סקר - תמונת השנה

45degrees

New member
סקר - תמונת השנה

בשעה טובה ומוצלחת סיימנו עונה מדהימה של מירוצים. היה אקשן היו סקנדלים היתה משטרה (כמעט) היו מירוצים גם בימי חג היה שטח (המון) היה זמן אויר היה זמן רצפה המשיכה מלחמת החימוש הגיע דור העתיד . . . עכשיו נעבור לסקר - מהי לפי דעתכם תמונת השנה? יש להרים יד
לתמונה הנבחרת. מי שיש לו עוד תמונות מועמדות - מוזמן להעלותן נתחיל

45degrees

New member
שי ואן דר דני

התמונה הכי טובה לדעתי השנה בהיבט של תפיסת האקשן ורמת הרכיבה שהגיעה למחוזות חדשים

45degrees

New member
התרסקות השנה

תמונת ההתרסקות הכי טובה של השנה? טננבאום היה במקום הנכון עם העדשה הנכונה וערימות של כשרון. תמונה של פעם בחיים. טוב שהצלם לא היה צריך עוד כמה טייקים... אני משוחד קלות באופן ברור. אתם מוזמנים להצביע באופן אובייקטיבי. מי שלא יצביע בעד - ייחסם וייאלץ לאכול בייגלה ש LE DUKE מצץ מהם את כל המלח

45degrees

New member
שקרנית! אני מבין שאת משוחדת,

לפחות תצביעי לאיזה תמונה או שתיים

kramberg

New member
טראחת השנה.

תמונה שווה לכל הדעות, הבחור שעוקף את המכשול הפתאומי הוא לא אחר מאריאל, כיום נותן בראש ב-S2

LY 192

New member
../images/Emo45.gif כותרת:"הוא עוד ישוב" מתוך בלדה

לעוזב כידון. היום כבר מותר לספר. באחת הפעמים הראשונות שבאתי לשפיצרינג ( המגרש שהיה בדיוק במקום שבו היום ההום רייסינג), באתי עם בני הבכור. אחרי שסיימתי להסביר לו כמה זה בטוח בסופרמוטו, "45" דפק התרסקות ביציאה מהשטח לישורת , תוך בלימה בעמוד מתח גבוהה. זה בטוח? שאל הילד. רצנו למקום הטריחה ו"45" החל לזוז תוך שהוא גונח. אתה רואה ? אמרתי לילד, הוא זז. תן לו כמה דקות והוא יקום. לקח לי 8 חודשים להחזיר את הילד למגרש לראות מרוץ. במרוץ הקודם באשדוד ,הילד הקטן נבהל מההחלקה של האנימל בסוף הישורת בפניה הימנית. הסברתי לו שזה סגנון רכיבה בניסוי ושלא קורה לו כלום כי זה אנגלברג. אחרי 2 הקפות, שוב החלקה , הפעם אישתי נלחצה. "זה כלום" אמר לה הקטן בטון של מבין, זה אנגלברג. לא קורה לו כלום, הוא כבר קם וממשיך. את ההמשך כולנו ראינו.

למעלה