סרטוני גמירה ננשית

E s t e b a n

New member
לא הייתי ממהר לפסוק...

לגבי העובדות שנבדקו...

fazer

New member
באסה...

רציתי להוריד את הסרט שהמלצת עליו (מכיר את ההמלצות שלך...
) - אבל מסתבר שאנשי הרשת שלנו חסמו את האפשרות להתקין תוכנות הורדה על הלפטופים של החברה.. :(

פעמיים במהלך חיי זיכיתי מ"ההפקר"

פעם ראשונה נבהלתי, ואוו, הרגשתי את הפאדיחה של חיי, לא הבנתי מה הקטע.. פעם שניה, צחקתי עם אלוהים על הבדיחה הזו... מה כן, זה דורש סבלנות וסף כאב מאוד גבוהה... כי יש לחץ נוראי על האגן והרחם, אני בטוחה מעל לכל ספק שזה היה בשל השילוב המוצלח של הפרטנר, הסביבה, רמת החירמון שעלתה באש ואלכוהול טוב. <עיין, לא מוותרת על האורגזמות "הפשוטות" הקטנות שבאות בשרשרת, במולטי של ריפלקסים...>

the new girl232

New member
אמממ

הורדתי את הסרט.. היא נשמעה יותר סובלת מנהנת (הפחידה משהו...) וזה היה נראה כאילו היא משתינה...לא גומרת...

shin938

New member
יש גם יש

ולי זה קרה עם בחורה דנית לפני שנים רבות וזה היה מעניין...

caverno

New member
לא השתכנעתי...זה ש ת ן !!!

הטעם,הריח ,המראה,זה פשוט ש ת ן גם מבחינה ביולוגית... מהן הבלוטות שמייצרות את הנוזל? אצל הגבר למשל,רוב נפח הנוזל של הגמירה זה מהפרוסטטה. וגם זה רק 3-5 מיליליטר. אבל מה אצל האישה מייצר נוזל בכמות של ליטר, אם לא הכליות??? כל הבלוטות הפנימיות בואגינה מייצרות רק נוזל "שימון"-טיפות... אבל ליטר?-זה מוגזם ומופרך...

j o s h u a

New member
יש כזה דבר - בדוק

יצא להיות עם מישהי שמשפריצה. מדהים! זה לא פיפי (טעמתי), וגם לא יוצא מאותו החור, אלא מהנרתיק (היד שלי הייתה בפנים באחת הפעמים שזה קרה, אז אני יודע). זה מלווה בהתכווצות אדירה של הנרתיק, ובא בגל אחד גדול. ממש לא דומה לפיפי. ממליץ בחום למי שיכולה. לא כולן יכולות, באמת רק מעטות.

BodyCount40

New member
למרות שכבר ענו, תחפש אחר Cytherea

זו בחורה שזה ה"עסק" שלה בכל אחד מהסרטים שלה בהצלחה !

עד היום אני מנסה ליישם את זה...

אבל עד עכשיו ללא הצלחה... אצל רוב הבנות המקום רגיש מידי כדי להמשיך עד לשלב של הגמירה הרטובה...

lironbi

New member
יש דבר כזה שפיכה נשית

זה קורה אחד למיליון זיונים...זה כשבחורה גומרת בעזרת נקודת הג'י ולא הדגדגן ואז נשפך לה בערך ליטר (!!!) של חומר מהפות. מכירה מישהי שקרה לה וגם קראתי על זה מאמר.

אוקי אנשים נחזור להתחלה

נגיע לנקודת ההתחלה איפה אני מוצא. (יצא לי לראות שני סרטונים כאלה וזה מגניב. וגם זה היה מזמן עד עכשיו לא מצאתי עוד. אשמח אם מישהוא ימצא לי) נ.ב.חופ שיהכתבה את זהCytherea-Internal_Cumbustion_3(squirting_insanity).mpg מה אני עושה עם זה? תודה

עוד כמה

מחפש בEMULE... הנה עוד כמה: Female Ejaculation-Squirt Alisha Klass A Complete Guide (2Of2) Female.Ejaculation.-.Cytherea

ולדעתי אין מקום לויכוח ודאי שיש ...

פשוט שיש השפרצה נשית רק לא כל אשה מגיעה לזה אבל...כל אחת יכולה להגיע תודה לכולם! נ.ב.אם יהיו לעוד ממכם המלצות אשמח לקבל מסר או אימייל ל [email protected]

eromxxx

New member
סרטים

יש לי מבחר סרטים (ללא גמירות נשים) האם אתה מעוניין תמורת תשלום?

למעלה