סקר קצר

doriso

New member
סקר קצר

תהיתי מה עובר בראשם של אוהדי הכדורסל הישראלים שהביעו בוז כלפי הרכז המחליף של הספרס בעת היבחרו בדראפט. זכורות לי תגובות כמו "פופוביץ' לא מבין מהחיים שלו", "בדיחת השנה" וכו, ועד היום הילד נותן יופי של עונה לרכז מחליף ועושה רושם שהוא בדרך הנכונה ועוד באחת הקבוצות הטובות בתבל! בקיצור בנו אודריך פטיש, הפתעה? צפוי? מה יגידו כל אוהדי מכבי שגידפו אותו משך עונה שלמה? מעניין לשמוע . . .

dovyair

New member
כמו עם טוני פרקר

כשPOP בחר אותו, כולם הרימו גבה ואמרו: טוב, אחרונים בדראפט - מה כבר אפשר לעשות? היום הוא מהרכזים הטובים בליגה, במיוחד כשמדובר ב- pure point

eShark18

New member
בנו אודריך כישרון גדול

זה שהוא לא מיצה את כל הפוטנציאל שלו במכבי (למרות כמה משחקים מצויינים שלו, בייחוד בתחילת העונה) לא אומר שהוא לא שחקן טוב. וכן, הוא באמת עושה עבודה טובה כמחליף לפרקר, ומאפשר לו לנוח מדי פעם. שיהיה לו בהצלחה!

mickeym

New member
בארץ שכחו את קטש

שעד שעודד הפך להיות הסטאר שהוא נהיה, וינקו ילובאץ אכל די הרבה מרורים והפסיד משחקים בגללו. אולם, קטש היה פרוייקט ומשחק חיזוק זר מצפים לתוצאות מיידיות במכבי. גם כשהוא שיחק ראו שהוא מוכשר, אבל אין לו את הביטחון לסחוב קבוצה על הגב. כרכז מחליף הוא פנטסטי ב- NBA

Ploral Reaction

New member
אני יגיד שאתה תמים

מה הוא כבר עשה העונה? :/ מילא היית אומר את זה על נוצ'יוני שהשתלב באנ בי איי, אבל אודריך באמת לא מורגש. הוא שחקן קצה רוטציה...הוא שיחק משחקים ספורים של קצת פחות מ20 דקות וחלק לא קטן מהמשחקים הוא לא ראה פרקט בכלל. משמעותי בספרס? ממש לא. אני דווקא מאלה שמאמינים שהוא יהיה שחקן לגיטימי, אבל הוא פשוט לא עושה כלום בינתיים אז השרשור הזה נראה לי קצת מיותר ולא מובן

Ploral Reaction

New member
אני יגיד שאתה תמים

מה הוא כבר עשה העונה? :/ מילא היית אומר את זה על נוצ'יוני שהשתלב באנ בי איי, אבל אודריך באמת לא מורגש. הוא שחקן קצה רוטציה...הוא שיחק משחקים ספורים של קצת פחות מ20 דקות וחלק לא קטן מהמשחקים הוא לא ראה פרקט בכלל. משמעותי בספרס? ממש לא. אני דווקא מאלה שמאמינים שהוא יהיה שחקן לגיטימי, אבל הוא פשוט לא עושה כלום בינתיים אז השרשור הזה נראה לי קצת מיותר ולא מובן

R E k

New member
מנצל"ש - מינסוטה - סקרמנטו - הלילה

שימו לב לפרט נחמד - לפני כשבוע היה משחק בין הקבוצות. אם מינסוטה היו מנצחים (והם ניצחו) הם היו משווים את המאזן שלהם לשל הקינגס וכידוע הם עשו את זה. והלילה - שוב משחק מסקרן בין הקבוצות ושוב אם מינסוטה מנצחת היא משווה את המאזן. לא מעניין נכון? סתם שתדעו!

למעלה