סתירות

אילו

היית מרוכז היית זוכר שהיא כתבה והסבירה שהיא תגיב מתי שתרצה ולא יעזור אם תקרא לה ואתה כאילו לא רואה לא שומע בשלך אתה ממשיך "שולם-ברוגז-שולם" זה טוב התחיל בשלום ונגמר בשלום "שלום-שלום-שלום" זה עוד יותר טוב
אמא של דיסו כי כל פעם שאתה קורא לה אני רואה תמונה של ילד המבקש את אמא אני לא יודעת אם אתה מחפש דמות אמהית אבל אתה מחפש אישור מוסמך וזה עצוב לי לקרוא שאתה בשכרון חושים עושה לי טוב בלב תמשיך

אישה,הרסת לי את הכל

עכשיו אביבה לא תגיב בכלל,וחבל,כי את לא בכיוון. קראתי לטל ולאביבה יחד,שיעניקו לך חיבוק. אני אגב,חש כמעט תמיד,גם כאשר מסתייגים מדבריי,שבכל זאת אני ילד אהוב/ד. מותר לשאול מדוע חשת שלא אוהבים אותך? עשית השוואה עם "דיסודירסט? אני חש אהוב,ויש לי צורך בדמות נשית,ללא הפסקה,כי אני גבר אוהב נשים,נשים זה טוב,זה יפה,זה חכם,זה עדין,זה סקסי,זה רך,זה ורוד,וזה לבן עם תחרה. להשתמע

איזה הודעה עוזי,

ממש מטעמים ... אתה בהחלט בכיוון... אל תדאג, שום דבר לא נהרס, אני כאן כל הזמן, ואגיב כשאחוש שיש טעם או כפי שאמרתי קודם, תועלת ערב טוב

אביבה

זוכרת שדיברנו על המובן מאליו....? זה קיים כבר הרבה זמן לגבייך,)במובן החיובי(. אני חש מאד נבוך ומתויג,חש שדבק בי הסטריאו טיפ ...)זוכרת ת`סטריאו?(,אם לא אז לא חשוב......מאד דואלי הסטריאוטיפ,פעם אני משתמש בו,ופעם הוא בועט בי. יודע שאת מאד עסוקה לאחרונה,שמעתי,שמח שכיף לך! נגמרו הפרסומות,ויש לי אתראת סוללה חלשה,נראה אם זה יצליח,חג שמח,עוזי

אני לא בפורום תמיכה

לא מצפה לחיבוק ואם כבר חיבוק אז שיהיה מתפרץ וספונטני לקחת את המשפט שלי רחוק...לא נורא לא עשיתי השוואה ענין של הרגשה נראה כאילו שהעקשנות השתלמה לך קיבלת ליטוף ואני אומרת לך אל תסתפק במועט מגיע לך יותר חג שמח

מכל מקום אישה,

לדעתי נחפזת מידי בניתוח ההתנהגויות,ובהסתמך על דפי ההיסטוריה...יום אחד,כשתכירי אותי מעט יותר,תדעי בטח,שאני מצד אחד-ממש לא מחשיב אותם,ומצד שני לא שם עליהם קצוץ! אלה סתם דפים בהיסטוריה,והעסק כאן הוא עם מפתיענים ומפתיעניות,שגם הם,מפתיעים את עצמם בלי הפסקה....חג שמח אישה,יש לך מזל! זו הודעה 100 בשירשור.....עוזי

זו תגובת ה 100

דיסו טעית התגובה שלך היתה מס 99 ועכשיו זו היא ה 100 מתנה בשבילך
המזל אצלך חג שמח

מוזר!

קראתי על המאה וצחקתי חזרתי לפורום כדי להנות מהמספר 100 היה כתוב 99 צחקתי וחשבתי שטעית שלחתי את התגובה הקודמת חזרתי לפורום היה כתוב 101 איך זה?

מחשב חדש עובד לאט יותר

תעבדי איתו כמה שיותר,אם לא יסתדר, דירסט יסדר! חג שמח גם לך

דירסט,

האם כוונתך לדיסוננס הקוגניטיבי,כהגדרתו? (לא כדיסוזי)
נראה לי שהנושא הזה הולך להתבשל,ולהפיץ ריחות שונים,רבים,ומגוונים,ותמיד ידעתי שזה יבוא,אבל בגלל שקראתי לי בשם ההוא,לא רציתי לדבר הרבה.... זה מזכיר לי שפעם דיברנו כאן על גבול,זה מתקשר לי למה שכתבת עכשיו. לא ממש מבין מדוע,אתה יודע,אני מדבר קודם מתת ההכרה שלי.... נמשיך מחר כבר, לילה טוב דירסט,גם אתה מאד חשוב ויקר.

Deerest

New member
לא בטוח

שהתכווני לדיסקו כאשר הרהרתי בסתירות. במחשבה נוספת יכול להיות שאנחנו נוגעים ישר בשורש. באותו מקור ממנו נובעת הסתירה שבהתנהגות, אם כל הסתירות. לא יודע... נראה לי שלא בזה מדובר, אני מתכוון יותר להתנהגות של... הגבלה כדי לתת חופש, למשל. לא באופן מודע כמובן. אבל... כאחד שטבע את המושג כאן בפורום, בוא תשים על הלוח רגע את ההגדרה לדיסוננס קוגנטיבי. ממתין...

"הדיסוננס הקוגניטיבי,וגם וידוי קטן!

אני סבור שהיו מי ששאלו מדוע בחרתי בניק הזה,שליווה אותי די הרבה זמן, כן,אצלי הרבה זמן,זה חודשיים שלושה..... אז זה לא היה בגללי,אלא בגללם. לא קישרתי את מושג הדיסוננס הקוגניטיבי לעצמי,אלא לאלה שאותם הייתי אוהב להכניס למצב של דיסוננס,מצב של עירעור התודעה.... הדיסוננס הקוגניטיבי,הוא המושג,והנושא הכי אהוב עלי מתחום הפסיכולוגיה ובכלל,באופן שהוא שזור בחיי היומיום של כל אחד ואחת מאיתנו,מקומנו בבוקר,ועד לכתינו לישון. הדיסוננס הקוגניטיבי,הוא חוסר איזון הכרתי בין קוגניציות(הבנות מסוימות) חוסר האיזון הזה נגרם כתוצאה מכך שאנו,בני האדם,מחזיקים בכל רגע נתון בדיעות,אמונות,וערכים שנים,שמידי פעם הם מתחלפים,חלקם מתבטל,ואחרים נוספים למאגר התאי במוחינו. ולמה חוסר איזון? מידי פעם מתערער מצב התודעה שלנו,מכיון שבמישואה שעד עכשיו היתה שלמה והגיונית,נוסף לו,צץ לו פתאום ערך נוסף,מידע נוסף,שמערער את היסודות של אמונתינו,ואז אנו נמצאים במצב של דיסוננס,מצב של חוסר איזון. אני פתרתי את בעיית הדיסוננס שלי בנוגע למראה החיצוני שלי,וגם בעניין הבריאות שלי בעתיד(?),בעזרת הדיאטה שהחלטתי לעשות,לאחר המון המון התלבטויות ומלחמות ביני לביני. למה הייתי בדיסוננס קוגניטיבי? דיסוננס(חסר איזון) קוגניטיבי(הכרתי,נלמד,מודיע) כי מצד אחד אכלתי המון המון,בכדי למלא חסרים מסוימים,ומצד שני ידעתי שזה יהרוג אותי באיזה יום,וכל זה במצב של הכרה,במצב של מודעות מלאה! הדיאטה,וההפסקה שלי ביום אחד לפני חמש שנים לעשן סיגריות,מתיישבות יפה עם מצב התודעה שלי שאומר ומבין שלעשן זה מאד מסוכן,ולאכול הרבה שומנים זה גם מאד מסוכן. אז עכשיו אני יותר רגוע,ופתרתי 2 מצבים שגרמו לי לדיסוננס קוגניטיבי. אם תירצה עוד ארחיב,מעייפת אותי הכתיבה,מקווה שזה הספיק בינתיים עוזי שחף

Deerest

New member
ללא הכרה

o.k. אז אם כך אני חושב שלא לדיסקו אני מתכוון. כי, תראה... תאר לך מצב שבו אתה אוכל ללא הפסקה ובכל זאת מרזה. טוב. סתירה מוחלטת לכל הדעות, הרי זה לא יתכן שתאכל ותאכל ובכל זאת תצליח לרזות. הידעת ששנאה זה דבק חזק לא פחות מאהבה? אולי אפילו יותר. אתה רואה זוג, שברור ששוררת שנאה רבה ביניהם, או לפחות מצד אחד, ואתה לא מבין למה הם לא נפרדים. אתה שומע אדם שמקטר כל הזמן שאין לו שליטה על חייו, כל הזמן לא עושים מה שהוא מבקש/אומר, נמאס לו להיות אויר שכולם מתעלמים ממנו. בשני המקרים הנ"ל ההתנהגות סותרת לכאורה את המטרות אבל נותנת בדיוק את מה שהם רוצים. האחד - נקמה בבן הזוג. כל זמן שהם קרובים זה מתאפשר. השני - בצורת חיים זו, שלו, יש לו שליטה מלאה בהם. ובשני המקרים (ובעוד) ההתנהגות היא כלל ללא הכרה. להבדיל מהדיסקו. תנסה להסתכל על החיים כבנויים מסתירות. תראה לאן אתה מגיע. זה לפעמים פשוט מדהים.

לא מסכים איתך,ידידי!

מסכים עם אופי המיקרים,ועם התוכן שלהם,אך לא עם הניתוח שסיפקת להם! לא רואה זאת כמוך,אני סבור שאותו אדם,לו יכול היה לבחור,היה בוחר בצורת חיים אחרת,אך אין לו את הכלים,ולא נותר לו אלא להשתמש בכלים שיש בידו,שהם בעצם,מה שהוא מסוגל כרגח.. והוא לא מסןגל ליותר ממה שהוא יודע! לגבי הזוג,(ובכלל,אני לא מתייחס רק למיקרים בודדים,אך משתמש בדוגמא), הם קורבנות של עצמם,ויש טריגר,שגורם להם לחיות יחד,ילדים,חשש ממכירת הבית וחלוקת הרכוש המשותף,התרגלות למצב הישן,ואפילו ק נ א ה !,אני מכיר כמה מיקרים שבהם צד אחד מוכן לסבול,על מנת שהצד השני לא יהנה! הטימטום בהתגלמותו,ובשיא כושרו! מה אתה אומר? בוקר טוב.

Deerest

New member
לא נורא

אני חושב שזה לא עניין של כלים. בארגז הכלים של אדם ישנם כלים מזמנים שונים, חלקם מעלים חלודה חלקם נוצצים כחדשים, ורובם משופשפים מרוב שימוש. הוא בד"כ ישתמש בכלים שהוא כבר מכיר המקרים שהבאתי אינם מבטאים יחסים מעורערים, על סף פרידה. להיפך. מה שאני מצביע עליו הוא כבר לאחר שהבנתי את הסתירה שבהתנהגות. ולאחר שאני מבין, המצב נהיה ברור. זה לא טמטום זה חוסר בגרות זה מניפולציה זה חוסר תקשורת זה ציפיות מוגזמות זה חוסר קשב ביחוד לעצמי.

Deerest

New member
כן

כלים מייצגים את יכולו של האדם. כולל הכלי החשוב ביותר היכולת לרכוש כלים חדשים.

Deerest

New member
ככה אני עושה תמיד לפני השינה

הכלי או היכולת - אתה שואל? יש משפט דומה שמתחרז. זה אותו דבר.

למעלה