סקר

סקר../images/Emo26.gif

שם: גיל: כיתה: עיר: גובה: חיה: ספורט מועדף: ז'אנר מועדף: עונה בשנה: מקום בעולם: האם היית חי במקום אחר בעולם: חוף או הרים: קבוצת כדורגל: לקום או לישון: מקצוע שנוא בבצפר: איך את/ה מדמיין/ת את עצמך עוד 20 שנה? חלום: חסכן/ית או בזבזן/ית:

תשובות שלי../images/Emo26.gif

שם:שרון גיל:14.5 כיתה:ט' עיר:נצרת עילית גובה:1.56 חיה:חתול ספורט מועדף:שחייה ז'אנר מועדף:קומדיה עונה בשנה:חורף מקום בעולם:ברזיל האם היית חי במקום אחר בעולם:כן חוף או הרים:חוף קבוצת כדורגל:בליגת העל- מכבי חיפה, ביורו- צרפת, במונדיאל-ברזיל לקום או לישון:לקום מקצוע שנוא בבצפר:בילוגיה איך את/ה מדמיין/ת את עצמך עוד 20 שנה?לא מדמיינת חלום:לטייל בכל העולם חסכן/ית או בזבזן/ית:בזבזנית

sapirr1

New member
כולם להיכנס אנשנושים!!../images/Emo26.gif

הפרטים שלי:...
שם:ספיר ברגר גיל:14 כיתה:ט עיר:חולון גובה:מטר 73 חיה:דון דון המלך ספורט מועדף:ריקוד עונה בשנה:אביב מקום בעולם:ניו יורק האם היית חי במקום אחר בעולם:לא..איך אני יראה אקזיט?? חוף או הרים:חוף!!כיאילו דההה קבוצת כדורגל:הפועל תל אביב בנשמה... לקום או לישון:לישון כל היום!! מקצוע שנוא בבצפר:לא חסר..מתמטיקה,ביולוגיה,תנ"ך,היסטוריה... איך את/ה מדמיין/ת את עצמך עוד 20 שנה?אני לא..אני חייה ת'רגע ונהנת מהחיים עזבו אותי מעוד 20 שנה.. חלום:כרגע להיפגש שוב עם מלי המדהימה או בחנוכה במחזמר או שעדיף לפני באולפנים. חסכן/ית או בזבזן/ית:אממ לרוב אני חסכנית

חחחחח

זה לא סקר זה שאלון......והנה שלי!! שם:אורטל גיל:15 כיתה:י עיר:הרצליה גובה:1.60 חיה:אין ספורט מועדף:אוהבת לראות כדורגל עונה בשנה: קיץ מקום בעולם:החדר שלי טחחחח האם היית חי במקום אחר בעולם:לא חוף או הרים:חוף קבוצת כדורגל:מכבי חיפה!!!!! לקום או לישון:לקום מקצוע שנוא בבצפר:מתמטיקה איך את/ה מדמיין/ת את עצמך עוד 20 שנה?נשואה לעפר שכטר!! חלום:יש הרבה..... חסכן/ית או בזבזן/ית:בזבזנית בטירףףףףףףף

תשובות שלי....

שם: דניאל גיל: 15 כיתה: ט עיר: אור יהודה נווה סביון גובה:1.65 חיה: דון דון כמובן ודולפין ספורט מועדף: שחיה ז'אנר מועדף: קומדיה ואימה! עונה בשנה: קיץ מקום בעולם:ארה"ב ואוסטרליה האם היית חי במקום אחר בעולם: ארה"ב זה החלום שלי אבל שיעשו שם ערוץ 10 קודם ואז אני ישר עוברת! חוף או הרים: חוףףףף יש חתיכים קבוצת כדורגל: הפועל ת"א מאז ומתמיד לקום או לישון: לישון וכמה שיותר! מקצוע שנוא בבצפר: ה=כ=ל איך את/ה מדמיין/ת את עצמך עוד 20 שנה? וואלה אני תמיד אומרת תחיו את היום כאילו הוא האחרון אז בעוד 20 שנה נדבר ואז אני אספר מה אני... חלום: לעשות צניחה ולהיות מפיקה גדולה בטי.וי חסכן/ית או בזבזן/ית: בזבזית ב=ט=י=ר=ו=ף

lial16

New member
התשובות שלי

שם:מירי גיל: 15 כיתה :י עיר:אופקים גובה: 1.50 ומשהו חיה: כלב ספוט מעודף: אין עונה בשנה :אביב מקום בעולם: צרפת האם היתה חי במקום אחר בעולם: לא חוף אוו הרים :חוף קבוצת כדורגל: אין לקום אוו לישון: לישון מקצוע שנוא בבצפר: מתמטיקה
איך את/ה מדמיין/ת את עצמך עוד 20 שנה? לא מדמינת חלום : לפגוש את שכטר חסכן/ית או בזבזן/ית:בזבזנית

מ י כ צ ה

New member
סקר והתשובות..

שם: מיכל כיתה: י' עיר: ירושלים גובה: מטר 60 חיה: כלבים (אבל לא כולם) וחתולים (כולם) ספורט מועדף: ריקודים (זה גם ספורט) והתעמלות קרקע ז'אנר מועדף: אימה, קומדיה עונה בשנה: קיץ מקום בעולם: ישראל האם הייתי חייה במקום אחר בעולם: יכול להיות חוף או הרים: הרים קבוצת כדורגל: בית"ר ירושלים לקום או לישון: לקום מקצוע שנוא בבצפר: אנגלית (וביאולוגיה) איך את/ה מדמיין/ת את עצמך עוד 20 שנה?:מצליחה בתחום התקשורת חלום: לפגוש את עפר שכטר ואת בריטני ספירס .. ולהיות מנחה חדשה באקזיט חסכן/ית או בזבזן/ית: חסכנית

תש../images/Emo70.gifב../images/Emo70.gifת שלי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אממ...ככה:
שם:גליה
כיתה:ח
עיר:הדר עם
גובה:1.57(אני עוד קטנה אני יגבה לא לצחוקק!!)
חיה:נחשים(אכן כן...)
ספורט מועדף:איןןן...שחייה אולי...זה הכי כייףףף
ז'אנר מועדף:?!?!
עונה בשנה:אביבבבבב
מקום בעולם:ישראל,הדר עם
האם היית חי במקום אחר בעולם:הדר עם חוצמזה נאדההה
חוף או הרים:הרים...
קבוצת כדורגל:לצורך השאלה הפועל בשביל שמעון ומלייייי(ודון ודון)
לקום או לישון:לישוןןןןןןןןןן
מקצוע שנוא בבצפר:אנגליתתתת דההה...
איך את/ה מדמיין/ת את עצמך עוד 20 שנה?נשואה לעפר שכטר+שני בנים ובת=]
חלום:להיות זמרת מפורסמתתת
חסכן/ית או בזבזן/ית:תלוי למה....!!!

hagar3001

New member
תשובות שלייי

שם:הגר גיל:14 כיתה:ח' עיר:ירושלים גובה:150 חיה:מזטומרת?כיאילו איזה חיה אני?חח ספורט מועדף:היפ הופ ז'אנר מועדף:שו ג'אנר? עונה בשנה:קיץ חורף אביב ותסיו מקום בעולם:חולון האם היית חי במקום אחר בעולם:כע חוף או הרים:חוף קבוצת כדורגל:ביתר י-ם לקום או לישון:לקום מקצוע שנוא בבצפר:אממ כל המקצועות איך את/ה מדמיין/ת את עצמך עוד 20 שנה?אממ לא יודעת אפילו מה אני עושה מחר אתם רוצים אני ייגד לכם מה אני עושה עוד 20 שנה? חלום:שיהיו לי קנפיים חסכן/ית או בזבזן/ית:בזבזנית

שלילילילילילילילילי!!!!../images/Emo85.gif

שם: ליפז גיל: עוד חודשיים 15!!! כיתה: י' עיר:נתניה גובה:1.70 חיה:אין לי אבל אני אוהבת כלבים!
ספורט מועדף: התעמלות קרקע וריקוד (אם זה נחשב לספורט) ז'אנר מועדף: מזה? עונה בשנה: חורף!!! חורף רולללזזזזז!!! מקום בעולם: הוואי!!!
האם היית חי במקום אחר בעולם:לאאא... חוף או הרים:חוף.... קבוצת כדורגל:מכבי חיפה לקום או לישון: לישון מקצוע שנוא בבצפר: אהמ.. תנ"ך!!!
איך את/ה מדמיין/ת את עצמך עוד 20 שנה? נשואה, אדריכלית, עם 2 ילדים (אבל יהיו עוד בהמשך אל תדאגו!) חלום: להיות אלילת נוער כמו המנחים של אקזיט.. חסכן/ית או בזבזן/ית:באמצע...

hagar3001

New member
גם אני חולהה

על עדייייייייי בנות מירושלים תביאו לי אתייסיקיו שלכם חשבתי רק אני פב רחוקה מהאולפנים אז תביאו לי תאייסיקיו שלכם אולי ניסא פעם ביחד מיכצה מאיפה את בירושלים?

KiShKooSh

New member
ליפי, תנ"ך זה עוד מהחטיבה../images/Emo35.gif

או סתם נתקעתם עם מורה גרועה
תגידי תודה לי יש תושב"ע

פחחח.. איך נדפקת...המורה שלנו מפגרת

וגם אני לא אוהבת תמקצוע הזה!!!!!! המורה שלנו לא יודעת ללמד! היא מציקה! היא מביאה שיעורים כשאפחד מהכיתה לא מבין כלום.. אה וגם שכחתי לציין שאני שונאת היסטוריה! בגלל שיש מלא מושגים וחומר לזכור!

למעלה