סתם משהו....

סתם משהו....

ישבתי וכתבתי, וזה מה שיצא, דווקא עבר על כחותינו שבוע של אנרגיות וצחוק, שבוע של טוב, בכל אופן.... ----------------------------------------- המסע שלה אל תוך עצמה היא ידעה שזה לא טוב, ידעה שזה לא אידיאלי, ידעה, שזה קצת יהרוס אותה, ידעה שהיא שוברת עצמה מבפנים, אבל נמשכה לזה, כמו אש, במין תמימות שכזאת, "לי זה לא יקרה, רק לנסות, קצת מהכל, לעולם לא אפול כל כך רחוק" במין תמימות שכזאת, נמשכה מהופנטת, חשבה, "כשארצה אוכל להפסיק,רק תגידו" היא ידעה שלא זה מה שיעשה לה טוב, אבל חשבה, המצב לא רע, אני בסדר, המסכות, התחלפו בכל יום, קמה בבוקר, לוקחת מסכה של חיוך ושל צחוק, כשמישהו שאל אם בסדר, אמרה גם לעצמה, "נו בטח", חוזרת הביתה, רואה שוב מפלצת, אבל עדיין חושבת, "לעולם לא אפול כל כך למטה", לוקחת לה מסיכה אחרת, לא מחליפה את החיוך, אבל העיניים, תסתכלו מקרוב, היא צועקת, שמישהו, יתקרב ויושיט יד, שמישהו, יגע בגן הסודי, שקרוי הלב שלה, שמישהו, יחבק מלמעלה, יעזור לה לצאת, אבל המסכה מבלבלת, צודקים, אין מה לומר, והיא, עדיין אומרת "אני בסדר" והאנרגיות אוזלות, העיניים עצובות, מסתובבת כמו רוח, בלי חיים, היא צועקת, בשקט, הקשב לדממה, ושמע את לבה, הוא צועק וזועק, בלחש בלחש, והיא, היא "בסדר", המסכה כבר לא יורדת, גם לא בפניה, פעם היתה מסתכלת, ורואה שם מישהי מוכרת, ועכשיו, מסכה אטומה, ורק העיניים, מדברות בעצמן, והיא, שידעה שזה לא טוב, ולא כדאי, ויהרוס אותה, והיא לעלום לא תיפול, היא נופלת, קורסת, רוצה שישמעו, והאנרגיות שלה, היא מתהלכת חסרת חיים, לא אנושית, בלי גרם של נשית, ולא יכולה, לצעוק בחזק, ולא מסוגלת, לחשוב קצת אחרת, הכל התפרק, היא לא מכירה, הנשמה שלה כל כך רוצה אותה. תקשיבו חזק, תעצמו את העיניים, תשמעו צעקה, חדה כמו תער, היא נעלמת לאט לאט מעיניך, היא צריכה שיושיטו לה יד, בתחילה תהסס אותה לקחת, היא צריכה שישמעו אותה, כדי להיות היא, היא צריכה שיראו לה, יראו כמה היא יפה, וכמה היא מוכשרת, יהיה לה קשה, גם ליד המושטת, היא צריכה תמיכה, היא צורחת בלחש, היא צריכה עזרה, להוריד את המסכה, להביט לכאב בעיניים, יש לה אומץ ויש לה כוחות, לו רק היתה יכולה לראות... --------------------------------- אני מקווה שזה לא ארוך מידי.... אני

במחשבה ראשונה

חשבתי איך אני מבינה אותך , את הכל, כל מילה ומילה.. לא נשית , גוף ללא נשצה מהלך לו בעולם זקוק לאדם שיוריד ממנו בכח את המסיכות שהפכו להיות עצמך, למרות שהוא הכל כך רוצה להוריד אותך , כל כך... הייתי שם , עדיין שם חלקית, עדיין נאבקת יותר מכל באותן מסכות.. להביט במראה ולא לזהות, להביט פנימה , ואותו הדבר , אותה התחושה המתה והקוברת אך במחשבה שניה, כבעלת נסיון, אל תחכי.. פשוט אל. הבן אדם לא יבוא , ואם יבוא , אם תיהיי מספיק כנה עם עצמך תדעי, שגם אם ינסה , הוא לא יצליח להוריד ממך אותן רק את תוכלי, וזה לא יהיה קל!!! ממ שלא! ואת זקוקה להמון עזרה בדרך! המון!! אבל זה אפשרי.באמת.... חברה שלי פעם אמרה לי שהיא רואה מסביבה כל כך הרבה אנשים שלא יוצאים מהמחלה הזאת. שכל מי שהכרנו שיצא מאשפוז, יצא חולה..או שיחרר את עצמו , אף אחד לא יצא "נקי" והיום אני מוכיחה לה ההפך לגבי, מוכיחה גם לעצמי. מוכיחה שיש תקווה, שאפשר. יותר מאפשר, מותר. וזה טוב. וזה בסדר שטוב.. הכל אפשרי אם רוצים , רק צריך להחליט , ומשם מתחילה דרך קשה כל כך , אך אפשרית.. את יכולה כמה שזה נראה רחוק לצאת מהכל , אפשר, ויותר חשוב מותר.. המווווווןןןןןן המוןןןןןן בהצלחה!! הרבה אהבה לך ליאור. אה , ושימי לב לחתימ של שתינו..

תודה

גרמת לי לבכות, אני לא אומרת את זה בקטע רע, להפך, אחרי כל כך הרבה זמן שכלום לא נוגע בי... לבכות, מסע לחזרה לעצמי? האומנם? היתכן? זאת אומרת, אני? וכן, נראה לי שאת צודקת, רק שאני לא תמיד מבינה שמותר לי... תודה, על הכל.

CRAZYIT

New member
דבר ראשון..

לא צריך לשנות לך אורך הכתיבה שלך.. כל עוד כתבת.. וכתבת וכתבת וזה מקל עלייך... אל תתנצלי על כך. דבר שני..
תני לעצמך לראות - את האומץ ואת הכוחות.
אנחנו פה. זה אפשרי לעבור את זה, תאמיני.

Pure SilenCe

New member
../images/Emo91.gif חמה - חובה לקרוא.

אחד הדברים הכי חזקים שקראתי באחרונה. ממליצה בחום לכולם שיקראו. "תשמעו צעקה חדה כמו תער" לקחת את המילים הכי פשוטות וכישפת אותם לעומק הכאב... רקמה מרושתת היטב של שפיות והלא נודע. הייתי רוצה לומר שזה מדהים, מקסים.. אבל אני לא אוהבת לומר מילים כאלו על כאב של מישהו. אני לא מוצאת שום דבר מדהים בכאב של איש. אז רק אומר.. אין לי מילים. תודה ששיתפת.

למעלה