סתם כמה שאלות...

©oliv©

New member
סתם כמה שאלות...

1) איזה סוג של כלב את/ה הכי אוהב? 2) מה את/ה מעדיף/ה, כלבים עם פרווה ארוכה או עם פרווה קצרה? סתם שאלה....מישהו פה מנוי על עיתון חי? כי אם כן..מי היה בתצוגת עין חרוד?

Snooopy Girl

New member
הממ..../images/Emo41.gif../images/Emo107.gif

שאלה קשה... אני חושבת שאני יכולה להגיד שאוהבת את כולם..פודל רוטווילר דוברמן שאר פיי בורדר קולי - כולם כל אחד חמוד ומיוחד בדרכו שלו
לגבי הפרווה - לי יש כלבה מסוג פודל טרייר עם פרווה ארוכה ומתולתלת, בכלל בעייתי. אתמול גזמו לה את הצמר
וזו יותר עבודה מכלב בעל פרווה קצרה.. אבל אם זה מה שאוהבים - זה שווה את זה
ולא אני לא מנויה

gozala

New member
Deep שונא פינצ'רים ../images/Emo12.gif../images/Emo35.gif../images/Emo12.gif../images/Emo35.gif

אולי לא הבנתי טוב, כי עוד רגע אני וגוזלה מאוד נעלבות!

gozala

New member
היי ניר, מחלנו על העלבון../images/Emo8.gif ../images/Emo9.gif../images/Emo3.gif

©oliv©

New member
התשובות שלי

1) אני אוהבת לברדורים, רוטווילר ואסקי סיבירי. 2) ואני יותר אוהבת כלבים אם פרווה דקה, כי אז הם לא מנשירים כל כך הרבה ושנוגעים בהם אז אני לא מוציאה את היד עם גושי פרווה. ואני כן מנויה

GAUDI2

New member
שאלה קשה

לגבי הגזע האהוב אז זוהי שאלה שאני לא יכול לענות עליה כי אני אוהב כמעת על גזע בהתאם ליכולות שלו וגם את אלו שלא גיזעיים (אבל יש הרבה כלבים שאני לא סובל בגלל האופי שלהם שאותו רכשו מהבעלים). לגבי פרווה אז אני אוהב כלבים בעלי פרווה ארוכה בעיקר רועים גרמנים ארוכי פרווה (אפילו שהם לא תואמים את התקן )

ה דרומי

New member
אני למשלאת גזעי הדוגה\מולוסרים

וכמובן את הב. אנגלי. אבל באמת שאלה קשה. אכן אני מנוי על עיתון חי וגם היתי בבין לאומית אבל לא בתור משתתף הפעם {למה? בגלל העלויות .}

matansolomon

New member
אני ../images/Emo20.gif

אני אוהב את כל סוגי הכלבים, כל עוד הם לא מזיקים לי
בקשר לשאלה השניה זה בעיה, אני מעדיף סוג שינשיר כמה שפחות שיער ולא משנה איזה יש לו, כי יש לי כלבים בולדוגים אנגליים עם פרווה מאודדד קצרה, והם מנשירים שיער כמו אני לא יודע מה, ממש הרבה
ויש לה כלבה עם שיער יחסית ארוך, ובקושי היא מנשירה, אז זה מאוד תלוי בגזע שיש לו את השיער!

ל א ק י

New member
אממ..../images/Emo107.gif|אליהו|

1) כולם.. אין ממש סוג שאני הכי אוהבת..
2) כלבים עם פרווה קצרה..
כמו שוקי..
ואממ.. לא מנויה..

שלום!

חדשה בפורום, נעים להכיר ו... תתחדשו! 1.אני הכי אוהבת את הסוגים הגדולים והמוצקים- בריאד (ביוויה) וסן ברנרד. 2. רק פרווה ארוכה! הרבה יותר כיף ונעים. לא, לא אכפת לי מהשערות, אני דווקא אוהבת כרית (או שמיכה) מהלכת בבית....

למעלה