סקר על סקרים

chufnikit

New member
לדעתי כל עוד חברי הפורום

שמתעניינים הם רבים, ואת זה אפשר כמובן לראות לפי מספר התגובות והעובדה שהסקר נשאר כל הזמן למעלה, הסקר לגיטימי ומן הסתם מעניין אנשים מסויימים.. כזה זה לא מעניין אף אחד מהר מאד הסקר נעלם לו לתחתית העמוד או אפילו לעמוד אחר ומפנה מקום לדברים שהם כנראה יותר מעניינים- וגם זה קורה. אני לא חושבת שאף אחד כאן צריך לחשוב פעמיים לפני שהוא פותח שרשור, מפני שלי הייתה הרגשה שזו מהותו של הפורום , שנוכל לשתף, לבקש ולתת תמיכה, להביע את עצמנו ככל שנרצה וכן גם להשתעשע, ולהפיג את השעמום ... בקיצור לבלות עם חברים... זו בכל אופן דעתי.

גם אותי לא מעניין באיזה קומה כ"א גר

אבל! יש איזה עשרה משתתפים אחרים שכן בא להם לדבר על זה. אז אני לא עונה, ולא פותחת את כל ההודעות בנושא, או בנושא אחר. וכשיהיה סקר שיותר מעניין אותי, או לחילופין, שיהיה סקר דבילי/"חסר שחר ובסיס" אבל תהיה לי שעה משעממת בעבודה - אז אני כן אשתתף. בנתיים, למה שאחרים לא יקשקשו להם? מה קרה - זה כו-לה פורום! בקשר לשירשור של כמה סקרים או נושאים דומים - אני לא בעד. לדעתי, כבר יותר נוח לדפדף כמה עמודים אחורה מדי פעם מאשר להבין מה קורה בבלאגן של שירשור אחד ארוך. אוקצור - זה הפורום, זו הדינמיקה, וביננו - זה מה שכיף פה.

Soleil du Matin

New member
היא הרבה יותר מוכרת ממך!

אם זה לא מענין אותך, אל תקראי. גם אני לא קוראת אם לא בא לי. אבל זה חלק מהפואנטה של הפורום...

chufnikit

New member
משתלטת???

אבל זה חלק מה... הפרום, וזה כיף , וזה... אני בכלל לא מבינה למה זה מפריע
.......

ayush

New member
חשבתי שאסור להאכיל את הטרולים ../images/Emo4.gif

גברתי המנהלת תוכי, חבל שאת מתייחסת לכל טרול שנכנס לפורום על מנת לחולל מהומות. ועוד תומכת בו. התאכזבתי

ayush

New member
אז עוד יותר גרוע ../images/Emo70.gif

אם זאת מישהי מהפורום - למה צריך ניק אחר ? מה הבעיה לבקש לאחד שרשורים בדרך ארץ, בטח שאף אחת לא היתה מתעצבנץ..מקסימום מעלים דעות שונות. לא מקובלות עליי ההתנהלות הזו שכל מי שבא לה להשתלח בחברות הפורום פותחת ניק חדש.

uti

New member
אם זה לא טרול אז בכלל לא ברור לי

מה קורה כאן? ולמה יש לגיטימציה לזה

דפי26

New member
הלו הלו,מה קורה פה???????

2 דקות משאירים אתכן לבד ואתן מתפרעות. תוכי אם זה לא טרול אלא מישהי שקוראת פה בפורום ומשהו מפריע לה שתכנס בניק האמיתי ותגיד.להתחבא מאחורי ניקים רק כדי להשמיץ זה ממש כמו טרול.ולהגיב לזה זה להאכיל טרול. אישית אני לא חושבת שיש מקום "לשרשר"סקרים.סה"כ מי קובע מה זה סקר ומה זה לא? אני מתכוונת לשאול אנשים השבוע שאלות שונות כמו חברת הובלה מומלצת ועוד.זה סקר?זה גם סוג של סקר. אז מה יהיה לנו? שרשור מתכונים שרשור למה טוב לנו שרשור קיטור שרשור סקר שרשור חתונות. זהו?ככה יהיה סדר בפורום?אני חושבת שאם מישהי חושבת שמינון "הסקרים "מוגזם היא יכולה לא להגיב להם ואז הם ירדו בדפים(אם הם נשארים למעלה כנראה אנשים אוהבים אותם)או שתעיר על זה בשמה בצורה בוגרתובונה

צילולה

New member
באמת לא מבינה מה הולך פה

מעצם זה שמדובר פה בפורום בלי נושא רישמי,לא צריכים להיות פה "חוקים" על מה לכתוב ומה לא. חצי מהשירשורים פה הם על נושאי
ולא כל דבר ודבר צריך לשרשר. יהיו מי שיגידו שמדובר בחבורת עקרות בית משועממות, אבל לא כל הנושאים פה חייבים להיות מהותיים,חשובים ועניינים. מי שלא מתאים לה- שלא תקרא. מאד פשוט ומאד קל ליישום.

אמיקה

New member
מה?!../images/Emo46.gif

אני בשוק אני בהלם אני המומה, ועכשיו אני לא צוחקת אני פשוט אשתוק לפחות אשתדל

uti

New member
תוכי בתור אחת שגם מנהלת פורום אני

מודעת לכמויות המסרים שמגיעים בכל יום למנהל הפורום, ועל אלף ואחת שטויות... אני למדתי שיש דברים שהם חלק בלתי נפרד מהפורום ואי אפשר להלחם או לצמצם אותם. כמו גם הסקרים שבכל מספר חודשים נכנס לפה איזה סמוי עם הודעה שכזו... וכמו הנושא על שלי...שכבר עלה פה בעבר...ודי מיצה את עצמו. הפורום הזה הוא של פעיליו! ולא של הקוראים הסמויים בו. אם אנשים מתלוננים בפניי אני מודיעה שאני לא תמיד בתפקיד גננת ואם משהו מפריע אישית אז ניתן לפנות לאותו אדם שמפריע לך

תוכי

New member
השרשור הזה

כמו השרשור של חתונות שעלה כך גם השרשור הזה אני רוצה לראות את התגובות של כולן יאמרו הרוב להמשיך אז יאללה יאמרו שזה מפריע לפחות ידעו שזה מפריע אמרתי שאני לא גננת וגם אמרתי שאם יש להן בעיה שיפנו לאותו אדם

lital_helmer

New member
לא בטוחה שהבנתי אבל

לי זה לא מפריע. מי שרוצה שיקרא וישתתף ומי שלא לא. פשוט וקל. אני לא חושבת שצריך להתייחס לכל מי שמתחיל להתלונן מעל דפי הפורום על אחרים ועוד מגיע לפסים אישיים כי זה ממש לא המקום.

מישמש1

New member
../images/Emo45.gif

אין לי בעיה עם הסקרים והשטויות - להיפך! זה מה שנותן לפורום טעם, צבע ואת צביונו וזה שמישהי/הו מרגישה צורך לכתוב כזה דבר בניק אחר...פחדני ביותר

edna12

New member
../images/Emo123.gif גם לי לא ברור נושא הניק הבדוי

מה יש, ככה יותר נוח להשתלח בבנות הפורום? פוחדת לומר "פנים אל פנים" לומר לשליקאט שלדעתך היא פותחת יותר מדי סקרי סתם?
ועוד לקבל לזה גיבוי ממנהלת הפורום? הלא זו טרוליות לשמה.

תראי מורתי...

באופן חריג ורב פעמי אני מוכן להחזיר לך ת'דמי מנוי. שלחי לי צ'יק .

למעלה