סרטון מעניין

liud

New member
אני קצת בהלם

ולא בטוחה שכאן זה המקום לנושא, אך אם כבר העלת את זה אולי כן יש מקום לתגובה ואם כבר בפורום הזה אז רוח הדברים יהיו גם הם. אם אלוהים אכן קיים בצורה זו או אחרת עולות המון שאלות, נכון? לי באופן אישי יש בעיה עם הנושא בייחוד אחרי שראיתי והכרתי אנשים שהיו כל כך קרובים לדת ובאופן קצת קיצוני אפשר לומר התרחקו ממנה אז ככה שלמדתי לסמוך רק על עצמי וכשאני מאחלת משהו אני לוקחת בחשבון שהוא עשוי גם להתגשם גם בזכות עצמי וגם בזכות הדברים שמעבר וכל אחד יקרא לזה איך שהוא רוצה. ככה בדיוק הסרטון הזה כל צד רואה את זה כמו שהוא רוצה ואין ספק שהמדיה משפיעה ! אנחנו בארץ רואים בעיקר בחדשות את הצד שלנו, לדוגמא - אני שמעתי בטלויזיה באחד המשדרים שהבתים ברפיח היו ריקים ואם היה בהם מישהו אז אלו היו הפלשטינאים שהיו פשוט משתמשים בהם כמסתור והיו יורים מהם עלינו וגם התמונות בסרטון לא ממש ברורות וכל אחד יכול לפרש אותן כאוות נפשו. מי שכתב את הכתוביות לצד התמונה אמר שהאנשים שבעצם היו ילדים באו לאסוף את חפציהם מהבית ההרוס לי זה נראה כמו ילדים חטטניים שמחפשים "אוצרות אבודים" בהריסות... מי צודק? תחזרו לתמונה-חומר למחשבה. לעומת זאת כשהייתי בארה"ב לא מזמן וראיתי חדשות חשכו עיני. אנשים, מתחוללת כאן מלחמת חורמה על הערבים המסכנים והישראלים האלה פשוט מתעללים בהם - כן פשוט ככה זה מוצג, הייתי פשוט בשוק כי רק לפני שבוע הייתי בארץ ולא דובים ולא יער. כאן הכל כרגיל הם יורים עלינו אנחנו משיבים ואין חדש תחת השמש. נו אז מה תגידו כל אחד רואה את זה מהצד שלו ולא בטוחה שאפשר לשפוט לא אותם ולא אותנו .

liud

New member
תיקון קטן

התמונה של הילדים בבית ההרוס נמצאת ב-הפעלות וקישורים בסוף הסרטון בנושא- "בצלם" - הריסת בתי פלסטינים ברפיח.

עננים.

New member
מזמן כתבתי "אלוהים ואנחנו" ../images/Emo39.gif

אין אנו ראויים לאלוהים אלוהים נמצא בכל אחד מאתנו. אין אנו ראויים לאלוהים כי אין אנו יודעים להיות ראויים לעצמנו. בימים חשוכים, אנו בוכים כואבים ומתפתלים בעצמנו ובימים מוארים, אנו מאושרים שמחים ואוהבים את עולנו אין אנו ראויים לאלוהים כי אלוהים יודע לתת ולקבל ואנו עדיין לא למדנו אנו מאשימים בכאב, ואגואיסטיים בשמחה אנו לא ראויים לאלוהים כי אלוהים זה אנחנו אנו לא ראויים לאלוהים כי אין אנו מכירים את עצמנו אנו מחפשים תשובות בכל מרחבי היקום והתשובות נמצאות בתוכנו אנו מחשים פתרונות והפתרונות נמצאות בידנו אנו יצורים שמחפשים ריגושים בעולם מלא כאבים גדולים בעולם שפוסע בדרכים לא דרכים בשאלה, בתשובה, בסודות כמוסים אנו לא ראויים לאלוהים כי אין אנו יודעים כי אנחנו היוצרים היוצרים את עולמנו, את החיים אנו לא ראויים לאלוהים לא היום, אולי באחד הימים כאשר נשיל את התמימות ונישא בכל האחריות מחייך עננים

אתה צודק אבל גם מאוד טועה....

להגיד שאנחנו לא ראויים לאלהים ולעצמינו זה לא נכון. זה נכון,אבל הקביעה שלך היא דיכוטומית מדי. זה נשמע ממך כאילו לעולם לא נהיה ראויים לאלהים וזה לא נכון. כל אדם ראוי לאלהים, כל אדם צריך ללמוד למצוא את האלהים שבו. אנחנו ראויים לעצמינו, כי כך ביקשנו להיוולד (בדיוק אתמול קראתי ב"שיחות עם אלהים" שלפעמים אנחנו עוברים את אותו סגנון גלגול שוב ושוב כי כך טוב לנו). אנחנו ראויים לעצמינו ולאלהים כי כולנו אלהים. דרך אגב, אם היינו תמימים אולי היינו יותר קרובים לאלהים. ותמימות לא קשורה לאחריות. שיהיה לך יום טוב.

GK_FF

New member
מה הקשר ביכלל בין הסרטון לבין

נושא הפורום?!?!?!

למעלה