סקר

• פותח הנושא lilo
  • פורסם בתאריך

lilo

New member
סקר../images/Emo124.gif

בהמשך לכל דיוני מושבי הבטיחות לקטנים, הייתי מאוד שמחה אם כל אחד ישרשר איזה מושב בטיחות יש לו, והאם הוא מרוצה ממנו... המון המון תודה

אנחנו עדיין עם הסלקל של פג ויאג'ו

ואני וגם שירי ממש לא מרוצות ממנו! קטן,צפוף,לא נוח... בקיצור-לא.

קרן^

New member
כי הילדים יושבים שם, לא אתן!

חחחח סתם סתם
זה היה נשמע מצחיק "קטן,צפוף,לא נוח"

היה סלקל של צ'יקו שלא אהבתי בכלל

(ואם אני לא אוהבת אז גם מיכאל לא), הוחלף במדליון של אוונפלו. בטיחותי ונוח לתפארת.

בול אותה תשובה

הסלקל של צ'יקו הוחלף ביום שישי לאוונפלו מדליון.אביתר נראה כמו מלך על הכסא.

T noki

New member
גם אצלנו הסל קל של צ'יקו הוחלף

לפני שבוע לאוונפלו מדליון - הרבה יותר מרווח והרבה יותר בטיחותי. הבעיה שמטרידה אותי שהראש של האפרוח נופל בזמן שהוא נרדם - לו זה כנראה לא מפריע אבל לי כן, אז אני אמצא איזה שהוא סידור כמו כרית.

נופל למטה או לצדדים??

את יכולה לקנות כרית כמו שנותנים במטוסים,זה גם בטיחותי וגם מקבע את הראש

יש לנו שניים

אחד של אוונפלו ואחד של Century - שניהם עם פגוש ואנחנו מאוד מרוצים. מאוד קל לחגירה ועם כמה מצבי ישיבה ורתימה.

mikihc

New member
לנו יש סלקל של אוונפלו

וכיוון שאילון מאוד מרוצה ממנו, אז גם אנחנו מרוצים. ביי, מיקי

אז - אחרי שני ילדים אילו התשובות:

* סלקל- יש , של חברת CAM ואנחנו מאוד מרוצים ממנו ,הוא עד 11 ק"ג והוא מתחבר למרכב מתכת של העגלה בלי שום עגלה על המרכב. פשוט נפלא.הגיע עם העגלה לכן לא ידוע המחיר * כסא של רנולוקס מ-0ק"ג ועד (נדמה לי)18 ק"ג, אני מאוד מרוצה ממנו -אמא שלי פחות (היא עדיין לא הבינה איך לחבר אותו לרכב - מה שלי לוקח חצי דקה) נקנה במבצע בשילב לכן המחיר לא זכור לי) *כסא של חברת רנו- מתחבר עם תפס מיוחד לשלדה של הרכב מגיל0 ועד עוד המוון זמן (הופך לבוסטר)מעט קשה לשנות כיוונים (צריך עליו כמה שיעורי נהיגה) אבל אנחנו מרוצים מאוד מאוד . הגיע עם האוטו אבל נחשב לכסא יקר.

טוטי30

New member
../images/Emo127.gifבריטקס עם כלבלבים מתוקים.

לנו יש את בריטקס המהולל, Roundabout עם כיסוי של Puppies. מפרט טכני: טוב מגיל 0 עד 18 ק"ג. 5 נקודות אחיזה (רצועות). 3 גבהים שונים לכתפיות, בהתאם לגודל הילד. קלקר מיוחד (EPS impact foam) שמגן על התינוק וסופג את ההדף במקרה של מכה, מסביב לראש לגוף ולטוסיק. מאושר לטיסות במטוסים. עומד בכל התקנים. המחיר המומלץ של החברה: MSRP: $239.00 אנחנו קנינו דרך האינטרנט, עלה לנו פחות. בהצלחה |חיבוק |

למעלה