סקר כרטיסי האשראי הגדול

רות 2

New member
סקר כרטיסי האשראי הגדול

לבטל או לא לבטל צריך או לא צריך איך לומדים לחיות בלי עלמנת לחיות עם....

לא לבטל

כן להגביל לאט לאט לומדים לחיות עם ומרגישים בלי אני
אחרי חודש בלי כרטיס אשראי והגבלה בבנק התחלתי ת'חודש עם מינוס קטנטן

קליל 1

New member
לי יצא פעמיים לגזור את הכרטיס

שלי.. אבל בסוף למדתי להשתמש בו..

צריך לשמור על אחד

שיהיה עם אשראי סביר..וריבית ממש נמוכה..בלי דמי חבר שנתיים.

R a c h e li

New member
הכרטיס

זה מספר שטרות דחוסים בכרטיס אחד לא יותר
ברגע שמפנימים את הקטע אין בעיה של ניהול קוראים לזה כרטיס אשאי ולדעתי מכאן באה הבעיה לא אשראי ולא בטיח כולה כסף שיש דחוס אם אין אז אין כרטיס רחלי בלי פסיקים ובכלל ניקוד .............

ערסlight

New member
ויזה, יותר טוב מכסף.

קשה לי לתאר היום את החיים ללא כרטיסי אשראי. אני עצלן... אני קונה באינטרנט, משלם הכל באינטרנט, מתדלק, לא נתקע בלי כסף. כמעט לא רואה כסף אמיתי. בקיצור... לא להרוג את השליח. ללמוד לחיות עם.

EFRATY10

New member
מזכיר לי פרסומת מהילדות שלי שזה היה הסלוגן

שלה:"ויזה יותר טוב מכסף".

יערית

New member
להקפיא../images/Emo9.gif

ואז רכישות גדולות המצריכות אשראי ופריסה לתשלומים, מעבירים את המס' ללא גיהוץ, כך לא מאפשרים חריגה ברכישות במיוחד למי שאין שליטה על הוצאות. כבר שלושה חודשים ללא כרטיס אבל מנגד כותבת יותר צ'קים:)) אפשר לחיות בלעדיו...אחרי התקפת לב קטנה וניתוח מעקפים, הכל קל יותר חחחחחחח

נועם**

New member
../images/Emo20.gif יש מקומות שמתעקשים על כרטיס אשראי

יש רגעים שאין כמעט מוצא אחר.. ולכן לא הייתי מציעה לבטל. כן הייתי מציעה להשאיר אותו כמוצא אחרון. כלומר להתנהל מתוך הידיעה שאין לך כרטיס אשראי. כך התנהלתי תמיד. ההתנהלות מול חשבון הבנק שלי הייתה תמיד עם היד על הדופק (בודקת את החשבון פעם בשבוע-שבועיים) יש כסף אפשר לקנות אין .... דוחים קניות לא דחופות לחודש הבא. כך יכולתי להשאר תמיד הרבה מעל למים ואף לחסוך לא מעט. בהצלחה

אמת, למשל חברות השכרת רכב...גם בחו"ל...

...מגהצים למקרה חירום והספח מוחזר ומבוטל אם החזרת הרכב... ללא כרטיס אשראי, לא ישכירו רכב...

s m a r t i

New member
כרטיס אשראי

יש הרבה חסרונות בו,ובשימוש בו. במיוחד למי שלא יודע לשלוט בעצמו,ולא מכיר בגבולות חשבון הבנק שלו. בעיקר היום כשבנק ישראל מגביל את יכולת משיכת היתר בחשבונות הבנק. אבל למי שכן יודע לשלוט ,ומי שיודע מהם הגבולות שלו ולא חוגג בלי חשבון,יש לכרטיס הזה גם יתרונות ,מעבר ליתרונות הידועים והברורים , של נוחות וזמינות. הריבית שחברות האשראי לוקחות על מסלולי הקרדיט עדיין זולים יותר ,מהריבית הרצחנית של חריגה ממסגרת החשבון. ולפעמים במקרים מסויימים כשאין ברירה,עדיף "לדחוף" הוצאות למסלול הקרדיט מאשר לעמוד בחריגה,או לקחת הלוואה,אטרקטיבית ככל שתהיה. יתרון נוסף לאופציה זו,ש"ההלוואה" הזו,היא בשליטתכם הבלעדית,גם מספר התשלומים נשלט,וגם גובה התשלומים נשלט,ובכל שלב כשיש עם מה, ניתן לסגור את הקרדיט ללא עמלות שבירה כמו בהלוואה ובלי קנסות,בכל רגע נתון,ובלי לחתום על מסמכים או להגיע לבנק. יש דרכים נוספות להשתמש בכרטיס באופן חכם. אישית,לא אוהבת את הכלי הזה,הוא משרת את הבנקים ואת חברות האשראי יותר מאשר את הלקוחות בשורה תחתונה. ואם דוקא רוצים את הנוחות של כרטיס במקום שטרות,יש את הכרטיס שמשלמים איתו במזומן,לפי היתרה בחשבון.

לא צריך, מיותר, אפשר בלי.

מוציאה כל יום ראשון סכום כסף- מסויים, איתו לומדת לחיות. אם את בהידוק....מוציאה סכום כסף קטן מההוצאות (השוטפות)- ולומדת לחיות איתו. אפשרי, כואב אך אפשרי.

אין חבר נאמן כמו כסף מזומן

מחזיקה "איזה אלקטרון" נטען כל חודש בבנק לתשלומים שוטפים עבור הבית. וזהו... חיים לפי מה שיש - לא לפי מה שאין...והחיים מחייכים

EFRATY10

New member
צריך כרטיס אשראי,אבל בנאדם צריך לדעת

מה האפשרויות שלו ולא לחגוג עם הכרטיס.

כל אדם יודע עם עצמו..

האים הוא יכול להתגבר על הפיתוי כשיש אשראי זמין לידך הקל יותר זה לוותר עליו..ועוברים להתנהלות מזומן.. בהתחלה קשה..אך כשמכניסים את זה כהרגל..מתרגלים הקושי יותר..ובעצם המבחן היום יומי.. לראות אם סגלת לעצמך.. התנהלות כלכית נכונה לא להתפתות לקנות מה שצריך..לעמוד בגבולות שהצבת לעצמך.. זה בעצם אותו דבר...אם תקני לפי מה שהקצבת לעצמך במזומן.. או ם תקני את מה שהקצבת לעצמך בכרטיס אשראי..וירד פעם לחודש. מי שלא יכול לעמוד בפיתוי..עדיף שיוותר..מי שכן שישאיר.. איך אמר אלון גל.."זה הכול בראש" לרוב המקרים זה נכון

ביני ובין כרטיס האשראי יש יחסים דו סיטריים

אני קורע אותו כל החודש והוא עצמו "קורע" אותי בכל 10 בחודש
אריק המתוק

למעלה