סקר שיער

לילווש

New member
אניי../images/Emo13.gif

מה האורך של השיער שלך? אחרי הכתפיים מה היה האורך הכי ארוך וכי קצר של השיער שלך? הכי ארוך כמעט עד התחת והכי קצר אממ שנולדתיי(?) איזה סוג שיער יש לך?חלק-גלי איזה סוג שיער הייתן רוצה?חלק-גלי מה צבע השיער שלך? את צובעת שיער? לאיזה צבע? בלונדיני-שטני ולא צובעת
..... והתמונה דיי ישנה... עכשיו יש לי שיער יותר ארוךך..

רייל

New member
California dreaming.

מה האורך של השיער שלך? אז הסוגר של החזייה כשהוא חלק. מה היה האורך הכי ארוך וכי קצר של השיער שלך? הכי ארוך - עד אמצע הגב. הכי קצר - קארה. איזה סוג שיער יש לך? מוזר לחלוטין, באמאשלי. תפסיקו לשאול אם עשיתי צמות לילה לפני כן או אם עשיתי פן. ככה השיער שלי, יום אחד הוא חלק, יום אחד הוא גלי ויום אחד הוא קצת מתולתל. כמובן, שאם אני עושה בייביליס אז מיד רואים שזה בייביליס. איזה סוג שיער הייתן רוצה? תלתלים בינוניים מושלמים כאלו. מה צבע השיער שלך? במקור הוא חוםבהיר. צבעתי אותו כלכך הרבה, שעכשיו השורשים הם חוםכהה. עכשיו צבע השיער הוא חום-אדום, לאחר שטיפה שחורה שלפניה השיער היה אדום-אש. את צובעת שיער? לאיזה צבע? צובעת כשבא לי. כרגע ממש לא בא לי, כנראה זה החורף, או לא יודעת. בינתיים אני אוהבת את הצבע שלו. כשאצטרך שינוי אני אצבע אותו שוב.(לא צבעתי כבר 5 חודשים. תהיו גאות בי!)

../images/Emo13.gif../images/Emo19.gif

מה האורך של השיער שלך? הוא מדורג, אבל השערות הכי ארוכות - קצת אחרי הכתפיים. מה היה האורך הכי ארוך וכי קצר של השיער שלך? הכי קצר - וול, כשהייתי תינוקת היה לי מספיק כדי לעשות קוקיות.
אבל כל הגן ורוב היסודי היה לי קרה כזה קצר עם פוני. איזה סוג שיער יש לך? חלק, אבל לא לגמרי ישר. הולך בגלים גדולים כאלה. איזה סוג שיער הייתן רוצה? אחרי באמת המון המון מאבקים עם השיער, ואחרי שנורא נורא שנאתי אותו המון זמן, אני סופסוף מרוצה. איך זה קרה? הפסקתי להקשיב לאמא.
עכשיו הוא מדורג כזה, סופסוף נפטרתי מהפוני (ליתר דיוק - נתתי לו להתארך), והוא קופצני כזה ונחמד ואני ממש אוהבת אותו. מה צבע השיער שלך? חום עם גוונים בהירים כאלה, ואפילו קצת בלונד מקדימה.^^; את צובעת שיער? לאיזה צבע? אני מפחדת לצבוע קצת, אבל אם הייתי צובעת זה היה לבלונד. כי תמיד רציתי לראות איך הייתי נראית ככה. אולי יום אחד.

The Charmd One

New member
נו בא לי.[:../images/Emo79.gif

מה האורך של השיער שלך? נכון יש את החורי גב האלה בסוף הגב? שם. מה היה האורך הכי ארוך וכי קצר של השיער שלך? הכי ארוך עד התחת ממש, הכי קצר, אויש. נקודה כואבת. כשהייתי בת 5 בערך, בגן, אמא טענה שזה בריא פעם אחת לעשות שיער קצר אז ממש קיצרו לי אותו קצוץ קצוץ כזה כמו של בן. טרואמתי משהו.
[חח מאז נדרתי נדר שאחרי זה לנצח יהיה לי רק שיער ארוך.:p] איזה סוג שיער יש לך? גלי כזה, עבה ומלא ודי נפוח ומגעיל רוב הזמן. לפעמים יש לו תקופות טובות.[: איזה סוג שיער הייתן רוצה? חלקחלקחלק, כמו של שירצע כזה.^^ מה צבע השיער שלך? חום כהה. את צובעת שיער? לאיזה צבע? צבעתי לבורדו כהה כזה פעמיים, כאילו בשטיפה של חודש, אבל זה לא כזה תפס טוב. אני אנסה שוב עוד כמה זמן. [:

n o a g i r l

New member
אוף, הסתפרתי ../images/Emo10.gif

מה האורך של השיער שלך? אממ מדורג, הכי קצר טיפה מעל הכתפיים והכי ארוך קצת אחרי הציצי מה היה האורך הכי ארוך וכי קצר של השיער שלך? הכי ארוך עד התחת והכי קצר עד הכתפיים בערך.. איזה סוג שיער יש לך? חלק.. טיפה גלי.. ונפוח מידיי :[ איזה סוג שיער הייתן רוצה? חלק ממש! מה צבע השיער שלך? חום בהיר יחסית.. זה הדבר היחיד שאני אוהבת בו.. את צובעת שיער? לאיזה צבע? לא צובעת.. חשבתי אולי לעשות פסים באדום או משו.. אוף, אני לא אוהבת את השיער שלי ככה, ובכלל אין לי מצב רוח משהו..

תשובה..../images/Emo3.gif

אממ יש לי שיער חום כהה ארוך וחלק\גלי מעט. אף פעם לא הסתפרתי (אני בת 15) ו....אבא שונא לשמוע את המילה "מספרה" בהקשר שלי... לא צובעת, גם לא רוצה:) וזה הכל=]

למעלה