך מאד על ההתמודדות וההשקעה שלך בכל-כך הרבה חזיתות בו זמנית והלוואי והמצב ישתפר בקרוב. תחזיקי מעמד, ותמיד תרגישי חופשי לשתף אותנו במה שעובר עליך. בשביל זה ה-
הזה ואנחנו כאן... תחזיקי מעמד,

וואוווווווווו אין לי מילים..

איך את מצליחה להחזיק מעמד? קראתי הכל ואני עדיין בהלם איך את מתמודדת עם הכל? אני מפה יכולה לשלוח לכם המון
חזקים והמון המון אהבה
. תחזיקו מעמד אני פה איתכם. מאחלת המון המון בהצלחה

סיגל תודה

מה שלומך ומה שלום אלי ואיך הוא מסתדר במקום החדש? חסר לי המון מהחודשיים האחרונים ואולי כתבת ולא ראיתי בכל אופן שולחת לך המון
-ים

היי אמא אוהבת ../images/Emo24.gif

אני מקווה ששלומי יהיה טוב בהמשך, נשמע שאלי בסדר הוא מתאקלם לאט לאט. האמת שגם אני לא השתתפתי הרבה בפורום אני כל יום מבקרת אבל לא כותבת. אבל אני תמיד איתכם
אני מאחלת לך ולכולם פה בפורום רק טוב והמון בריאות ושנשמע רק בשורות טובות. המשך יום טוב

סליחה על ההיסטריה הקודמת-

זו הייתה התגובה הראשונית שלי לכל הסיפור הנוראי הזה שהפשוש עובר. והתגובה השניה שלי היא היסטריה לא פחות קטנה לכל מה שעובר עליכם. בעיקר שאני כל-כך כל-כך מזדהה איכם ועם כל מה שאתם עוברים, כי אנחנו נמצאים באותה צלחת. או יותר נכון קערה. עמוקה עמוקה מלאה בדבק כדי שחס וחלילה לא נצליח לטפס ולצאת ממנה

דנהאיזה תאור מפחיד...

דבק? מה פתאום, בטח שנצליח לצאת החוצה צריך רק...(האמת כל מילה שחשבתי עליה נשמעה לי פלצנית מידי) אבל נצליח. נקודה.

בשביל זב את זו שמאמינה ואני

הפסימית. אני מעדיפה לא להאמין כדי לא להתאכזב. קשה לי יותר הנפילה מאשר האושר בהפתעה חיוביות.

אמללי

New member
דנה

אני בדיוק אבל ב ד י ו ק כמוך במובן הזה... תמיד מכינה את עצמי לסיטואציה הפסימית רק בשביל לא להתאכזב... תמיד אמרתי שלהתרגל למשהו טוב זה מאוד קל... הרבה יותר קשה זה לחשוב שיהיה נהדר ואז לגלות שצריך להתרגל למציאות קשה הרבה יותר....

אמאוהבת קראתי הכל

בנשימה עצורה. חיבוק כתף והרבה כוח שולחת לך מכאן. מאחלת לכם שתבורכו! שמעתה הדברים יקבלו תפנית חדה מעלה מעלה אל האושר הבריאות השלווה וההצלחה. אוהבת...

למעלה