סתם יום מגעיל

דש1דש

New member
סתם יום מגעיל

יום כזה שמראש לא רוים לצאת מהמיטה - אבל אין ברירה - יש שתי ילדות להכין, יש עבודה, יש מיליון סידורים, יש ילדות לחזור אליהן, יש חוגים, אוכל.... אולי בגלל שאני שונאת את החורף - עושה לי רע. אולי בגלל שארוחת הצהריים שהזמנתי לא הגיעה - ואחרי שעתיים וחצי שחיכיתי לה - מורעבת - הבנתי שלא תגיע וסתם עליתי לטחון איזו פשטידה שלא השביעה אותי ואני חלשלושה מאז, אולי בגלל העיפות הנוראית שאני מצויה בה, אולי בגלל שכל הסידורים לא הלכו לי - לא חזרו אלי, תקעו לי ברזים מכאן ועד מחרתיים הלכנו לחוג - בתוך המבול (נסענו, חנינו רחוק, נגררנו בגשם) כי היא לא רצתה לוותר - שבוע שעבר לא היה בגלל החג והיא מתעגעת, אז הינו שלושתנו בג'ימבורי כמו תמיד לפני החוג, אחר כך היתי עם הקטנה בג'ימבורי - בזמן החוג והצלחתי לשכנע את הגדולה שלא נחזור לשם אלא ניסע הביתה לאכול סתם סתם יום מגעיל הולכת לישון - בתקווה שלפחות אוכל לישון - בין הרעמים שבטח יעירו את הבנות שוב ושוב, הקור או חום יותר מידי - כי קשה למצוא את הטמפ הנכונה. סתם מקווה שמחר יהיה יום טוב יותר - כי פשוט לא רוצה להכנס לדיפרסיה - אבל שאלתי עצמי כמה פעמים היום אם זה לא מה שקורה... דרך אגב - אני עדין רעבה ולא בא לי לאכול משהו... מה זה אומר?

אורora

New member
זה אומר רק דבר אחד

לכי לישון ותקומי מחר על צד ימין. יש ימים כאלה, קורה הם עוברים. לילה טוב.

דש1דש

New member
יש בזה הרבה - נראה איך יהיה היום.

בכל אופן - פרט לכמה התעוררויות לש הגדולה באיזור 11 היה לילה מדהים - שקט והקטנה לא עברה אלי עד 3:30! באמצע הלילה ירדתי לקחת אוכל - כי ממש רעבתי - לקחתי קופסא עם פסטה קרה וטחנתי אותה - זה הרגיע את החור בבטן. מקווה שמבחינת מצב רוח יהיה טוב יותר היום. אני עושה את שיטת אורורה ליום עם הילדה היום - כי המטפלת ביום חופש, מקווה שאוכל לטפל בכל מה שיש לטפל (בוילר מקולקל, למשל - ועוד כמה וכמה סידורים שלא הצליחו לי אתמול...) לא אהבתי את עצמי אתמול - שלא יחזור!

carmitz

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo96.gif ../images/Emo142.gifליום חמים ונעים

לפעמים קצת פחממה עוזרת , שינה טובה, אמבטיה חמה.. ומילה טובה

דש1דש

New member
../images/Emo67.gif אין אמבטיה- דוד החשמל מקולקל

נקווה שיתוקן היום..... בנתיים ליהיות בבית זה מדהים - כל הסידורים (פרט לאחד קשה במיוחד
) כבר סודרו בטלפון - ב-12 מגיע מישהו לתקן (אני מקווה) את הדוד - אז לפחות מקלחת ואמבטיה יהיו היום, שלא לדבר על לשטוף טוסיק אחרי #2... כל הבית מריח ממרק ירקות טוב ופשטידת ברוקולי שבתנור, הילדה חורפת את שנת הבוקר שלה. והכל - תוך כדי משחק וכיף עם הילדה! כשלא צריך לעבוד מספיקים המון
היום תיהיה ארוחת צהריים טובה!!!! אפילו הגשם פחות מעצבן אותי היום - למרות שלא היתה ברירה ואת הגדולה הבאנו בגשם - הקטנה ואני.

דש1דש

New member
יש דוד../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo42.gif

איזה כיף
הגיע בחור חמוד מהישוב שלי (החלטתי להתקשר למישהו מקומי - עדיף לתת לעסקים מקומיים פרנסה - לא?) הגיעה בסוף שעתיים לפני הזמן כי אמרתי שאם יצא לו - יהיה מעולה. בדק, החליף, תיקן - ויש דוד!!!! היום יש מקלחת! ישששששששששששששש

גשם111

New member
אנחנו גם "מבלות" בבית היום

אני והקטנה, עם חום שפוכה עלי ואני מתרגלת את המחשב החדש. האמת שאם היא חייבת אז עדיף ביום כזה...

תרגישו טוב ../images/Emo201.gif../images/Emo184.gif

נו טוב, אין מה לעשות, גם לחורף יש חסרונות

lollla

New member
ואנו גם בילינו היום בבית

רק אתמול החבר הציע להבריז מהעבודה וליסוע לראות שלג בירושלים וסירבתי בתוקף!!! ואז בלילה לולי התחיל להרגיש רע ולילה לבן, ורופא בבוקר - וזו כן סיבה להשאר בבית ומשגע אותי - הילד חולה כל שבועיים...אוף!!!

תומילי

New member
תתחזקי יקירתי../images/Emo25.gif

יש ימים כאלה שכל מה שבא זה להכנס למיטה ולזרוק את כל האחריות ולהרגיש קלילה ומעופפת. כמו שבא כך הולך. אני חושבת שכל אחת מאיתנו מתמוטטת לעיתים מגודל האחריות והאינטנסיביות שבגידול ילדים לבד. אבל הם כאן ואין מצב להעלם. תורידי קצת פעילות, לא חייבים כל הזמן להיות 100% בסדר ומתפקדת. תאגרי כוחות, הסערה נגמרת ביום חמישי ושוב תבוא השמש הנעימה של החורף. יש תקווה.

catנוע

New member
../images/Emo24.gif יש ימים כאלה

ששום דבר לא הולך בהם, והכל נראה איכס. אגב, זה באמת נורא מעצבן שהאוכל לא מגיע
אני מקווה שהיום כבר יום טוב יותר, ושלמרות הגשם (שמשמח מאוד חלק מאיתנו
) יהיה לך יום נחמד ונעים

דש1דש

New member
הלוואי!!! יודעת למה?

1. זו תיהיה הוכחה שרוח הקודש אכן קיימת
2. זה יחסוך את ההתלבטויות על ילד שלישי (שזו בפני עצמה התלבטות שצריך לפתוח..... זה די בראש שלי כל הזמן) 3. זה יסביר הרבה דברים וימנע את הגעת המחזור בעוד שנה וחצי - שנתיים! מתאים לי

מזדהה ../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif שעההההההההההההההההה

לקח לי להביא את הילד לגן, מרחק שאמור לקחת כמה דקות! שששששששששששששעעעעעעעעעעעעהההההההההההההההההה של פקקים מצחינים, שלוליות וניסיונות נואשים לעקוף את התנועה. סיוט
מקווה שהיום יש לך יום טוב יותר

למעלה