סרט רץ

סרט רץ

מוקדם בבוקר, זו רק אני, הרוח, הקור והאור שמתחיל לבצבץ.
המשימה הושלמה באדיקות יתרה, הלב פועם, הדופק גבוה והאדרנלין זורם ולא מפסיק.
בחזרה הביתה לשגרת היום, המטאטא משמש כמקרופון בזמן הנקיון, אולי לאחריו ארגע?
אז זהו שלא, כוסית יין נמזגת גם לתבשיל המבעבע והריח משכר.
שיכורה מההישג הבוקר, מהיין שזורם בעורקיי, המוסיקה מוסיפה לתענוג הזה ואז זה קורה בבום, העייפות צצה לה והחרמנות עוטפת אותה, או שזה להיפך.
מקלחת חמה רותחת, שלא באמת מרגיעה, רק מבעבעת בי יותר ויותר את החשק והיצר.
מתנגבת לאטי ולובשת את החלוק החמים והנעים, פוסעת אל החדר בכדי להציץ בטלפון שנטען על המיטה. מסתכלת עליה והיא מסתכלת עליי, קוראת לי להתכרבל מתחת לשמיכה הפרושה מעליה.
חשבון מהיר בראש, מראה לי שאמנם שעת צהריים מוקדמת או שמא שעת בוקר מאוחרת ויחד עם זאת, את כל המטלות שלי סיימתי להיום...
מתכרבלת מתחת לשמיכה המחממת ומרגישה את הגוף בוער, את הכוס רטוב והיד נמשכת אוטומטית אל הפתח החלקלק והרטוב.
רק נגיעה קלה, ליטוף חטוף, זה מה שאני חושבת לעצמי...
אז אני נזכרת בשיחה ההיא שהיתה די מזמן אבל נשארה לי כזכרון מתוק ומחרמן.
מרגישה את העייפות בגוף ואין לי כוח אפילו לפתוח את הטלפון ולבדוק אולי הוא בסביבה.
נזכרת בגוף שראיתי בשיחה ההיא, בנגיעות שלו בזין היפה שניבט לעיניי, במגע שלי בעצמי אז, תוך כדי השיחה.
כף היד שלי מכסה את פתח הכוס ואני מרגישה אותו פועם, משווע למגע והגוף מעצמו נע כאילו שהוא פה איתי ואנחנו מתגפפים ומתחרמנים זה על זו.
האצבע נוגעת בדגדגן, הוא זקור עד כאב, נפוח וחד גם יחד. מעבירה עליו את האצבע הלוך ושוב והכוס מטפטף את מיציו אליו.
יד שניה מלטפת את השד הימני ומרגישה את הפטמה הזקורה, חופנת את השד בכל כף היד וממשיכה ללטף את הדגדגן.
סרט שלם רץ בתוך מוחי, איך הוא מתקרב אל השדיים, חופן אותם בשתי ידיו ולאט יורד ומלקק את הגוף עד לפתח הכוס.
מעביר ליקוק חם ורטוב על שפתיי הכוס ומהמהם בקול חרישי.
עכשיו אני כבר שומעת את עצמי מהמהמת ונאנחת ומרגישה שחייבת זין. עכשיו! תן לי זין עכשיו! עמוק וחזק.
שולפת מהמגירה את הרכש החדש, הקוסם השחור והאימתני שלי. מלקקת אותו מעט, מלחלחת אותו במיצי פי ומניחה על הפתח.
הוא קר והדגדגן חם, זה מטריף אותי.
אני מדליקה את הרטט והרעידות האלה נותנות את האות - תדחפי אותי, עמוק, חזק...
הקוסם השחור נדחף אל מעמקי הכוס הרטוב והמחורמן, הרטט מגביר את היצר, מחליפה את עוצמות הרטט ומשחקת איתן בתוכי.
הזין הגדול בתוכי והזין הקטן נצמד אל הדגדגן, שילוב קטלני. בוחרת את הרטט האחרון שמתעתע בי.
שתי פעימות חזקות, אחת חלשה, הפסקה... כך ברצף שמטריף את חושיי.
הגוף נע מעלה ומטה, מנסה לעקוב אחר רטט הקוסם עד שאנחנו נעים ביחד, בתיאום מושלם.
בפעימות החזקות אני כמעט גומרת ואז מגיעה הפעימה החלשה שמרגיעה וחוזר חלילה.
בדמיון ממשיך הסרט הזה שהוא מלקק אותי בנקודות המדוייקות, על קצה הדגדגן ועל שפתיי הפנימיות, שוב ושוב ושוב.
תן לי את הזין שלך עכשיו - אני צועקת בסרט שבתוך ראשי ואני מניעה את הקוסם חזק ועמוק תוך כדי הרטט המטורף הזה, מזיינת את עצמי בכל הכוח.
כבר לא יכולה לסבול את מקטעי הפעימות, זה משגע אותי, אני רוצה לגמור ולא רוצה שזה ייגמר.
מה לעשות? מה לעשות? הראש מתפוצץ ממחשבות, לגמור או לא לגמור? זאת השאלה.
באין תשובה, האצבע לוחצת על המתג ומחליפה את הרטט ועכשיו אנחנו בקצב אחיד.
הקוסם מזיין עמוק בפנים ורוטט באחידות ובקשיחות, הזין הקטן רוטט באותו הקצב על הדגדגן.
הגוף שלי נענה לקצב, כבר אין מחשבות אחרות מלבד, הנה הנה הנה... ואני מתפוצצת וגומרת, זורקת על המיטה את הקוסם ונרדמת לצידו לתנומה מתוקה.

gilflover

New member
גרמת לי לפרפור פרוזדורים וזקיפות אברים על הבוקר

giligil55

Member
מדהימה שאת...

כותבת נהדר...

ולגבי הקוסם הזה...הוא חברי הטוב ביותר...

שכחתי שאסור לקרוא אותך על הבוקר

עכשיו רק התחיל הבוקר ואני רטובה חמה
מתה שזין כזה ירעיד את עולמי

למעלה