סקר- לחצים בזמן הריון. איזה לחצים אתן חוות?

miki214

New member
סקר- לחצים בזמן הריון. איזה לחצים אתן חוות?

אז אני אתחיל :)

אותי פיטרו בחודש הראשון של ההריון והוחלט בעיקר מתאמים כלכליים שאני אשאר בעבודה, בנתיים בממוצע פעם בחודש הבוסית שלי מוצאת על מה לריב איתי ומוציאה אותי מכל איזון. בד"כ אני עונה לה בכן ובבסדר אבל אתמול היה לנו ריב ממש עצבני!

אני כל הזמן מודאגת שהלחץ הזה משפיע לי על התינוק.

כמו כן לקראת כל בדיקה אני לחוצה ומודאגת, רוצה לדעת שהכל תקין. אוהבת לראות את הדופק שלו כל פעם מחדש :)

Jane Do6

New member
לחצים...

בעיקר סביב דירה ואיך נסתדר כלכלית.
אנחנו עכשיו בדירה שכורה קטנה (50 מ"ר) עם ילדה בת שלוש.
מצד אחד מתים לעזוב (קנייה בלתי אפשרית בעליל),
מצד שני העלויות יעלו באופן משמעותי.
והלחץ הזה משפיע גם על הזוגיות.
מה יותר חשוב? על מה מוותרים? וכדומה.
מצב מאוד לא נעים.

שרוני94

New member
לא ממש לחצים

יותר מחשבות מעיפות.
מקווה שזה יעבור
או שזהו מה יש ..וצריך להמשיך להתמודד.ולהיות יותר אופטימית.
וזהו צריך להפסיק להתבייש ויותר לדבר ולזרום.
ןלא להרגיש רגשות אשם חס וחלילה.
כי אני אמא הכי טובה בשביל הבנים שלי.
ואני מורכבת תודה לאל..יאללה להתחיל לעבוד ולהתקדם...טוב נו מדברת עם עצמי כנראה שזה מה שהכי חשוב כרגע..

כדי להתקדם בחחייים.
יאלה בהצלחה.

אים אין אני לי מי לי... לא לשכוח.. חשוב.

emmaKatelin

New member
לחצים

אז ככה: אותי "פיטרו" בחודש שני, אני עובדת out-source כך שהחברה שבה עבדתי (מסביב לשעון) במשך שנה וחצי החליטה שאני לא מתאימה לה יותר והודיעה על הפיטורים.
בחברת האם ידעו על ההריון וניסו למצוא לי עבודה אחרת אך לא הצליחו... אז אני עובדת במשרדים של החברה (אני צפונית והמשרדים בת"א)

הנסיעו ארוכות ומשגעות אותי.
אנחנו עכשיו עוברים דירה אז צריך לארוז ולהוביל ולנקות ולפרוק וכו'....
זה הריון ראשון מה שדי מלחיץ אותי כי אין יותר מידי מושג למה לצפות

בין בדיקה לבדיקה אני אכן מודאגת.
אתמול החליט הbaby שלא לזוז מה שהלחיץ אותי יותר, ורק כשהגעתי הביתה בסיום היום יכולתי לנוח ולהתמקד עד שהרגשתי תזוזה ונרגעתי קצת.....

ביום יום אני פשוט מסיחה את דעתי מהדאגות ע"י עבודה ושיחות על דברים אחרים....

ככל שידוע לי זה לא ממש חוקי מה שעשו לך

את עובדת באותה החברה כבר שנה וחצי? כי אם כן, אז לדעתי הם כן היו אמורים לקבל את אישור התמ"ת כדי לפטר אותך, אם לא, החברה שמשלמת לך את המשכורת היתה צריכה
למצוא לך משרה בתנאי העסקה זהים! אם את צפונית ופתאום דורשים ננך להגיע לתל אביב לא נראה לי שמדובר בתנאי העסקה זהים, את בדקת את העניין הזה?

יותר טוב

אתמול סיפרתי לדודה שלי וסבתא שלי כבר ניחשה בעצמה והן שתיהן לגמרי התגייסו וישר אמרו שזאת החלטה נכונה לשמור את ההריון ושהם יעשו הכל כדי שלא יחסר לתינוקי שלי כלום, ככה שאני קצת יותר מעודדת.

miki214

New member
כל הכבוד! אני שמחה לשמוע!

מאיזה אזור את בארץ?

yalchi

New member
איזה כיף לקרוא את זה!

אני כל כך שמחה בשבילך שיש לך את התמיכה הזאת.

שימי את האידיוט מאחוריך.

סתום

התחלתי לחשוב על שמות

כדי שאני קצת יותר אתחבר לתהליך, גם התחלתי יותר לקרוא על תופעות ועל בדיקות ולברר, אז אני קצת מתחילה להיכנס לעניינים, הבוקר מצאתי את עצמי מסתכלת על עגלה שנראית לי יפה (סיטי מיני משהו כזה), אז נו בסופו של דבר אני אגיע לשם.

Jane Do6

New member
איזה יופי! ממש כייף לשמוע!

אני מאחלת לך שתמשיכי להתעודד ולהתחזק.
התמיכה תעזור לך מאוד.
את יודעת כבר אם זה בן או בת?

בהצלחה

miki214

New member
זה מאוד קל להגיד מאשר לעשות

גם אותי פיטרו וזה הכי לא חוקי בעולם והציעו לי כסף לשבת בבית על חלק מהזמן.
וכמה שלא רוצים אותי פה אחריי 4 שנים שאני עובדת פה!!! החלטתי להישאר מכיוון שאני צריכה את הכסף ואת התנאים הסוציאלים שהם נותנים לי עכשיו ובתקופת החופשת לידה.
כנראה שכשאת בהריון את צריכה להתעלות על עצמך ולהיות חזקה, בדיוק כמו שאת עושה רק במישור אחר :)

למעלה