סקר על סקרים

סקר על סקרים

כמה יכולת הקיבול שלכם למס' הסקרים ביום? ג.יפית היא -IDOL שלכם? הפייבוריטית? מעדיפם לדבר בסקרים או מה????? נראה לי יותר מידי סקרים בזמן האחרון ולא על דברים ברומו של עולם

אני באמת זרה ולא מבינה

על מה כל השאלות הריקניות האלו? ריבה וגזר? ביצה ותרנגולת? קרחת או קוקו????

אני קראת קבועה פה

והטלנובלה פה לא ממש מוצלחת בזמן האחרון. או איך להגיד אין בשר,נהיה פה חלבי...

הנצנצית

New member
זה לכבוד שבועות ../images/Emo13.gif

ואגב, יש פורומים מיוחדים לטלנובלות ... אולי שם אפשר למצוא טלנובלות מוצלחות יותר.

אתי@

New member
הבנתי... טוב - את לא חייבת לקרוא

הפורום הזה הא רשות, לא חובה. אם היית םעילה הייתי מציעה לך להציע הצעות ייעול, אבל כסמויה זה לא ממש משנה...

אתי@

New member
ואם את פעילה בשם בדוי

ויש לך הערות - אני אעריך אותך יותר אם תגידי את דעתך בגלוי!

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif בוא'נה את גדולה...

מה זה תכנית כבקשתך??? "הטלנובלה לא מולצחת בזמן האחרון"????? למה אנחנו שחקנים שמשלמים להם לפי שעה, עם במאי (אתי@) והפקה וכל זה???? טוב, אז צריך לארגן אם כך ישיבת צוות, ולהחליט איך מתקדמים הלאה, כדי ש"לצופים""""" לא יהיה משעמם!!!!????!!!

אם אפשר לארגן קייטרינג פורום

אפשר גם טלנובלה פורום לא? עוד רעיון מופרח....

טלטלצ

New member
רגע רגע! עצרו הכל!!!!!

תכנסו מהר את כל הכותבים ואת כל המפיקים! הטלנובלה לא מוצלחת לאחרונה... רגע. טלנובלה לא מוצלחת זה דבר רע??? יש גם טלנובלות מוצלחות? מישהו רואה אותן בכלל? אני מבקש מכל ה"צופים" לשלוח מכתבים לחברת הלוין NO ולבקש שלא ישעמו אתכם. בתודה ההנעלה.

T r i l i a n

New member
נפתח פינת הסקר אולי?

שהסקרים לא ישתלטו על כל הדף? ככה הכל יהיה בשירשור אחד, כמו שירשור החתונות.

shelycat

New member
תוכי דווקא פה אני לא מסכימה איתך

מנחמד שיש סדר בהכל אבל הפורום הוא כולו פורם של
אין לנו ממש נושא מרכזי אמיתי, זה פורום כייפי של שטויות ושל תמיכה וטוב שכך, נראה לי מסורבל לנסות כל הזמן להכניס הכל תחת מערכת חוקים נוקשה. אני יכולה להבין את ההתעקשות על אי פרסום מילות שירים או מספרי טלפון (למרות שאני חושבת שקצת גמישות לא הזיקה אף פעם), גם שרשור מתכונים כבר מזמן רוכז לאחד קבוע שלא ישתלט על הפורום וכך שרשור חתונות. אז ממה שנשאר שזה לא הרבה גם נוציא את הספונטיניות והכייף? אם כך למה לא לשרשר את כל המזל טובים של כולם לשרשור אחד? את כל התמונות יחד תמיד? בסוף זה יראה כמו פורום "מתכונים להרזיה" ששם כמכניסים הודעה חייבים מראש לשרשר אותה במקום שהוכן ונקבע מראש?

תוכי

New member
לא........

וזאת מכיון שאפשר פשוט לעשות השרשור של שלי ואני לא כותבת פה רק את דעתי גם את דעת רבים פה שפנו אליי במסרים - והמוןןןןןןןןןןןןןןןן

shelycat

New member
להזכיר לך את הפעמים

שהיו תלונות על שרשורי שטויות ארוכים מידיי לטעם ההנהלה והאיומים שהפרכתן לגבי מחיקות עם הם יוקפצו שוב? אין פה מצב של מנצחים ומפסידים, תמיד יהיה מי שלא טוב לו ולא ימצא חן בעיניו. הפורום דינמי ומשתנה, נראה לי נחמד כך. היום שטותי, אתמול רציני, מחר יויו תשתעמם בעבודה ותתחילו לבקש ממנה להגביל את מספר ההודעות שלה ובעוד יומיים קופיבין תבקש מידע שניתם פה בעבר על טיול בחו"ל גם אז לא תענו? או שאולי נתחיל לבקש ממך לחכות עד יום חמישי ולא לספר כבר ביום ראשון מה הכנת בסופהשבוע לאכול. נו באמת.

shelycat

New member
ואז ע"ב קבוע יהיו רק

שני שישרושים בפורום אבל מאוד ארוכים
סליחה שכחתי גם שישור קיטורים ושרשור
.

למעלה