סרט קולנוע

סרט קולנוע ../images/Emo5.gif

מפחייייייייייד !!!!!!!!!!!! כן, כן, סרט אימתני ביותר!!!!! למי יש אומץ?? נראה אותכם גברים!!! ואולי אפילו גם בנות אמיצות יש פה בפורום הזה? שם הסרט: "יומנה של ברידג´יט ג´ונס" אנא אשרו השתתפותכם (לאמיצים בלבד!) האמת היא שזה לא סרט מפחיד, סתם התלוצצתי, לא באמת צריכים להיות אמיצים. זאת קומדיה נחמדה והנה הלינק למי שרוצה לקרוא על הסרט: http://www.metropolis.co.il/mapa/bymovie.asp?show=533&standsout=5&theshow=s533&thehall=c5 אז רק תרשמו מי רוצה לבוא. ודרך אגב הוא לא מציג (לפי מה שכתוב באתר שהבאתי למעלה) בשבת בערב.
ו-
וגם

יופי חברים: ככה אני אוהב אותכם ../images/Emo8.gif

הנה כבר יש לנו גבררררררררררררר אמיץ אחד, יאללה קדימה... מי עוד

סיון b

New member
עוד לא הצלחתי להחליט....

אבל... אם הסרט לא משחק בשבת בערב, אז... מתי אתם מתכוונים ללכת? וחוץ מזה, מה קרה לך? סרט מתח, עניינים.... אחלה סרט, דרך אגב. חמוד לאללה. ראיתי. לא כ"כ מוצאת טעם לראות את אותו הסרט פעמיים בהפרש כ"כ קצר! אבל נחשוב... בינתיים, ביי סיון

למה שלא תבואי? ../images/Emo4.gif

התלוצצתי(
) כשאמרתי שזה סרט
(זה חוש ה
שלי, מה לעשות...). ורק שתדעי: אין דבר כזה "אני אחשוב". "אני אחשוב" = "לא, אין סיכוי". מה שכן יש זה: "אני באמת רוצה" או "אני באמת לא רוצה". לא קל לנו לדעת מה אנחנו באמת, אבל באמת, רוצים. כי העננים השחורים (הפחדים) מפריעים ומכסים את השמיים (את האהבה שיש לנו עמוק בפנים). אז, סיוון, מה את באמת רוצה? את רוצה לבוא, אבל מפחדת? סבבה! אני מקבל זאת בברכה, אבל חשוב לי שתדעי להבחין בדחפים הראשוניים שלך ומה באמת היית עושה אילו לא היית מפחדת... האם את מצליחה לעשות הפרדה בין מה שאת באמת רוצה באמת ובין המחשבות השקריות והפחדים הלא אמיתיים? אני מבין אותך ותומך בכל החלטה שלך. אבל למרות כל זה, אשמח לראותך. דויד.

בבדיקה חוזרת, הסרט כן מופיע בשבת!!

פרינסס: נדמה לי שאת רצית להיפגש בקניון שבעת הכוכבים בהרצליה, נכון? חברים אז ביום שבת הקרוב בשעה 21:00 בקניון שבעת הכוכבים בהרצליה. האם זה בסדר מצידכם? (רק רציתי להזכירכם שבן יהיה שם)... אנא רשמו את עצמכם כדי שאני אדע כמה כרטיסים להזמין. ככל הנראה אני, בן ופרינסס נהיה שם בטוח. אף אחד אחר עוד לא אמר לי שהוא בא בטוח. מחכה לתגובתכם. רחל-נשמה, אחרי שקראתי את מכתבך, אותך אני מזמין באופן אישי
יהיה כייף, אבל זה תלוי בכם (בן יהיה שם, כבר אמרתי?) להתראות

~PrInCeSS

New member
ואוו, ברור שאני מעדיפה בהרצליה

זה יהיה בהרבה יותר נוח לי. אם זה יקרה-אז תודה על ההתחשבות :) נשיקה לך. בכל אופן, הסרט לא מופיע בקניון רמת אביב, אז זה יצא טוב. אני בטוח אבוא. הסרט מתחיל ב- 21:00? לא ב- 22:00? אני גם אבדוק. אם נלך לשם זה אחלה, ונוכל אח"כ לשבת באיזה מקום בהרצליה למי שירצה להמשיך את הערב...

~PrInCeSS

New member
אגב עדכנתי את הכרטיס שלי בתפוז

וכן, 21:30 זה נשמע אחלה. עדיף לא להזמין בראש, מנסיון ברגע האחרון פתאום זה לא בא, וזה לא בא. (כבר נפגשתי עם פורום אחר). איזה כיף :)))))))))))))))) שניפגש ביחד מחכה לזה נשיקות וחיבוקים ותראה את הכרטיס שלי הוספתי שם דברים בי מיכל הולכת לישון...............

לא ישארו כרטיסים ב-21:30 ../images/Emo22.gif

ולכן, אני מציע שנזמין מראש. את ההזמנה אני אבצע ביום שבת, ואפשר להודיע אם באים או לא עד שבת בצהרים. אפשר לדואר האלקטרוני שלי או כאן בפורום. אני לוקח על עצמי את המשימה. אם מישהו רוצה את מספר הפלאפון שלי, שישלח לי דואר אלקטרוני. זה הכל, לבינתיים. מצפה לתגובות ומקווה לראותכם

~PrInCeSS

New member
אוקיי סבבה, אז שכולם יודיעו בפורום

או במייל שלך עד השעה 17:00 אם הם מגיעים או לא. :)

דויייייייייייייייייייייייייד!!!!!! ../images/Emo23.gif

אז ככה... 1. ההודעה המשורשרת שלך ("מי רוצה?" "אני! אני!" "יופי, ככה אני אוהב אתכם!... כבר גברררררר אחד נרשם!!! כן!!!" וכולי...) גרמה לי לצחוק איזה יום וחצי, שתדע!!! 2. מה הרצליה?! אין לי בעיה לבוא להרצליה בכיף, אבל איך אני הולך וחוזר? איך אתה בא והולך? אפשר לבוא איתך?! אם יש לי הסעה - אני בפנים!!!! 3. אני בפנים!!!! 4. אני בפנים!!!!!!!!!! 5. אני בפנים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 6. אולי בעצם לא כדאי לבוא? מה, זה יהיה מפחיד וזה... 7. טוב, טוב, אני בפנים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! שלך באהבה, בן

למעלה