סקר המספרים!

סליחה , יצא כאילו אני הייתי בהכי

הרבה ארצות .... חחחחח
התכוונתי שגם אני לא הייתי בחו"ל בכלל.....

סקר המספרים! - עונה...

בת כמה את? -25 מאיזה אזור חיוג? - 03 כמה שנים את נשואה או בזוגיות? -3.5 כמה ילדים יש לך? -2 מה מידת נעלייך? -38 כמה שנות לימודים מאחורייך? -12 כמה פעמים היית מאוהבת? -2 בכמה פרומים את גולשת? -3,4 באיזו שעה את הולכת לישון? -אין שעה קבועה בערך ב- 22:00 מה התאריך בשנה שאת הכי קשורה אליו? לתאריכים של הולדת בניי מה מספר הבית שלך? -20 כמה טלויזיות יש לך בבית? -1 בכמה ארצות ביקרת עד היום? - 1 כמה אחים ואחיות יש לך? -מלבדי עוד 2 באיזו קומה את גרה? -2 איזה ערוץ בטלויזיה הוא החביב עלייך ביותר? -24 כמה שנים שירתת בצבא? - לא שירתתי באיזה גיל עשית "את זה" לראשונה? -19.5 ולסיום- הימור קטן- כמה ימי גשם כאלו עוד יהיו לנו השנה? - וואלה אין לי שמץ של מושג

gili2712

New member
גם אני עונה ../images/Emo9.gif

בת כמה את? 45 מאיזה אזור חיוג? 03 כמה שנים את נשואה או בזוגיות? הייתי 25 כמה ילדים יש לך? 3 מה מידת נעלייך? 38 כמה שנות לימודים מאחורייך? 14 כמה פעמים היית מאוהבת? 2 בכמה פרומים את גולשת? 3 באיזו שעה את הולכת לישון? 12-2 מה התאריך בשנה שאת הכי קשורה אליו? 27.12 מה מספר הבית שלך? 14 כמה טלויזיות יש לך בבית? 3 בכמה ארצות ביקרת עד היום? 6 כמה אחים ואחיות יש לך? 9 באיזו קומה את גרה? 1 איזה ערוץ בטלויזיה הוא החביב עלייך ביותר? 22 כמה שנים שירתת בצבא? 0 באיזה גיל עשית "את זה" לראשונה? 21 ולסיום- הימור קטן- כמה ימי גשם כאלו עוד יהיו לנו השנה? 15

לי M O R

New member
כולם ענו ואני לא? אז בבקשה...

בת כמה את?30 מאיזה אזור חיוג? 08 כמה שנים את נשואה או בזוגיות?10 כמה ילדים יש לך? 3 מה מידת נעלייך? 37 כמה שנות לימודים מאחורייך? 14 כמה פעמים היית מאוהבת?2 2 בכמה פרומים את גולשת? 7 באיזו שעה את הולכת לישון? 12-10 מה התאריך בשנה שאת הכי קשורה אליו?24.6 מה מספר הבית שלך? 227 כמה טלויזיות יש לך בבית?2 בכמה ארצות ביקרת עד היום? רק בארץ כמה אחים ואחיות יש לך? 2 באיזו קומה את גרה? קרקע איזה ערוץ בטלויזיה הוא החביב עלייך ביותר? 22 כמה שנים שירתת בצבא? שנה ותשעה חודשים. באיזה גיל עשית "את זה" לראשונה? 14 ולסיום- הימור קטן- כמה ימי גשם כאלו עוד יהיו לנו השנה? 13

למעלה