סתם יום של חול

בוני101

New member
סתם יום של חול ../images/Emo73.gif

בוס בוס,אבל יש בוס יותר גדול. הבן בעבודה,האשה בבית. קבעתי לי אמש יום חופשי שאושר כדין.למחר בימה של בת-ים השכנה אסתלבט. כמידי בקר, הקפה על האש,האשה על המשמר ואני עם הכלב לפיפי של בקר. העיתון ביד,קורא ואין הפרעות.ואיי, מה מתבשל כאן? אין טרטורי-אשה בבקר? עוד זה מדבר וזה בא . אמר איוב היום אני לוקחת את הרכב שלך לעבודה, אומרת הצברית-פולניה-רומניה שלי. למה? שלך חדש משלי. למה להחליף? הכל עבד בסדר עד היום.אני ביום כייף . צריך טיפול עשרת-אלפים,מנורת איי-בי-אס דולקת והאנטנה בקקט . אני עושה פרצוף מדוכא כזה,משלים עם מה שיש ויאללה ביי .אבל.... איוב. הבן מתקשר, אבא ,אחרי המוסך תקפוץ בבקשה לקריה ,צריכים אותך. איך אתה יודע שאני נוסע למוסך ? אפילו לי נודע רק עכשיו. עזוב אותך מוויכוחים אמרתי לעצמי,צא כבר מבעוד מועד,המפתחות בפנים. נרשמתי במוסך. נתנו לי 3 שעות חסד . לך לטייל וחזור אמרו.היידה ליפו !! מדרך בן-צבי מערבה לרחוב עולי-ציון בואכה שוק הפשפשים. מה רבה הפתעתי לראות את הצבעים הרבים בשווקים הגלויים והמקורים כאחד. רגיל אני לשווקים העממיים בסין,מכיר הרבה באירופה לרוחבה ולאורכה,והנה כאן שכיית חמדה . הריהוט,הפסלונים,המציאות והעתיקות. האנשים הפשוטים,הרוכלים והדוכנים,הכל משובב עין .אמרות כנף,ריח זיעה. קפה מהביל בגומחות דמויי בית-קפה. המוזיקה בחלל והגרמופון עם תקליט בקליט 98 מצרצר .שירים פרסיים, פיוטים מרוקאים, פריד-אל-אטרש ונרגילות בחוץ . רוסים,תאילנדים,רומנים ועמך ישראל זה בזה וזה לזה , מגדל בבל ממש . חנות הדגים של צרפתי. האב איננו,נקרא אל בורא עולם. הבן גדל ,נהג להכין לי ברבוניות כל יום שישי . חציתי את רחוב יפת ליד אבולעפיה לרחוב החלפנים. לא אחד נותר שם . כולם בג´בליה בשעון ליד המשטרה . רק קפה הדמקה עם אנשים קשה-יום עוד יושבים וסופרים עוד יום בין כוס תה עם נענע למשחק שש-בש . מערבה לשטח האומנים , השטח הגדול בפינו אז .ליד ספסל בגן ישבתי לנוח,מקום בו ישבתי עם הבנות ליד כנסיית סנט-פיטר אל מול המגדלור . אחרי ביקור בכנסיה שנזיריה מסבירי פנים , עליתי לרחבה הריקה ונעצבתי . כמה עצובה יפו כשאין בה אוהבים . המלצר של מסעדת פירות-ים התחנן . בא הכנס ,ארוחה על הכייפק ,בזול. פיילה של מולים גדולים בחרדל ,קימצוץ ברבוניות ויין רוזה קר . על הלב טוב ,הראש מעט מטושטש, הכיס נפתח ולמוסך אני שב .שר כל הדרך. אז תודה לאשתי שקלקלה לי את היום . על זה אמרו חז"ל : יצא שכרו בהפסדה. חחחחחחח שלא לשמה , בא לשמה . והמבין יבין . מה ? אני רש"י ?

בוני, איזה בעל יש לאשתך.

כשהמכונית שלי צריכה טיפול או תיקון עלי לקחת אותה בעצמי. בעלי טוען שאם אני נוהגת בה, אני גם צריכה לדאוג לה. איזה פמיניסט, נכון?

דניאלה1311

Active member
מנהל
אז בוני, אני לא הבנתי, היה בסדר? כלומר טוב שאשתך לקחה את האוטו? טוב שהלכת למוסך? או מה שנקרא הפוך על הפוך כלומר אני תמיד מחפשת את המסקנה, מה ניתן ללמוד, ולא מצאתי. כלומר שאשלח את בעלי למוסך (הוא הולך לבד אל תדאג) ושאני אלך לאכול דגים? לבד? ביפו? גם בחיפה יש דגים, טוב נו, זה היה חידון אמריקאי.

magy

New member
צ´מעוווווו

כל יום חמישי אני מקבלת מאתר מסויים צילום של פרחים. גם היום קיבלתי והדבקתי פה לטוסקה ענף של אורכידיאה.... אבל היום הם כתבו באתר שלהם....שאפשר לשלוח גם אליהם צילומי פרחים אז לא חשבתי פעמיים ושלחתי צילום של פינה בבית.....פינה פראית.... צמחים מיובשים, צמחים שקטפתי ברחוב........כל מיני פטנטים שלי כמו ייבוש ארטישוק והפיכתו לצמח יבש, מרוסס בחומרי צבע..... צמחים העשויים מלחם......בלוטים, איצטרובלים......וביניהם נרות גדולים ואגרטלים שיצרתי פעם.......... ברדאק גדול........ התמונה היתה כהה מאד , אבל קיבלתי הסבר איך להבהיר אותה...... ושלחתי..........לפני מספר דקות הודיעו לי שהיא באתר שלהם......... בנגיעה על התמונה כתוב אפילו מגי........ התמונה היא הבודדה בשורה התחתונה...... חבל שלא רואים את כל הפרטים....... אבל חלק מפינת הסלון.....שלי........מונצח..........

magy

New member
השלישיה למעלה לא שלי...

אני .....הבודדה למטה......יחידה בשורה התחתונה.... הרזולוציה לא טובה..... גם בהגדלה........ אביא את התמונה האוריגינאלית........הצילום שלי טוב משלהם..... אגב, התמונה היתה הרבה יותר כהה....... בהזדמנות זו, תודה למדריך שלימד אותי לשחק עם תמונות ........ולהבהיר דברים כהים........

magy

New member
אני מאוחרי הצמחים......

צילמתי צמחים ולא אותי... אני לא פוטוגנית ולא צבעונית..... אבל היתה מתאים לי לעמוד על יד צמחים מיובשים.......... אם ירדת לסוף דעתי..........(אני יבשה)

magy

New member
הנה למשל, פסלים העשויים מ.....

בד סתם בד.....אבל קשיחים.......(פטנט)

בוני101

New member
אם אראה לאשתי.......

היא תרצה לקנות גם את הוילון ברקע . יפה .עבודה שלך ?

בוני101

New member
מסקנה. אל תתווכח עם האשה

יש שכר לתמימים . יש תמורה לוותרנות . אל תתווכח על מה שאתה הולך לעשות . עשה זאת . השאר דניאלה . זה למבוגרים בלבד . חחחחחחח

טוסקה

New member
איזה יום של כייף היה לך...

מעורר חשק ממש...למה לא קראת לי???? וחוץ מזה שזה כתוב נהדר

בוני101

New member
את כמוני ,מכורה לעבודה ../images/Emo23.gif

לו ידעתי שתעתרי לטיול עימי כי אז, הייתי מתנדב לכל הטיפולים למכוניות המשפחה.

טוסקה

New member
לא מכורה לעבודה... אוהבת אותה...

אבל יש עוד דברים שאני אוהבת ולפעמים אני מוותרת על אהבה אחת לטובת השנייה

למעלה