סקר!!!!!

XlesbianX

New member
אייכססס...

אחחח.....הזכרתם לי את העיניים של כריסטינה אגילרה....למות!!!! אני יכולה להסתכל בהם שעות!

סקר!!!!!

טוב...אז מיכיוון ששום דבר לא זז פה, ואני שונאת דברים שלא זזים אז הינה סקר קצרצר, אמנם לא כמו של הדר ושל רוני...אבל עדיין
טוב, אז השאלות הן---> 1.איזה איבר את הכי אוהבת בגוף שלך?
2.איזה את הכי לא...
3.אם היית יכולה לשנות איבר, איזה היית משנה למה ולמה?
אני אתחיל כדי שכולן יבינו, למרות שזה לא מסובך... 1.הכי אוהבת את החזה שלי, כן כן פלצני, אבל הוא יפיפה! 2.העכוז שלי(ישבן...) לא יודעת...אף פעם לא אהבתי אותו יותר מידיי... 3.ממממ...הייתי מוסיפה לי איזה 3-4 סנטימטרים... זהו, תהנו! קרין:)

אני עונה!!!../images/Emo151.gif

1. אני הכי אוהבת את הצוואר שלי 2. הכי שונאת את החזה שלי..(...) 3. הייתי משנה את אמממ....את הכפות רגלים שלי...(לא אוהבת אותן..)

Sonata Of Tears

New member
המא...מ.:)

האיבר הכי אהוב בגוף שלי : הפנים ,אני מאוהבת בפנים שלי האיבר הכי שנוי בגוף שלי : ה ז-י-ן שלי!! אם הייתי יכולה לשנות משהו? מ...את המשקל >_<

אז ככה!!!../images/Emo185.gif

1.הלבלב כמובן חחחחחחח סתם, ת'אף שלי הקטן סולד והחמוד ש'לי. 2.תחת....קצת חדר כושר, והוא יהיה מעוצב (קצת מדלדל!) 3.שיער אולי....לא יודעת! אין! *לפרטים\פירוטים על הנושא הנ"ל\בירורים\ספקות - צרו עימי קשר! בברכת, זבל מי שמלכלך!!!

Ma E

New member
אני...

1. עיניים... ידיים 2. רגלים 3. עוד 10 ס"מ...

FaithNoMore

New member
ככה

אוהבת: רגליים! מה אני אגיד, בורכתי
שונאת: את האף. דורש ניתוח דחוף!!! רוצה לשנות: את המשקל המשתנה שלי. פשוט להישאר על 68. גובה (בניגוד לרוב כאן) לא הייתי מוסיפה לעצמי 1.80 מספיק לי בהחלט!

MidnightFantasy

New member
הממממ....

1. הכי אוהבת את העיניים שלי :) יש להן צבע כחול-ירוק והוא משתנה לפעמים.. (זה משהו גנטי אצלנו במשפחה, בחיי!). 2. נאמר בכלליות, השומנים. כרס-תחת-ירכיים. ארג! 3. הייתי עושה כמה ניתוחי שאיבת שומן... למרות שידידה שלי עברה כזה בירכיים וכשראיתי אותה אחרי... (בחינת הצרחות והכאב) נראה לי שויתרתי.

XlesbianX

New member
נו טוב...

1. עיניים כמובן... 2. פשש...את כל שאר הגוף, חוץ מהידיים... 3. מה לא...

catriel

New member
תשובותיי...

1. אוהבת את כל גופי כפי שהוא מלבד איזור אחד ----> 2. השוקיים/פולקעס/יריכיים שלי. יש לי איזה בעיה קטנה איתם... יהיה בסדר. 3. לא הייתי משנה כלום מגופי, לקח לי מספיק שנים להתרגל אליו, להתחיל את כל התהליך מחדש??... להבדיל מכמה מכן, אני אוהבת את ה1.55 מטר שלי, את ה-50 קילו שאני נושאת, את ה-75 B שממולי, את הבטן המעט-"צמיגית" שלי ואת האחוריים ה"מושלמים" שלי (לא מעט אנשים כינו אותו ככה..). ומי שחושב שאני מכוערת כנראה זה בגלל שהוא לא מכיר אותי...
שתהיה לכולנו שנה מקסימה!!!...

חחחח:)

איזה מצחיקה:) את יודעת שהסקר היה כתוב בהומור, לא כדי שישפטו אותך:),נכון? קחי הכל בסבאבאאא ויהיה טוף!

crystal baller

New member
התשובות שלי

אוקיי אז ככה אמממ 1-עיניים... תתפלאו למרות שהן לא ירוקות או כחולות ! הן מיוחדות ! 2-כפות רגליים... גם בכלליות זה האיבר הכי פחות אהוב עליי 3- והייתי מוסיפה לי חזה P:

crystal baller

New member
כמו כולן

רק כחולות או ירוקות ?? חח וכן אני חייבת להודות זה האיבר הכי יפה שיש

XlesbianX

New member
נכון....

אני מטורפת על עיניים....לא תמצאי מישהו אחר שאוהב עיניים כמוני... שלי במקרה יקורום עם משולשים צהובים...

XlesbianX

New member
ראיתי רק זוג עיניים חומות אחד....

אני אשמח להכיר עוד אחד...
שלחתי לך מסר אישי...

hot loli

New member
התשובות שלי!!!

1. אוהבת- אף- קטן וטיפה סולד :), רגליים,בטן, חזה. 2. שונאת- את הצבע עור הבהיר שלי!!!!! 3. הייתי מוסיפה עוד כמה ס"מ לגובה ומגדילה את החזה

למעלה