סקר: טרגדיית העונה

T Tonel

New member
סקר: טרגדיית העונה

מהי לדעתכם הטרגדיה של העונה בספורט? אני מאד מקווה שמישהו ירשום מה שאני רוצה לפניי ומהי לדעתכם הטרגדיה הספורטיבית של השנה? פה אני אלך עם ג'ון טרי אבל לא במה שקופץ לכם בראש אלא באי העפלה של נבחרת אנגליה ליורו הקרוב. הביעו את דעותכם....

קיר קמט

New member
מן הסתם אנטוניו פוארטה..

והבחור מבאר שבע, שכחתי את שמו.. ולא רואה בזה שאנגליה לא עלו ליורו טרגדיה

שמכבי פ"ת נשארה בליגה

שאבי לוזון עדיין היו"ר של ההתאחדות. שגם בשנה הבאה יהיה דרבי של תל אביב.

T Tonel

New member
שמח שאתם זוכרים

זה אכן גם האירוע הטרגי של השנה אצלי. השנה נגמרה ובתקשורת די שכחו ממני. היה חשוב לראות שאנשים עדיין זוכרים אותו...

lemmacantor

New member
כשאתה רואה שחקן בשידור ישיר

יורד מהמגרש ומה שהתברר אחר כך, שאלו היו הרגעיו האחרונים, דבר כזה לא שוכחים מהר.

Abbe Faria

New member
אם לא כוללים אנשים שמתו בטרם עת:

הדבר הכי גרוע מבחינתי שקרה בכדורגל השנה קרה בסופ"ש האחרון:

2 דקות

אחרי שפרסמת את זה, כבר באתי לכתוב על אנטוניו פוארטה המגן ז"ל... אבל היות ואתה מתכוון לטרגדיה מסוג אחר, כמו ההחמצה קורעת הלב של טרי... ממש ממה שאני שולף עכשיו מראש... ההדחה העצובה של חטאפה נגד באיירן. מה עוד... ברסה, ברסה היא בהחלט טרגדיה ואסון כביר וקטסטרופלי.

Cade Foster

New member
נבחרת אנגליה שלא עלתה ליורו

זה אולי הרגע הכי משמח שלי העונה. טרגדיה... אם הולכים רק על מה שקשור לספורט, אז הקריסה של ארסנל. זה הוכיח באופן סופי שכדורגל יעיל>כדורגל יפה. אם אנטוניו פוארטה נחשב אז כמובן שזה הרגע הכי עצוב העונה.

lemmacantor

New member
אני חושב שמה שקרה למכבי חיפה

אפשר להגיד גם כ"טרגדיה" במובן מסוים.

אי זימונו של ראול ליורו.

ולראות את פרצופו בעת שאמר, ``החלטה של מאמן, ואני מכבד זאת``.. ומותו של פוארטה..

YB POWER

New member
ראול ../images/Emo99.gif

בגלל שחקנים כמוהו ברסה בחיים לא תהיה ריאל

Thierry Henry

New member
הטרגדיה של העונה בספורט היא אנטוניו פאוראה.

ראיתי את השידור והלכתי לישון בידיעה שפאורטה התאושש והכל בסדר. השוק מהאינטרנט בבוקר היה עצום. כמה עצוב לדעת שאת הרגע האחרון שלו בחיים הוא עושה דווקא במגרש הכדורגל.. בכלל , זאת הייתה עונה עם יותר מידי מקריי מוות. אתה חושב שבעולם שבו אוליגארכים זורקים מיליארדים על הכדורגל, ימצאו את הזמן לעשות בדיקות רפואיות כמו שצריך.... ומבחינת טרגדיה ספורטיבית, לא יודע אם הייתה טרגדיה. בסופו של דבר הרגעים המכאיבים הם הרגעים שעושים את הכדורגל לענף הכי ענק ומרגש בעולם. אבל אני אבחר בקריסה של ארסנל וההוכחה הניצחית שכדורגל יפה פשוט לא מביא הישגים.

RockBoy2

New member
ללא ספק סוף חודש אוגוסט 08

המוות הטרגי של אנטוניו פוארטה,צ'ס והבחור מאנגליה...

למעלה