סרוס כלב בגיל 5??

shin26

New member
סרוס כלב בגיל 5??

הייתי רוצה לדעת - אם סרוס כלב בגיל חמש..עוזר? האם הכלב משמין? האם הוא נהיה רגוע יותר? האם הוא סובל? האם יכולים להיות סיבוכים? כל תשובה או מידע יוכלו לעזור..תודה!

EDEN הפצצה

New member
עברנו כזה דבר

עקרנו את הכלבה שלי בגיל שנה וחצי היא התחילה להיות שונה והיא גם שמנה אכשיו מהדבר הזה סיבוכים לא יהיו והוא סובל קצת. תודה עדןןן כהןןן

היי

מומלץ לעשות בדיקות טרם לניתוח, וגם לוודא שיש ציוד ניטור בניתוח עצמו. הוא לא כזה מבוגר, ויש כלבים שעברו ניתוח סירוס בגיל הרבה יותר מבוגר מ 5. סה"כ צריך לעבור בצורה חלקה... מומלץ כמובן להתייעץ עם הוטרינר בכל החששות... יש כלבים עם נטייה להשמנה אחרי הסירוס, צריך להקפיד על פעילות גופנית ותזונה נכונה. שזה כמובן נכון גם ללא הסירוס.

ROCKandROLL

New member
כמו ששזיף רשמה

מומלץ לבדוק לגבי רגישות ולחלק מהכלבים יש נטייה להשמנה אך לא כולם כדוגמת שושו שלי שלמרותש היא מעוקרת לא השמינה פרט לזמן שאימא שלי החליטה לפטם אותה באוכל ביתי גרררר

יצורה

New member
כמה שיותר צעיר יותר טוב

הומלס סורס בגיל 8 המופלג והוא פעיל ונמרץ כרגיל (ולכן גם המשקל נשאר כשהיה) עוזר ומרגיע - במידה מסויימת. מבחינת התנהגות, הסירוס יותר אפקטיבי בגיל צעיר, אם כי גם בגיל מבוגר רואים שינוי (קחי בחשבון שזה ייקח כמה שבועות \ חודשים עד שהגוף יתנקה מההורמונים) סובל - קצת, מן הסתם מדובר בניתוח, אבל ניתוח קצר ופשוט, עם חתך קטן מאוד. אחרי כמה ימים שוכחים מכל הסיפור. לגביי סיבוכים - כמו שאמרתי, הניתוח מאוד פשוט. אם מדובר במרפאה מקצועית ומצויידת הסיכון מינימלי.

לילה טוב../images/Emo45.gif

הכלב של חברתי הטובה סורס בגיל 8 אחרי שבועיים (שזה נחשב זמן קצר מאד להורמונים) ההתנהגות שבגללה הוא סורס נעלמה לחלוטין. יש עוד יתרון לסרוס שלא ציינו כאן וזה מניעת סרטן בפרוסטטה וגם סרטן באשכים שזה דבר שקיים אצל זכרים לא מסורסים. אם מדובר בבעיה התנהגותית מומלץ לסרס ובמקביל לעבוד עם מאלף כי בגיל הזה מדובר כבר בבעיה התנהגותית ולא רק הורמונלית. לנסות לפתור את הבעיה ההתנהגותית מבלי לפטור אותו מצמד הכדורים שלו מיותר כמעט לחלוטין. בכל מקרה סרוס ברוב המקרים ימנע את הדרדרות המצב. האופי של הכלב לא משתנה אבל צריך להקפיד על התזונה שלא ישמין. בהצלחה

למעלה