סקר סיכום ה-100 - אז איזו עונה הכי אהבתם? (ספוילרים לכל העונות)

איזה עונה הכי אהבתם??

• Total voters
    9

didalf

Well-known member
את סתם רצית תירוץ להשתמש בסקר נכון?:-D

אוף לא יודעת לבחור לכל עונה יש את היתרונות והחסרונות שלה.
אבל בטוח משהו מעונות 1-4. 5 ו7 בטח לא|שפם| ו6 הייתה סבבה אבל הראשונות יותר אהבתי.

Lhuna3

Well-known member
את סתם רצית תירוץ להשתמש בסקר נכון?:-D

אוף לא יודעת לבחור לכל עונה יש את היתרונות והחסרונות שלה.
אבל בטוח משהו מעונות 1-4. 5 ו7 בטח לא|שפם| ו6 הייתה סבבה אבל הראשונות יותר אהבתי.
שיניתי שאפשר יהיה להצביע לכמה אפשרויות. (והצבעתי בדיוק לאלה שאת שונאת :p)

didalf

Well-known member
תצביעי כבר ודי עם התירוצים! :mad:
FINE
אם היית נותנת לי זמן אולי הייתי מצליחה להגיע לתשובה אחת, אבל עודדת אותי להתנהג כמו צ'ידי בחוסר החלטיות!

אני יודעת שאת משומה הכי אוהבת את עונה 5 אבל הצבעת גם ל7?8-*

Lhuna3

Well-known member
אם היית נותנת לי זמן אולי הייתי מצליחה להגיע לתשובה אחת
עכשיו את אומרת? אני הבנתי ממך שזה יהיה לכם קשה מידי אז בגללך שיניתי!
אבל שיהיה ככה כי בטח כולם פה יהיו קשים כמוך.

אבל עודדת אותי להתנהג כמו צ'ידי בחוסר החלטיות!
:eek:
אם המקום הטוב לימד אותנו משהו, זה שאין פשע מוסרי נורא יותר מחוסר החלטיות!!
אז את הולכת למקום הרע, בהצלחה |נחמה|

אני יודעת שאת משומה הכי אוהבת את עונה 5 אבל הצבעת גם ל7?
לגבי ה-7 כן, נכון שלא כולה ובמיוחד לקראת הסוף אני מפחדת לשנוא את זה, אבל היו בה כמה פרקים שאהבתי ביותר.
במיוחד אהבתי לחלוטין את הסיפור של דיוזה ואוקטביה על סקיירינג, את כל מה שהיה איתם אח"כ בבארדו, ואת פרק הפלאשבק לעבר (לספינאוף שבתקווה יהיה) ממש ממש אהבתי ואת האופן שבו זה מתחבר לעבר ועונה על שאלות ואת החיבור של הדיסייפלס לרעיונות הפילוסופיים של הסדרה.
כמובן שביאסו אותי מאוד עם מה שעשו מבלאמי בסוף.

didalf

Well-known member
אם המקום הטוב לימד אותנו משהו, זה שאין פשע מוסרי נורא יותר מחוסר החלטיות!!
אז את הולכת למקום הרע, בהצלחה |נחמה|
דה|שפם|
אני גרועה כמעט כמו צ'ידי בחוסר ההחלטיות שלי. מהרגע שהבנתי שזאת הסיבה שהוא במקום הרע הבנתי שגם אני הולכת לשם בגלל זה:-D

לגבי ה-7 כן, נכון שלא כולה ובמיוחד לקראת הסוף אני מפחדת לשנוא את זה, אבל היו בה כמה פרקים שאהבתי ביותר.
במיוחד אהבתי לחלוטין את הסיפור של דיוזה ואוקטביה על סקיירינג, את כל מה שהיה איתם אח"כ בבארדו, ואת פרק הפלאשבק לעבר (לספינאוף שבתקווה יהיה) ממש ממש אהבתי ואת האופן שבו זה מתחבר לעבר ועונה על שאלות ואת החיבור של הדיסייפלס לרעיונות הפילוסופיים של הסדרה.
כמובן שביאסו אותי מאוד עם מה שעשו מבלאמי בסוף.
בסדר אני לא שונאת אותה אבל מכאן ללהצביע להכי אהובה??
(אני גם לא לגמרי שונאת את עונה 5 יש בה דברים שאהבתי, אבל הרבה בה תסכל אותי)

didalf

Well-known member
https://tenor.com/wL6Y.gif
זה 👆
אין לי מושג איך מוסיפים גיפים
את הקישור ששמת עכשיו שמה ככה:
1601063290683.png

didalf

Well-known member
אוקי עכשיו כשעניתם על הסקר תענו גם על שאלון סיכום לסדרה|זורו|
אם מישהו רוצה להוסיף שאלות הוא מוזמן!

1. מתי התחלתם לצפות בסדרה ומה/מי גרם לכם לצפות בה?
2. אם הייתם חלק מה100, כמה זמן הייתם מחזיקים מעמד?
3. דמות אהובה?
4. זוג אהוב (רומנטי)?
5. מערכת יחסית לא רומנטית אהובה?
6. מוות שהכי כאב לכם?
7. מוות שהכי שימח אתכם?
8. מוות הכי מפתיע?
9. עונה אהובה? (לונה ריחמה עלינו ופתחת את הסקר לכמה אופציות - אז רק אחת הפעם)
10. עונה הכי פחות אהובה?
11. אם הייתם חייבים לחיות איפשהו בעולם של הסדרה - איפה זה היה (תזכורת: הארק, הדרופ שיפ, טון די-סי, הר וותר, פוליס, ארקדיה, עיר האורות, הרינג (מה שנשאר מהארק בשביל ספייסקרו), הבונקר, העמק, סנקטום, סקיירינג, בארדו, משהו אחר ששכחתי?) [וכל מקום כולל את האנשים שבו והצרות שבאות איתו, כן?]
12. ומה האפשרות הכי גרועה?
13. מי היה הנבל הכי מוצלח?
14. דמות שבהתחלה לא אהבתם ועכשיו ממש אוהבים?
15. דמות שאהבתם בהתחלה וירד לכם ממנה?
16. שתי דמויות שהייתם רוצים שתהיה ביניהן יותר אינטרקציה?
17. מה המשפט החוזר האהוב עליכם?
18. לאיזה עונה היה פרק סיום הכי טוב?
19. אם היינו עושים מסיבת תחפושות של ה100 למי הייתם מתחפשים?
20. האם תצפו בספינאוף במידה והוא יצא לפועל?
21. תקווה אחת שיש לכם לפרק הסיום? (חוץ מהתקווה הברורה של כולנו שלא יהיה מאכזב)

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
ואני גם עונה לעצמי.

1. מתי התחלתם לצפות בסדרה ומה/מי גרם לכם לצפות בה?|קדימה|כפי שרובכם יודעים אני מניחה הכל התחיל משרשור סיכום חודשי לפני כמה חודשים בודדים שבו דילן וליאורה שכנעו אותי לעסקה והשאר היסטוריה (שתבין ניק כמה הסיכום החודשי חשוב!:-D)
2. אם הייתם חלק מה100, כמה זמן הייתם מחזיקים מעמד?|קדימה|רבע יום:-D הייתי מהניצבים שמתים ראשונים.
3. דמות אהובה?|קדימה|בלאמי הכי הכי|לב| (וגם אוקטביה, קלארק, רייבן, מרפי ואקו)
4. זוג אהוב (רומנטי)?|קדימה|מרפי ואמורי|מאוהב|, בלאמי ואקו|מאוהב|, אוקטביה ולינקולן|מאוהב| לא סגורה על הסדר משתנה בהתאם למה קרה בפרק.
5. מערכת יחסית לא רומנטית אהובה?|קדימה|בלאמי וקלארק כמובן|מאוהב| וגם בלאמי ואוקטביה|מאוהב|
6. מוות שהכי כאב לכם?|קדימה|בלאמי|לב-ש|, ואחריו לינקולן ולקסה
7. מוות שהכי שימח אתכם?|קדימה|פייק ימח שמו כמובן.
8. מוות הכי מפתיע?|קדימה|בלאמי! עדיין בהלם. וגם פין האמת, עד השניה האחרונה הייתי בטוחה שמשהו יציל אותו ברגע האחרון. זה כשעוד הייתי תמימה.
9. עונה אהובה? (לונה ריחמה עלינו ופתחת את הסקר לכמה אופציות - אז רק אחת הפעם)|קדימה|יופי אחרי שהתבכיינתי שקשה לי לבחור דפקתי את עצמי חזרה:-D מממממממממממממ נראה לי הראשונה. אני אוהבת את התמימות והפשטות שלה יחסית, את זה שזה רק הילדים לבד בכדוה"א, וזאת בכל זאת העונה שבה התאהבתי בסדרה.
10. עונה הכי פחות אהובה?|קדימה|5|שפם| ואולי גם 7 נראה מוקדם מידי לקבוע.
11. אם הייתם חייבים לחיות איפשהו בעולם של הסדרה - איפה זה היה (תזכורת: הארק, הדרופ שיפ, טון די-סי, הר וותר, פוליס, ארקדיה, עיר האורות, הרינג (מה שנשאר מהארק בשביל ספייסקרו), הבונקר, העמק, סנקטום, סקיירינג, בארדו, משהו אחר ששכחתי?) [וכל מקום כולל את האנשים שבו והצרות שבאות איתו, כן?]|קדימה|נראה לי בעמק הכי נחמד, יפה שם וגם 6 שנים היה מאד רגוע. או ברינג עם ספייסקרו כי אמנם זה קצת קופסת מתכת בחלל ויש רק אצות לאכול אבל במשך 6 שנים (כמעט) כל האנשים האהובים עלי היו שם בשלווה אז הייתי שמחה להיות איתם.
12. ומה האפשרות הכי גרועה?|קדימה|הבונקר כמובן.
13. מי היה הנבל הכי מוצלח?|קדימה|ג'וזי ודיוזה בקטע של הכי כיפיות, אנשי הר וות'ר בקטע של הכי נוראים.
14. דמות שבהתחלה לא אהבתם ועכשיו ממש אוהבים?|קדימה|וואי מלא. זה אחד הדברים שאני אוהבת בסדרה כמה דמויות התחילו מעצבן וגרמו לי להתאהב בהן. התשובה הכי ברורה זה מרפי כמובן|מאוהב| וגם אינדרה ואקו. ולאדעת אם בלאמי נחשב כי הוא היה מעצבן רק ב2 פרקים הראשונים.
15. דמות שאהבתם בהתחלה וירד לכם ממנה?|קדימה|אבי וקיין (עם קיין זה היה יותר לא אהבתי ואז אהבתי ואז לקראת סופו נהיה מעצבן אבל מסוג אחר לגמרי ממה שהוא היה בהתחלה)
16. שתי דמויות שהייתם רוצים שתהיה ביניהן יותר אינטרקציה?|קדימה|אוקטביה ורייבן או אוקטביה ומרפי. וגם אני סתם מרמה עכשיו כי זה לא ממש השאלה אבל חבל שהגוף המקורי של ג'וזי מת כי היה כיף אם היא הייתה עושה מרפי והופכת לחלק מהחבורה בסופו של דבר.
17. מה המשפט החוזר האהוב עליכם?|קדימה|וואי זה יותר קשה לבחור ממה שחשבתי! טוב צמצמתי ל3 כי זה שאלון שלי ואני ארמה איף איי וואנט טו!:
May we meet againg
Go Float Yourself!
yu gonplei ste odon
18. לאיזה עונה היה פרק סיום הכי טוב?|קדימה|עונה 4. חצי בכיתי חצי לא נשמתי.
19. אם היינו עושים מסיבת תחפושות של ה100 למי הייתם מתחפשים?|קדימה|לקסה כמובן, יש לה את האיפור הכי מגניב ואייקוני (וגם תלבושת). או בלאדריינה כי אולי היה לי קשה עם ההתנהגות שלה אבל זאת חתיכת תלבושת + איפור!
20. האם תצפו בספינאוף במידה והוא יצא לפועל?|קדימה|בהחלט. ממש מקווה שיצא לפועל.
21. תקווה אחת שיש לכם לפרק הסיום? (חוץ מהתקווה הברורה של כולנו שלא יהיה מאכזב)|קדימה|באמת שהכי חשוב שלא יהיה מאכזב. וכמובן יש לי תקווה לראות את בלאמי שוב בדרך כלשהי.

נערך לאחרונה ב:

reasonforall

Active member
1. מתי התחלתם לצפות בסדרה ומה/מי גרם לכם לצפות בה? לפני חודשיים וחצי. אתם! אלו היו הדיונים היחידים בפורום, והייתי חייב לדעת במה מדובר.
2. אם הייתם חלק מה100, כמה זמן הייתם מחזיקים מעמד? בערך כמו ג'ספר
3. דמות אהובה? אוקטביה
4. זוג אהוב (רומנטי)? מרפי ואמורי
5. מערכת יחסית לא רומנטית אהובה? אוקטביה ובלאמי
6. מוות שהכי כאב לכם? לינקולן ודיוזה
7. מוות שהכי שימח אתכם? ג'אהא. למרות שרציתי שהמוות שלו יהיה קצת יותר אכזרי
8. מוות הכי מפתיע? בלאמי
9. עונה אהובה? (לונה ריחמה עלינו ופתחת את הסקר לכמה אופציות - אז רק אחת הפעם) - עונה 2
10. עונה הכי פחות אהובה? עונה 3 עם א.ל.י וגאהאה. סבלתי ממש
11. אם הייתם חייבים לחיות איפשהו בעולם של הסדרה - איפה זה היה (תזכורת: הארק, הדרופ שיפ, טון די-סי, הר וותר, פוליס, ארקדיה, עיר האורות, הרינג (מה שנשאר מהארק בשביל ספייסקרו), הבונקר, העמק, סנקטום, סקיירינג, בארדו, משהו אחר ששכחתי?) [וכל מקום כולל את האנשים שבו והצרות שבאות איתו, כן?] העמק. או הר וות'ר
12. ומה האפשרות הכי גרועה? הבונקר
13. מי היה הנבל הכי מוצלח? אם בקטע של הנבל הכי נוראי, אז דוקטור פרנקנשטיין ממאונט וות'ר
14. דמות שבהתחלה לא אהבתם ועכשיו ממש אוהבים? מרפי. כמה שמחנו שהוא קיבל מכות, זוכרים? :LOL:
15. דמות שאהבתם בהתחלה וירד לכם ממנה? אבי
16. שתי דמויות שהייתם רוצים שתהיה ביניהן יותר אינטרקציה? אוקטביה ומרפי
17. מה המשפט החוזר האהוב עליכם? yu gonplei ste odon (הקרב שלך נגמר)
18. לאיזה עונה היה פרק סיום הכי טוב? בואו נקווה שלעונה 7
19. אם היינו עושים מסיבת תחפושות של ה100 למי הייתם מתחפשים? מרפי
20. האם תצפו בספינאוף במידה והוא יצא לפועל? קראתי פה שיש דיבור על ספינאוף, אבל על מה? כי אם זה על 'ג'אהא בעיר האורות' אני אוותר :LOL:
21. תקווה אחת שיש לכם לפרק הסיום? (חוץ מהתקווה הברורה של כולנו שלא יהיה מאכזב) חוץ מזה שביל ימות? שלא יהיה מאכזב.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

didalf

Well-known member
זוכר את פרק 708 שהתמקד בבת של קדוגן בעבר ואיך היא התחילה את הגראונדרים? זה היה סוג של פרק פיילוט לספינאוף שיעסוק בה ובדברים האלה.

למעלה