סרטי השבוע

BlackUnicorn

New member
סודות אל.איי

סרט מצויין! שחקנים מעולים, נהניתי מאוד
קצת מתבאסת שלא ראיתי אותו לפני ששיחקתי לפני שנתיים-שלוש במשחק L.A Noire בפלייסטיישן. מסתבר שהמשחק ממש לקוח מהסרט, לא מבחינת הסיפור אבל כן מבחינת הסגנון. הרגשתי שאני רואה את המשחק בתור סרט... שעשע אותי אבל גם קצת הרס לי את הכיף ואת ההרגשה של המקוריות. או וול...
8.5/10

RoyceGracie

New member
פומפיי ועוד כמה חדשים

פומפיי

בין חיקוי גרוע של הסרט גלדיאטור לחיקוי ממש גרוע של הסרט גלדיאטור. ממש שיעתוק של חלק מהסצנות והאופי של הגיבורים הראשיים רק הרבה פחות מרשים והרבה יותר שטוח. הסיבה היחידה שראיתי את הסרט עד הסוף היא שג'ון סנואו משחקי הכס משחק שם ורציתי לראות צדדים נוספים בו. אך לצערי, למרות שהוא שחקן טוב, לא נתנו לו לבטא את יכולות המשחק שלו.

ממלכת גן עדן

לא אהבתי כל כך, אורלנדו בלום הוא שחקן גרוע לפי דעתי, חד מימדי וגם שהוא משחק דמות כל כך בכיינית ונוראית בסרט טרויה שהוא חיסל את עצמו בעיני. העלילה חצי כח, אין הרבה רציונל, הגיבור מחליט החלטות באופן ילדותי לחלוטין ופשוט המזל כשלעצמו שם אותו איפה שהוא.

שלטון האש

סרט עם פוטנציאל אבל עם קצת ניחוח של סרטים פחות מורכבים שהיו עושים פעם. כמובן שכריסטיאן בייל תמיד טוב ומת'יו מקונוהי שאני מאד מאד מעריך אותו עכשיו אחרי שראיתי את הסדרה "בלש אמיתי" עושה עבודה לא רעה. פשוט שהסרט היה יכול להיות יותר מרשים, העלילה הייתה יכולה להיות יותר מורכבת, היה יכול להיות יותר מתח וטוויסטים - וחבל שלא עשו כך.

Sabotage 2014

אז אחרי ששוורצנגר היה מושל קליפורניה, ואחרי שעשה גיג בסרט השטחי EXPENDABLES, הוא חזר לעשות סרטים שטחיים. לפחות השטחיים הראשונים שלו היו מוגזמים או מקוריים מאד (קונאן, המחסל, שליחות קטלנית). הסרט הנ"ל הוא סתם עוד סרט שראיתי מליון פעם במגוון גרסאות שונות. חבל לבזבז שעתיים מהחיים.

למעלה