סקר-
נסיעה לעהודה

עונה בעיקר על הבעל

נוסע בסביבות 30-40 דקות לכל כיוון. בשעות העומס יוצא לפעמים 45. הגבול שלנו - מרחק שיאפשר לו להוריד את הילד בגן בשעה 7 וחצי, להגיע לעבודה ולחזור ב-6, מקסימום 6 וחצי לארוחת ערב. בחישוב של 9 שעות עבודה ביום לפחות זה יוצא שהוא באמת עובד הכי רחוק שמתאים לנו. לא מסכימים לתל אביב/הרצליה בגלל פקקים וחניה.

כשאני עושה עבודות פרילנסר אני בכל הארץ, כולל שלומי ואילת. אבל אחד ממקומות העבודה היותר קבועים שלי הוא במרחק 10 דקות נסיעה מהבית, וזה היה שיקול בבחירת מקום מגורים. מקום עבודה נוסף נמצא בערך שעה נסיעה (ת"א-ירושלים), ואחד נוסף במרחק 30 דקות בערך. אבל שום דבר מהנ"ל הוא לא קבוע ויום-יומי. עם זאת, רוב העבודה שלי, גם כפרילנסרית, היא במרכז, לכן לא הייתי עוברת למרחק של יותר מחצי שעה נסיעה מת"א...

מסתערת

New member
50 דקות, בחודשים אחרונים שעה- שעה וחצי בבוקר

כל בוקר.
חזרה הרבה יותר טוב- כחצי שעה -40 דקות

נסיעה

עד לפני שנתיים וחצי הייתי רק עם אוטובוסים. בעבודה הקודמת זה היה קו מייגע, תמיד הייתי נרדמת בדרך כי הייתי בתחנה הכמעט ראשונה ומסיימת בתחנה הכמעט אחרונה ועדיין היה צורך בהליכה כך שהיה שעה ורבע ככה אם לא יותר תלוי פקקים
בעבודה הנוכחית לא קו מייגע אבל עמוס כל פעם והייתי לוקחת קו מקוצר בבוקר אז בבוקר הייתי מגיעה בערך תוך 40 דקות, בחזור יותר, סביבות שעה
מאז שחזרתי לעבודה אחרי הלידה אני עם רכב- אם יוצאת בזמן מגיעה תוך 20 דקות (כל דקה מאחרת לי ב5-10 דקות את זמן ההגעה..) בחזור משתדלת לצאת לפני הפקקים המשמעותיים (מגיעה מאוד מוקדם לעבודה) ולוקח לי להגיע לגן של הילד סביבות החצי שעה
אז לשאלה השנייה, פעם לא הייתה לי בעיה עם אוטובוסים והייתי נוסעת מעל שעה ולא אכפת עכשיו הרבה יותר עקרוני, לשמחתי בעלי עובד בעיר המגורים אז גם אם לוקח אוטובוס הוא לוקח את הילד לגן ואני מצליחה להגיע לעבודה במהירות ולצאת בהתאם. לא הייתי יכולה להשתמש בתחבורה ציבורית כיום. לא הייתי מגיעה בזמן לשום מקום והייתי צריכה לקום מוקדם מהמוקדם המאוד משמעותי היום.

עונה

25 דקות בבוקר.40-50 דקות אחה"צ ובערב.
בהנתן בחירה,נראה לי שזה הגבול העליון שלי, גם ככה הלוגיסטיקה של הפיזור והאיסוף בבוקר ואחה"צ קשה.
(נוסעת ברכב הלוך וחזור)

Mנטה

New member
20-30 ד' בהתאם לעומס התנועה

היתי מעדיפה לנסוע פחות ולא מוכנה לנסוע יותר.
בעבר עבדתי במקומות שהיתי צריכה לנסוע שעה-שעה וחצי וזה היה מאוד מאוד קשה. לא רוצה לחזור על זה. מעדיפה להתפשר על עבודה ועל כסף מאשר לנסוע.

muga

New member

חצי שעה-40 דקות בבוקר.

שעה זה הגג העליון שלי, וגם זה יהיה לי קשה.

mitmit11

New member
אני באוטובוס

בבוקר 30-45 דקות, תלוי כמה התעכבתי בבית בפינוקים וארגונים של הילדים (כי החצי מתקשה לבד).
אחה"צ אותו דבר תלוי השעה בה אני יוצאת ואם פספסתי את האוטובוס או לא...
שעה לכל כיוון זה המקס' בעיקר כי זה מעצבן ואחרת לא אספיק להוציא את הילדים.

3 דקות רכיבה על אופניים. גם מהגן וגם מהבית

(הם נמצאים 100 מטר אחד מהשני)
לפני שעברנו לפה נסעתי כל בוקר מת"א לירושלים במשך שלוש שנים ונשבעתי שכשיהיו לי ילדים אני לא נוסעת מטר. הצליח לי...

ו א ג ו ס

New member
איכסה נהיגה

שנאתי לנהוג וכמעט פסלתי עבודה בפ"ת (אני מהשפלה) בגלל זה. אח"כ חשבתי שלפני זה כמעט פסלתי עבודה באשדוד בגלל זה. בסוף התרגלתי גם לזה וגם לזה, אבל זה בתנאי ש..
דרך הלוך, כולל פקקים, אני יוצאת ב6.30- לרוב זה 40-45 דקות, ביום חריג גם היו שעה ושעה וחצי. חריג מאד. בדרך חזור יוצאת ב13.30 (זה הסיבה שבסוף לקחתי את העבודה)-מגיעה תוך 20-25 דקות בנסיעה חלקה כל כביש 4...

זה לא רק כמה זמן הייתי מוכנה לנסוע זה גם לאן, באיזו שעה וכמה פקקים יהיו בדרך. לא אסע מהשפלה לשרון או לירושלים.

אבל זה מחייב שהעבודה של הבעל תהיה קרובה יותר- אם צריך מהגן מקפיצים אותו, ובבוקר הוא זה שמפזר לגנים. הוא עובד במרחק 7 דקות מהבית.

ליאת של עדי

New member
מנהל
רכבת

כל בוקר שעה מהרגע שאני יוצאת מהבית ועד לרגע שאני נכנסת למשרד. זה כולל נסיעה לתחנה, המתנה ממוצעת של 5 ד נסיעה של 25 ד והליכה למשרד מהתחנה של 5 ד.
כשגרתי בתל אביב זה היה נסיעה של 10ד מהבית למשרד...

למעלה