סקר:

SUPERWINNER

New member
סקר:

למי מבין הזמרות הבאות יש את הקול הכי יפה? 1.כריסטינה אגילרה. 2.מאריה קארי. 3.מלאני סי.

flowers girl

New member
../images/Emo47.gifכריסטינה אגילרה../images/Emo47.gif

דהה

dor307

New member
מדונה

אבל מתוך ה3 מלאני סי כי למריה וכריסטינה יש יכול ואוקלית גבוה אבל הקול שלהן לא משהו אבל לעומט זאת הקול של מאלני (ומדונה) יפה אפילו שאין להן יכולת ואוקלית גבוה

Juliann

New member
אני בהתלבטות

גם לכריסי וגם למאריה יש קול יפה... מלאני סי ? מי לעזאזל שם אותה באותה קטגוריה עם הזמרות המדהימות האלה? ממש בושה. אני יכולה לחשוב על זמרות יותר טובות ממנה כמו סלין דיון וקלי קלארקסון. D-:

C o s m i C

New member
צודקת!! :D

"אני יכולה לחשוב על זמרות יותר טובות ממנה כמו סלין דיון וקלי קלארקסון" נכון...מלאני סי? פחחחחחחחחחח!

Let Me Be

New member
../images/Emo110.gifאמ..../images/Emo79.gif

מהרשימה הזאת אני חושבת שמראיה. מלני-סי יש לה קול מיוחד, אבל לא יפה, וכריסטינה- יש לה קול מגעיל, למרות היכולת הוואקלית שלה. אבל הכי אני אוהבת את הקול של טארייה (סולנית נייטוויש), ואת של דלטה גודרם
.

NoWords

New member
../images/Emo25.gif../images/Emo9.gifכריסטינה אגילרה../images/Emo70.gif

למאריה יש יכולות ווקאליות מדהימותתתת אבל אני לא מתה על הקול שלה... יש לה כמה שירים חמודים... מלאני סי אין לה יכולות ווקאליות, ואין לה קול יפה... דפנטלי כריסטינה

m L m

New member
מאריה .

אבל גם לכריסטינה יש קול יפה. ובכלל- למלאני סי אין קול יפה.. והוא בכלל לא דומה לקולות של כריסטינה ומראיה... אם כבר זה צריך להיות: מאריה כריסטינה סלין וויטני אבל אז זה היה קשה...

m L m

New member
אבל הוא לא דומה לקולות של האחרות

אי אפשר לקחת כל מיני סגנונות...בדיוק כמו שהכניסו את מלאני- זה לא מתאים. אבל, אם היו שואלים מי כותבת את השירים הטובים ביותר אז הייתי מכניסה את שאניה

necky

New member
כמובן לכרסטינה

ולמריה יש את הקול הכי מגעיל בעולם אני כמעט בא לי למות שאני שומע את הקול שלה ועוד מה יש לה את החוצפה להגיד דברים רעים על הקול של ג'ניפר לופז

YANIVMC

New member
הקול המגעיל בעולם ?????

יודע/ת מה ????. לך למיטבח קח סכין של לחם ..... אבל הגדולה ביותר ותיתקע לך חזק ..... והתבלבלת .... למאריה יש קול מגעיל ?????? חחחחחחחחחח הצחקת אותי חבל"ז ........ ****** אגב ידעת שגניפר גנבה למאריה את השיר IM REAL ? אז עכשיו למי אתה קורא זמרת ???

necky

New member
על טעם ועל ריח ....

אין על מה להתווכח אני אישית נגעל מהקול של מריה

YANIVMC

New member
תסתכלי ....

אני לא סנגור ולא בטיח .... אני פשוט מתעצבן ומתחרפן מזה שמשווים שני קולות של שניים שלו ממש עושות את אותה עבודה .... והכי מצחיק שהם אומרים את ההיפך ממה שנכון .... זו דעתי ....

flowers girl

New member
../images/Emo6.gif חחח יניב אתה מצחיק אותי חחחח..

ממתי קוראים לך מאריה קארי
למה אתה נעלב בשבילה
חחחח..
אז הוא חושב שיש לה קול מגעיל, אז הקול שלה לא לטעמו. מה שאתה חושב לא ישנה את מה שהוא חושב.. ומה שהוא חושב בטוח שלא ישנה את מה שאתה חושב. לא צריך לקפוץ ככה כל פעם בתור הסניגור של מאריה. אפשר גם לשבת, לספוג קצת, להגיד את הדעה שלך על מאריה, להגיד את הדעה שלך על ג'ניפר, על כריסטינה, על מי שבא ליד.. אבל לא לקפוץ

NiKi†a

New member
מן הסתם כריסטינה...../images/Emo47.gif

ברור שלכריסטינה.. ומה מלני סי עושה איתן באותה הקטגוריה? מפחיד.

למעלה