סקר מזרונים

שירוק

New member
סקר מזרונים

על איזה מזרון אתם ישנים ?

לפני קניה וכבר הראש מתפוצץ מרוב האפשרויות והמחירים

noacohen10

New member
אירופלקס

עבורנו הוא מזרון מעולה (דגם ויטליטי). גם ההורים שלנו עם אירופלקס, אחרי שעברו גיחה עם מזרונים אחרים שפחות אהבו.
אבל מזרון הוא ממש דבר סובייקטיבי. אנחנו אוהבים את אירופלקס כי הוא ללא קפיצים, והיחיד שבאמת לא מרגישים בו תזוזות של בן הזוג.

טושטוש32

New member
Aeroflex Vitality

(מקווה שלא טעיתי בשם)
קיבלנו לחודשיים ניסיון, אחרי מעט מאוד זמן הבנו שזה המזרן בשבילנו.

meedas

New member
עמינח

כתוב עליו Scarlet
לא בטוחה שזה אכן שם הדגם (לא מופיע באתר שלהם. או בגוגל
)
&nbsp
בכל מקרה הוא מתאים רק למי שאוהב מזרנים קשיחים מאוד... אישית אני מאוהבת בו
&nbsp
לדעתי אין מנוס מלהכנס לחנות ולשכב על כמה שיותר מזרנים, עד שמוצאים את זה שעושה נעים בגב (ונמצא בתחום התקציב שמוכנים להשקיע). אנחנו שיגענו מוכרות מסכנות בכל האזור עד שמצאנו את האחד שלנו וגם אז הכנסנו להזמנה אופציה של החזרה במקרה שנתחרט

רזאי

New member
פולירון. אחרי שניסינו כמה וכמה,

וכבר היינו מיואשים.

אודרי11

New member
גם אנחנו ישנים על פולירון...

המזרן מאד עבה, ורוב הסדינים לא מתאימים לו..משום מה לא מייצרים בארץ סדינים שמתאימים למזרנים עבים...אבל הוא נוח , ואנחנו ישנים מאד טוב עליו.

אני חייבת לציין לטובה את השירות שלהם, לאחר שקנינו את המזרן, הסתבר שיש בו פגם, בצד אחד הוא היה יותר שקוע, שמנו לב לזה לאחר כחודש, כשבעלי התלונן שהוא מרגיש שהוא "נופל" מהמיטה.....התקשרנו לשירות לקוחות, לאחר יומיים הגיע נציג שירות, שבא כבר מצוייד במזרן חלופי (משומש) , בדק , הסכים איתנו שכנראה משהו לא בסדר, שם לנו את החלופי, לקח את הפגום.
למחרת התקשרו מהמפעל, דיברו איתנו ממש באדיבות, התנצלו על התקלה, ושיביאו לנו מזרן חדש, לקח פחות משבועיים וקיבלנו מזרן חדש ותקין....

אודרי11

New member
בקושי...

ורדינון קיבלו ציון מספיק בקושי.....בגולף אנד קו יש סדיני טריקו גמישים שמכסים מצויין, אבל לא הכי נעימים בקיץ.

בספטמבר כנראה אהיה בארה"ב, אני אביא משם סדינים...

סדינים למזרונים עבים

בדיוק קנינו סדינים מיוחדים כאלה בדארלן (המזרון שלנו בעובי 25 ס"מ). כותנה 100% והם מכסים היטב את המזרון.
בכלל, יצא לי לקנות שם סדינים בשנים האחרונות ואני מרוצה מהאיכות.
בקטלוג שלהם באינטרנט (בדקתי הרגע) כתוב בגודל של הסדין 35 (הכוונה לגובה שלו).

shinno

New member
פולירון זהב

ניסינו לא מעט, היה פשוט הכי נוח.
לא מרגישים תזוזות של הבנזוג.
5 שנים איתו ותענוג לשכב עליו כל לילה מחדש :)

rubber duckit

New member
מזרן אפולו מבית ריהוט קולמן בכ"ס

כבר ישנים עליו חודש מאז גמר השיפוץ,
שנינו ישנים עליו מעולה, לא קמים עם כאבי גב, לא מרגישים שהשני מסתובב וגם המחיר שלו היה סביר ביותר.
אחלה שירות של החנות מנסיון של שנים
יש לקחת בחשבון שהוא מזרן גבוה כ-30 ס"מ כך שיש לנו מיטה קצת יותר גבוהה ממה שתכננו

נורית

עמינח אקטיב פוקט

שנינו סובלים מבעיות גב לעיתים
ולקח לנו חודשיים להתרגל למזרון. כמעט התייאשנו.
היום אנחנו נהנים מאד. אצלנו 4 שנים. מיטה מתכווננת.
&nbsp

batno1402

New member
קניתי לשני הבנים שלי,מיטת וחצי בעמינח

לא היו זולות.
באחת כבר החליפו מזרן. שני המזרונים שקעו.
כנראה שהם טובים-לאנשים קלים הבנים שלי-גדולים.

אודרי11

New member
עמינח לא טובים כנראה לאף אחד...

מיטות הנוער של הבנים הרזים שלי, שנקנו בהמון כסף, התבררו בסופו של דבר כפלופ....ממש לא היו טובות....כנראה שלא השתנו, אצלנו זה היה לפני המון שנים.

למעלה