סתם משוויצה...

shanoky

New member
סתם משוויצה...

קיבלתי היום חבילה מהארץ... מחברה... כמובן שקמתי באיחור ועוד שניה איחרתי לאוניברסיטה אבל כשרואים חבילה מהארץ מונחת לה על הריצפה אז חייבים לפתוח לא משנה כמה אני אאחר.... אז פתחתי אותה... ובתוכה היה ביסלי, כיף לי, מנה חמה, ומסטיק בזוקה... שזה כיף כי התגעגעתי לחטיפים של הארץ... :) אבל הדבר הכי חשוב הוא שקית ענקית של שקדי מרק אוסם... אומנם המרק הוא רק תירוץ אבל היום התחיל להיות קר... ממש... (אני על סף צינון) ואין כמו קערת מרק מלאה שקדי מרק אוסם כדי לחמם את הלב... נ.ב איך לעזאזל קרה שהתחלתי לכתוב כאן כל יום???

chti

New member
אגב

ראיתם את המחיר הסופי? מישהו באמת שם 100 דולר בשביל הדבר הזה? אישתי אומרת כל הזמן שאנשים מאבדים אפעס את ההגיון בזמן שהם מנסים לקנות משהו ב-EBAY. יוצא לנו לראות כל פעם מישהו שמוכן לשלם על מוצר סתמי יד שניה יותר מהמחיר של חדש.

adam111L

New member
זה קורה לטובים ביותר

מתחילים עם הודעה ראשונה, קצת הססנית, לא ממש בטוחה. אחר כך מקבלים את ההלם, אומרים בלב, "פורום של משוגעים, לא בשבילי". אז מגלים שבאירופה אין הרבה מה לעשות. אז נזכרים בפורום הזה של המשוגעים, מחליטים לתת לזה נסיון. ולפני שאת יודעת מי את ומה את, זהו, התחלת לכתוב פה.

Sparker

New member
מה עשית לה?

שהיא שולחת לך מנה חמה? את לא מכירה מישהו שעובד במכתשים? זה יותר פשוט...
אני קיבלתי אתמול מתנה לסוכות - קופסת שימורים של בית השיטה (במלח, ברור שבמלח!). בינתיים אני רק צופה בה. לא הסתובבו פעם שמועות שסגרו את המפעל?

shanoky

New member
אתה צוחק נכון?

לאכול מנה חמה זה כמו לאכול פלסטיק במים חמים :) ....אבל זה גם מחמם וגם פותר את בעיית ה... אין לי כוח לבשל כרגע.... היש דבר יותר מחממם בחורף מזה?

ciccio

New member
מנה חמה זה זבל כימי

לא ברור לי איך אפשר בכלל לאכול את זה... אם כבר עדיף את הנודלז האסייתים עם כל השקיות הפתעה שצריך להוסיף. וספרקר מלפפונים במלח? גרררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר פלופ

potonto

New member
מלפפונים במלח..............

תצלם בשבילנו. אני החלטתי להחמיץ לבד, כי בסופר מוכרים את זה רק כנגד מטיל זהב. בקיצור החלטתי. עכשיו נראה מה יהיה.

מלפפונים חמוצים יש בסופר

שווה את המחיר, בטח שווה. זה מלפפון חמוץ לא? ניסיתי להחמיץ לבד אבל עם המלפפון האירופאי או שצריך לחתוך אותו לחלקים ואז הוא נהיה סמרטוטי מדי או שמחמיצים בחבית ורדגאסטה התלוננה בפעם האחרונה ששמתי חבית באמצע הסלון.

adam111L

New member
דווקא

אצל הירקן שלנו לפעמים יש מלפפונים כמו בישראל, אבל לא קטנים קטנים. זה עולה הרבה, אז לא קניתי. אני בטוח שאפשר למצוא בלונדון מלפפונים נורמלים להחמצה.

Rakefetsagman

New member
אצל התורכים, בGREEN LANE

בסטוק ניואינגטון - תמצא שרינקינג קיוקמבר כמו שחברה שלי קוראת להם. ועוד הרבה מוצרים מעניינים - ולא יקר כמו בגולדרס - שווה ביקור.

ninia1

New member
חחח - גם אני

קיבלתי אתמול חבילה מהארץ שהיו בה, בין היתר, שקדי מרק ומנה חמה. וגם גרביים!באיטליה כידוע אין גרביים.ואני קיבלתי 2 שקיות שקדי מרק!

סכריינך

New member
אתה יכול להסביר את עצמך?

מה זאת אומרת באיטליה אין גרביים? הולכים יחפים? מסריחים את הנעליים? מה? איך? למה?

adam111L

New member
זה ידוע

באיטליה אין גרביים ואין חיתולים. הילדים מחרבנים ברחובות והאנשים הולכים יחפים ודורכים על הקקי. אבל מה, העיקר יש פרווה!

למעלה