סקר שיער

coolit

New member
נמ

אורך השיער שלי- קצר. מדורג שהכי ארוך זה סנטימטרים בודדים מעל הכתפיים, והכי קצר עד האזניים. [זה חרא. זה קצר מדי. אני שונאת שמה שמגיע עד האזניים לא נכנס לקוקו גבוה!] הכי ארוך- עד התחת בגן, ועד כיתה ז'- גמכן, עד המתניים כזה. ואיכס, אני כל כך מצטערת על זה. דוחה. דוחה. אני פשוט שונאת שיער ארוך. זה הדבר שאני הכי שונאת בעולם. אני לא מפסיקה לומר לאנשים שיסתפרו, גם לבנות ובעיקר לבנים. פשוט לא סובלת את זה. כואבות לי העיניים כשהשיער ארוך מדי. אני אוהבת שלבנים יש שיער קצוץ ומסודר [חוץ מיחידי סגולה שיפה להם
], ולבנות- מדורג עד קצת מתחת לכתפיים [גמכן חוץ מיחידות סגולה כמו חברה שלי שיש לה שיער שטני גלי ומהמם. וארוך. והוא יפה.
]. באופן עקרוני אני לא סובלת שיער חלק ארוך. לא-סו-בל-ת. והכי קצר- בכיתה ב' אחותי סיפרה אותי כזה.. כזה. כמו של בנים כזה [לא קצוץ. אבל קצר.] זה היה מכוער. :| יש לי שיער חלק. כמעט כל יום שואלים אותי אם עשיתי פן :| הייתי רוצה עוד יותר חלק חח
והייתי רוצה שיער דק דק.. שלא יתנפח.. איך אני מקנאת בבנות עם שיער דק
השיער שלי חום.. ההתחלה שלו חום כהה והשאר חום בהיר חח..
אני חושבת שהייתי שמחה לצבוע לאדום כלשהו, או לשחור סיני. זאת התמונה שרואים בה הכי טוב איזו צורה יש לשיער שלי, נדמה לי.

©big smile©

New member
בלע.

מה האורך של השיער שלך?קצת אחרי הכתפיים. מה היה האורך הכי ארוך וכי קצר של השיער שלך?עד המותניים, וקצת לפני הכתפיים. איזה סוג שיער יש לך?תלתלים. איזה סוג שיער הייתן רוצה?פחות קשרים, פחות נשירה, וקצת פחות תלתלים. מה צבע השיער שלך?בלונדיני כהה-זהוב. את צובעת שיער? לאיזה צבע?לא. :]

בלהבלהבלה.|שיעול|

מה האורך של השיער שלך? ארוך... רטוב עד התחת חח.. מה היה האורך הכי ארוך וכי קצר של השיער שלך? הכי ארוך-עכשיו, הכי קצר לפני שנה (
) עד הכתפיים. איזה סוג שיער יש לך? גלי-ליפה כזה|: איזה סוג שיער הייתן רוצה? חלק-גלי. מה צבע השיער שלך? חוםכהה. את צובעת שיער? לאיזה צבע? לא.

ווווא;[[[[

זה מה שאני עושה במקום לישון;[ מה האורך של השיער שלך?לא קבוע, כאילו הוא מדורג מה;[ מה היה האורך הכי ארוך וכי קצר של השיער שלך?הכי ארוך, עד אמצע הגב כזה, קצת יותר, והכי קצר היה בפעם האחרונה שהסתפרתי, שהיה מדורג וממש קצר *החלק הכי ארוך עד הכתף* איזה סוג שיער יש לך?אמממ גלי-מתולתל כזה, תלוי במצב הרוח שלו
איזה סוג שיער הייתן רוצה? לודעת, לפעמים ממש בא לי שיהיה חלק;[[ מה צבע השיער שלך?המקורי? בלונד חום. לא צבעתי מלאן זמן והורדתי בפעם האחרונה את שאריות הצבע אז הוא דיי חום בהיר כזה
את צובעת שיער?צבעתי:] לאיזה צבע? אמממ היה פעמיים שחור, פעם אחת שחור סיני, ופעם אחת חום כהה

Oo The Gush Oo

New member
בוקרררררררררר! ../images/Emo42.gif

מה האורך של השיער שלך? עד הכתפיים בערך, מדורג כזה. מה היה האורך הכי ארוך וכי קצר של השיער שלך? הכי ארוך, עד אמצע הגב והכי קצר מדורג שהכי ארוך קצת מעל הכתפיים. איזה סוג שיער יש לך? חלק. [אבל הרסתי אוו עם כול הצבעים , ג'ל ועוד דברים לא בריאים במיוחד.] איזה סוג שיער הייתן רוצה? ^ מה צבע השיער שלך? בעיקרון, השורשים שלי הם שטני עם פסים דקים דקים של בלונד וזה בערך עד קו האוזניים והשאר מן חום בהיר כזה שהופ לאט לאט לבלונד. [מה שנישאר מהצבע האחרון שעשיתי.] את צובעת שיער? לאיזה צבע? הייתיצובעת, כול פעם למשהו אחר. כבר היו לי את כול הצבעים בראש, בפעם האחרונה שצבעתי [ליפני יותר משנה.] זה היה לחום כהה כהה כמעט שחור, ומאז אני מחכה שהשיער שלי יחזור לקדמותו. ובינתיים הוא עושה את זה יפה. עשיתי לעצמי חופש, אני חולה. יום טוב.

שונאת שיער....

מה האורך של השיער שלך? כמעט עד אמצע הגב {עם פן או משהו} מה היה האורך הכי ארוך וכי קצר של השיער שלך? הכי ארוך היה לי קצת אחרי אמצע הגב, אממ הכי קצר כשנולדתי [?!?!] גם כשהייתי קטנה היו לי תסרוקות של בן אז זה היה קצר איזה סוג שיער יש לך? מתולתל\גלי\נפוח\מפגר כזה איזה סוג שיער הייתן רוצה? חלק או לפחות תלתלים שמסתדרים נו באמת מה כבר ביקשתי מה צבע השיער שלך? חום בהיר את צובעת שיער? לאיזה צבע? לא צובעת

PennyLaneM

New member
מי.

יאללה, למה אמא שלי היחידה שתמיד,אבל תמיד,קונה אוריאו שבורים?? מה האורך של השיער שלך? מדורג כזה. מגיע עד העצם בגב כזה ומעלה. מה היה האורך הכי ארוך וכי קצר של השיער שלך? בגן היו לי קוצים מתולתלים ;[ והכי ארוך היה עד התחת בערך איזה סוג שיער יש לך? תלתלים. איזה סוג שיער הייתן רוצה? חלק,כמו של יפניות. מה צבע השיער שלך? חום שחור,אנערף. את צובעת שיער? לאיזה צבע? לא.

™baMba

New member
טםטטם!

האורך עד אמצע הגב כרגע. הכי קצר שהיה לי היה בטח בגיל 4 ככה עד הכתפיים, והכי ארוך עכשיו פחות או יותר. יש לי שיער מתולתל-גלי משו מגניב [בר אמרה לי מה לעשות איתו!!] אז אנחנו מסתדרים הייתי רוצה חלק האמת אבל טוב ככה. אני ג'ינג'ייייתתתתת, לא צובעת, ויש לי פסים חלק טבעיים חלק לא של בלונד..

N o o s h y

New member
Hair!

מה האורך של השיער שלך? עד הציצים מה היה האורך הכי ארוך וכי קצר של השיער שלך? עם המותניים איזה סוג שיער יש לך? וונאבי מתולתל איזה סוג שיער הייתן רוצה? טוב לי ככה :] מה צבע השיער שלך? חום את צובעת שיער? לאיזה צבע? בחופש צבעתי את הקצוות באדום, אבל כבר בקושי רואים :] חברה שלי צלמה בבצפר, בלי ששמתי לב

aYaLoLy

New member
Here baby, There mama../images/Emo71.gif

מה האורך של השיער שלך? אמצע - סוף הגב מה היה האורך הכי ארוך וכי קצר של השיער שלך? הכי ארו עד התחת בגיל 3, הכי קצר אחרי שגזרתי אותו באכזריות באותה התקופה כי מספריים נראו לי מגניביןם איזה סוג שיער יש לך? חלק בד"כ. לפעמים יש לי קצת בקבוקים בקצוות איזה סוג שיער הייתן רוצה? הייתי רוצה להיות ג'ינג'ית, אבל זה סתם בלי שום קשר לפרצוף שלי ולעצמי ואט סו אבר אז זה היה מצריך פנים חדשות ובנאדם אחר, שגם לזה אין לי התנגדות אבל אם נשאר בגבולות, אז הייתי רוצה שהוא יהיה יותר גלי והרבה יותר ארוך מה צבע השיער שלך? חומכהה את צובעת שיער? לאיזה צבע? פעם הייתי עושה גוונים מגעילים בלונדיניים ואפילו היו לי קצותת בורדו שאף אחד לא ראה

mishmishonet

New member
נו, טוב.

מה האורך של השיער שלך? כשהוא רטוב? עד אמצע הגב כזה החלק הכי ארוך, הקדימה עד הציצים כזה. [זה לא מדורג, זה סתם כי אני גוזרת אותו כשמשעמם.] מה היה האורך הכי ארוך וכי קצר של השיער שלך? הכי ארוך היה ישר עד התחת, והכי קצר היה קארה כזה של כיתה ב'. איזה סוג שיער יש לך? גלי נפוח ומגעילי כזה. איזה סוג שיער הייתן רוצה? חלקחלק. ;[ מה צבע השיער שלך? כתום דהוי כזה, מלוכלך. הצבע הטבעי הוא בלונד כהה כזה. את צובעת שיער? צבעתי, ועכשיו ביתספר נאצי אוסר עליי לחדש. לאיזה צבע? הכוונה הייתה אדום, והוא אכן היה אדום לאיזה יומיים, ואז הפך ורוד. [אורניט שתקי.]

mishmishonet

New member
לקחת כמחמאה? ../images/Emo4.gif

[אין לי מושג אם התכוונת לפיונה כשהיא כוסית או לפיונה המפלצת. אבל בהתחשב באוזני שרק שיש לי...אני מניחה שלפלצת.]

tamarosh

New member
חח יא מצחיקה נו.

בגלל האוזניים והצבע שיער. השילוב הזכיר לי את פיונה. לא דיברתי בכלל על הגוף לא רואים אותו שם! וכן זו מחמאה. כאילו....פיונה

חיפושה

New member
ילדה

מקריאת הודעות אחרות שלך,אני חייבת להגיד לך- את -לא- שמנה,את קטנטונת כזאת ורזה,תסתכלי! והצבע שיער זה בערך הצבע החלומי שלי :)

למעלה