סתם הערה

jחיימון

New member
סתם הערה

ביום ראשון הקרוב אני נוסע לאוסטרליה ככה שזו אחת ההודעות האחרונות שלי. אין ספק שאנחנו במצב מלחמה ועומדים מול גל טרור חריף וחסר תקדים שערפאת אחראי לו. אין ספק שחלק גדול מהטענות שנשמעות כאן נכונות אבל... אני קורא כאן יותר מדי אנשים שמתבטאים בצורה גזענית וכוללנית ונדמה לעיתים שהם ישמחו במידה ויהרגו עשרות ערבים ולא משנה אם הם חפים מפשע. אחד האנשים אף הציע להרעיב את העם הפלשתיני כפיתרון לטרור. להרעיב עם? עד לאן הדרדר העם שלנו? האם עד כדי כך נעלם המוסר מחלק מאיתנו? (ואל תרשמו לי שגם הם נוהגים כך- זו לא סיבה להיות חיות). הליכוד הוא תנועה מפוארת. מנחם בגין היה אומנם ימני אבל הומניסט גדול ואיש מוסר. כך גם בנו, דן מרידור ואנשי ליכוד רבים. אל לכם לשייך תנועה גדולה זו אם רעיונות גזעניים. לא כך היה רוצה בגין שיתבטאו באתר הליכוד. מנחם בגין לעולם לא היה מעלה על דעתו רעיון של הרעבת עם אחר. עשו טובה- תשנאו את ערפאת, תחסלו את הרשות, תהרגו מחבלים, אבל את החפים מפשע תשאירו בצד.

אל תדבר בשמו

ראשית, הליכוד לא היה ולא יהיה גזעני. כשיש התבטאויות גזעניות, אני מיד עונה להן- אתה מוזמן לבדוק. שנית, בגין יצא ללבנון כדי להרוג כל נושא נשק פלשתינאי, ללא קשר לשאלה האם הוא אישית ירה או לא ירה על יהודים. כשאני הצעתי לעשות זאת כינית אותי מטורף צא דם. האם אתה מסכים ל150 ההתנחלויות שהקים בגין? לסיפוח הגולן? לכניסה ללבנון עד בירות? אנא, אם אינך נמנה על מחנהו, אל תדבר בשמו. אחרי מותו כל השמאלנים נעשו אוהביו. שכחו מה עשו לו בחייו, כשכינו אותו "נאצי", "רוצח", "טרוריסט", עשו לו דה לגיטימציה מוחלטת ומיררו את חייו יום ולילה. צבועים.

jחיימון

New member
סליחה

דבר ראשון אני בן 22 ולכן תאמין לי שמעולם לא קראתי לבגין כך. חוץ מזה מכל מה שלמדתי עליו אין ספק מדובר באיש שעשה גם צעדים שנוים במחלוקת שלא מקובלים עלי (כמו שכתבת קודם) אבל לא תוכלו לקחת ממנו את העובדה שהיה הומניסט, מוסרי ואולי גדול הדמוקרטים מבין מנהיגנו (בודאי יותר מבן גוריון ורבין). על מה התרגזת? על זה שרשמתי שהוא לא היה מסכים להרג חפים מפשע והרעבת עם? דעתו על הטרנספר הרי ידועה (בני בגין קרא לו זיהום המערכת הפוליטית). בסך הכל ניסיתי להחמיא למנהיג גדול (שלא הסכמתי עם רוב דעותיו) ולהאיר את עינכם לחלק מהדברים שאנשים כותבים פה.

לקחת ממנו? בגלל זה אני אוהב אותו!

כנראה שאתה צריך לחזור אחורה ולקרוא דברים שכתבתי כאן. אני מתנגד לטרנספר בדיוק כמוך. אני בטוח שבגין התנגד לכך, ובצדק. אני גם מתנגד להרעבת עם. אני בפירוש בעד להכניס משאיות מזון לכל כפר שיכריז על כך שהוא מתנתק מהטרור ומוסר את הנשק שנמצא בו. אני גאה במנהיג שלי שידע לשלב את אהבת א"י עם דמוקרטיה מוחלטת. אני התרגזתי בגלל דבר אחד: בגלל הנטיה לאמץ את בגין רק כשזה נח לשמאל. מאמצים את החזרת סיני ואת הדמוקרטיה. מתעלמים מסיפוח הגולן, 150 התנחלויות ואי המוכנות לוותר אפילו על שעל אדמה מעזה. זו צביעות. אני עומד מאחורי בגין ברב הדברים, וגם מודה שעשה טעויות (תבדוק בפורום). אך אני איני מנסה להעלים דברים שעשה. השמאלנים בפורום משכתבים את ההיסטוריה: מתעלמים מהדברים הסופר-ימניים שבגין ורבין עשו. פשוט לא מתיחסים אליהם. אני שונא את הסוג הזה של הצביעות, כי כזה היה המנהיג שלי: שנא צביעות והתרחק ממנה. בתקווה להמשך דיון פורה.

אד

New member
גם מהגולן ירדו

סיפוח לא סיפוח,הכל תרגילים. תתעורר,הגולן שייך לסורים,ניכבש ב-67. דין הגולן כדין סיני=שטחים תמורת שלום. רק שלום יביא ביטחון

CHOFA

New member
למה להחזיר ת´גולן לסוריה??

בס"ד זו המדינה הערבית היחידה אתה לא צריך שלום דווקא מכיוון שהגולן ביידים שלנו,אז קיימת מעין הפסקת אש ביננו ואני מניחה שכל אחד יחתם על מצב כזה עם שאר המדינות הסובבות אותנו!

אד

New member
שלום עים כל שכניננו הערבים../images/Emo39.gif

אחי!אים יש אפשרות לחיות בשלום עים כל שכנינו,למה לו. הם כמונו רוצים לחיות בשלום. האדמות לא קדושות,החיים קדושים.
בלי מילחמה ובלי אימה רק שלום ואהבה

CHOFA

New member
זה נחמד שהוספת ת´מילה

בס"ד אם למשפט הראשון ומה אם אין אפשרות שכזו??

CHOFA

New member
ומה עם תשובה לשאלה??

בס"ד ולמה אתה לא רושם יותר סיסמאות מודגשות ??? מה זה חוסר ההשקעה הזה??

למעלה