סקר : מי מכם יוצא לירח דבש בחו"ל

Mikella

New member
סקר : מי מכם יוצא לירח דבש בחו"ל

ומי עושה בארץ ??? יש המלצות לאיזה צימר שיהיה "מדהים" ו - "מיוחד" עם מלא מלא פינוקים למטרת ירח דבש ????

חנץ

New member
אם הכוונה לצימר המערה -

אז המקום אכן מדהים. זהו צימר במראה של מערה הן מבחוץ והן מבפנים וממש כיפי, במושב חוסן ליד מעלות. טל' - 049976684

jinjit

New member
הייתי שם...

מדהים.. לפני כשנה לילה עלה 650 ש"ח כולל א.בוקר (שלא היתה משהו בכלל והיא מוגשת בחדר אוכל המערתי שלהם ולא בחדר...) הכי כדאי לקחת את מערת התשוקה... היא מאוד גדולה וכולה אבן רק שבמקום ג'קוזי יש בה אמבט אבן של 2 מטר על 2 מטר עם תאורה מלמטה ומפלי מים מהקיר... חוויה מדליקה.

חנץ

New member
כן הייתי שם -

ויש להם ככה - בקתות אבן קטנות. בקתות אבן גדולות. בקתות שהן חצי אבן חצי עץ. הייתי בבקתת אבן קטנה, בפסח, בלי ארוחת בוקר כי בפסח הם לא עושים בגלל הכשרות, ושילמתי 550 ש"ח ללילה. אם נוסעים לשם חובה לבקר במסעדת אלומה במעלות תרשיחא.

shiria

New member
חו"ל../images/Emo160.gif

אנחנו חושבים על ירח דבש בסרי לנקה ובמלדיבים

TIFS

New member
רויאל קריביאן הם הטובים ביותר

אני נפגשת שבוע הבא עם הסוכן נסיעות שלי לסגור דברים

anat13

New member
קצת גיאוגרפיה

האיים המלדיביים נמצאים באוקיינוס ההודי, דרומית להודו וליד מדגסקר

רק בתשבץ נתקלתי במלדיבים, במציאות

לא מכירה אף אחד שהיה שם... מה מספרים על המקום הזה אם בכלל? איך מגיעים לשם? כמה שעות זה לוקח?

ענתש

New member
תשובות...

המלדיביים הם שרשרת של 1000 איי אלומגים קטנטנים באוקיאנוס מערבית לסרי לנקה. התושבים הם מוסלמים אדוקים מאד מאד אך מכיוון שאין להם איך להתפרנס על האיים (לא גדל שם יותר מדיי אוכל) הם הסבו חלק מהאיים היפים ביותר לאתרי נופש (כל אי זה אתר נופש). אין בעיה להכנס ולצאת משם (גם לא לישראלי) אבל אסור באיסור חמור להגיע לאיים של המקומיים (אף אחד גם לא יקח אותך, רק אולי ל"אי הבירה" לשם יש סיורים מאורגנים). המטרה היא כמובן לשמור על בידודם של בני האיים מהעולם המעבי ועל אדיקותם הדתית. בפועל הצלילות שם מטריפות (אתרי הצלילה היפים בעולם ללא ספק) והמלונות גם כן. תלוי באיזו רמה את בוחרת - יש מלונות של בונגלו ויש מפוארים. אנחנו הינו באי גן עדן" (זה השם) ושם קיבלנו "בית" קטן שמצד אחד שלו את יוצאת ללגונה פרטית ומדהימה ומצד שני את פונה לאי טרופי מרהיב ! כל האי חצי שעה הליכה מקצה לקצה.... מקום מושלם לירח דבש. מבחינת טיסות: אפשר דרך אירופה אבל זה מאד יקר (האיים מלאים בעיקר ביפנים, גרמנים, בריטים וכו' אין אמריקאים במיוחד). אפשר דרך הודו עם אל-על אבל זה המון שעות. אפשר (כמונו) לקחת "סיכון" מזערי של רבע שעה טיסה מעל עירק ועוד שעתיים טיסה מעל סעודיה (זה לא מסוכן לדעתי) ולטוס עם "רויאל ג'ורדניאן" ישירות לסרי-לנקה (7 שעות) ומשם עוד שעה טיסה למלדיביים. מבחינת מחיר - יצא לנו 1000$ לאדם כולל הכל (והמלון היה 5 * דלוקס) אבל לא כולל צלילות שהן 100$ ליום לאדם. יקר ? לא ממש, איי סיישל או הקריביים זה פי שתיים מחיר בערך כולל הכל. אם את מעוניינת אני מאד ממליצהעל מחלקת הצלילה של אופיר טורס. יש שם שתי בנות שהן מקצועיות מכף רגל ועד קצה הקודקוד שלהן ! היינו מאד מאד מרוצים מהשירות... מצרפת תמונות מהאי שהיינו בו (הצבע של הים זה אמיתי, לא עיבוד מחשב. את מסוגלת לדמיין מה זה 100 מטר ראות במיים ?) זה תמונות פרסומת שהורדתי מהאינטרנט (כי אין לי סורק לסרוק את שלנו) אבל גם לנו עשו את הקטע הזה בחדר עם הלב על המיטה.

ענתש

New member
תשובות...

המלדיביים הם שרשרת של 1000 איי אלומגים קטנטנים באוקיאנוס מערבית לסרי לנקה. התושבים הם מוסלמים אדוקים מאד מאד אך מכיוון שאין להם איך להתפרנס על האיים (לא גדל שם יותר מדיי אוכל) הם הסבו חלק מהאיים היפים ביותר לאתרי נופש (כל אי זה אתר נופש). אין בעיה להכנס ולצאת משם (גם לא לישראלי) אבל אסור באיסור חמור להגיע לאיים של המקומיים (אף אחד גם לא יקח אותך, רק אולי ל"אי הבירה" לשם יש סיורים מאורגנים). המטרה היא כמובן לשמור על בידודם של בני האיים מהעולם המעבי ועל אדיקותם הדתית. בפועל הצלילות שם מטריפות (אתרי הצלילה היפים בעולם ללא ספק) והמלונות גם כן. תלוי באיזו רמה את בוחרת - יש מלונות של בונגלו ויש מפוארים. אנחנו הינו באי גן עדן" (זה השם) ושם קיבלנו "בית" קטן שמצד אחד שלו את יוצאת ללגונה פרטית ומדהימה ומצד שני את פונה לאי טרופי מרהיב ! כל האי חצי שעה הליכה מקצה לקצה.... מקום מושלם לירח דבש. מבחינת טיסות: אפשר דרך אירופה אבל זה מאד יקר (האיים מלאים בעיקר ביפנים, גרמנים, בריטים וכו' אין אמריקאים במיוחד). אפשר דרך הודו עם אל-על אבל זה המון שעות. אפשר (כמונו) לקחת "סיכון" מזערי של רבע שעה טיסה מעל עירק ועוד שעתיים טיסה מעל סעודיה (זה לא מסוכן לדעתי) ולטוס עם "רויאל ג'ורדניאן" ישירות לסרי-לנקה (7 שעות) ומשם עוד שעה טיסה למלדיביים. מבחינת מחיר - יצא לנו 1000$ לאדם כולל הכל (והמלון היה 5 * דלוקס) אבל לא כולל צלילות שהן 100$ ליום לאדם. יקר ? לא ממש, איי סיישל או הקריביים זה פי שתיים מחיר בערך כולל הכל. אם את מעוניינת אני מאד ממליצהעל מחלקת הצלילה של אופיר טורס. יש שם שתי בנות שהן מקצועיות מכף רגל ועד קצה הקודקוד שלהן ! היינו מאד מאד מרוצים מהשירות... מצרפת תמונות מהאי שהיינו בו (הצבע של הים זה אמיתי, לא עיבוד מחשב. את מסוגלת לדמיין מה זה 100 מטר ראות במיים ?) זה תמונות פרסומת שהורדתי מהאינטרנט (כי אין לי סורק לסרוק את שלנו) אבל גם לנו עשו את הקטע הזה בחדר עם הלב על המיטה.

ענתש

New member
תשובות...

המלדיביים הם שרשרת של 1000 (כן - אלף) איי אלומגים קטנטנים באוקיאנוס מערבית לסרי לנקה. התושבים הם מוסלמים אדוקים מאד מאד אך מכיוון שאין להם איך להתפרנס על האיים (לא גדל שם יותר מדיי אוכל) הם הסבו חלק מהאיים היפים ביותר לאתרי נופש (כל אי זה אתר נופש). אין בעיה להכנס ולצאת משם (גם לא לישראלי) אבל אסור באיסור חמור להגיע לאיים של המקומיים (אף אחד גם לא יקח אותך, רק אולי ל"אי הבירה" לשם יש סיורים מאורגנים). המטרה היא כמובן לשמור על בידודם של בני האיים מהעולם המעבי ועל אדיקותם הדתית. בפועל הצלילות שם מטריפות (אתרי הצלילה היפים בעולם ללא ספק) והמלונות גם כן. תלוי באיזו רמה את בוחרת - יש מלונות של בונגלו ויש מפוארים. אנחנו הינו באי גן עדן" (זה השם) ושם קיבלנו "בית" קטן שמצד אחד שלו את יוצאת ללגונה פרטית ומדהימה ומצד שני את פונה לאי טרופי מרהיב ! כל האי חצי שעה הליכה מקצה לקצה.... מקום מושלם לירח דבש. מבחינת טיסות: אפשר דרך אירופה אבל זה מאד יקר (האיים מלאים בעיקר ביפנים, גרמנים, בריטים וכו' אין אמריקאים במיוחד). אפשר דרך הודו עם אל-על אבל זה המון שעות. אפשר (כמונו) לקחת "סיכון" מזערי של רבע שעה טיסה מעל עירק ועוד שעתיים טיסה מעל סעודיה (זה לא מסוכן לדעתי) ולטוס עם "רויאל ג'ורדניאן" ישירות לסרי-לנקה (7 שעות) ומשם עוד שעה טיסה למלדיביים. מבחינת מחיר - יצא לנו 1000$ לאדם כולל הכל (והמלון היה 5 * דלוקס) אבל לא כולל צלילות שהן 100$ ליום לאדם. יקר ? לא ממש, איי סיישל או הקריביים זה פי שתיים מחיר בערך כולל הכל. אם את מעוניינת אני מאד ממליצהעל מחלקת הצלילה של אופיר טורס. יש שם שתי בנות שהן מקצועיות מכף רגל ועד קצה הקודקוד שלהן ! היינו מאד מאד מרוצים מהשירות... מצרפת תמונות מהאי שהיינו בו (הצבע של הים זה אמיתי, לא עיבוד מחשב. את מסוגלת לדמיין מה זה 100 מטר ראות במיים ?) זה תמונות פרסומת שהורדתי מהאינטרנט (כי אין לי סורק לסרוק את שלנו) אבל גם לנו עשו את הקטע הזה בחדר עם הלב על המיטה.

למעלה