סקר -היכרות קטן

boyx1

New member
סקר -היכרות קטן../images/Emo89.gif

אממ תענו על הסקר הזה כדי שנידע להכיר את חברי הפורום יותר טוב
שם: גיל: עיר: ריקוד היפ הופ מועדף: הפעם הראשונה שראית/י ריקוד היפ הופ היה: הרקדן/ית שאני חולם/ת להיות: השיר המועדף לריקוד: מהו ריקוד היפ הופ לדעתך: איפה אני לומד/ת למדת/י ריקוד: אני יענה עוד מעט עכשיו חייב לטוס

Lil M

New member
עונה:)

שם: מיכל, קראו לי מייקי. גיל:16.7 עיר: פ"ת ריקוד היפ הופ מועדף: מה זתאמרת?! כל דבר שהוא היפ הופ. הפעם הראשונה שראית/י ריקוד היפ הופ היה: אני מתארת לעצמי שממש שהתחלתי, בגיל 4 בפרוייקט ההוא. לא כ"כ זוכרת הרבה מהתקופה ההיא. הרקדן/ית שאני חולם/ת להיות: לא חולמת להיות אף אחד\אחת. :) השיר המועדף לריקוד: tonedeff-lets go העלתי אותו פה לפורום איפה שהוא.. מהו ריקוד היפ הופ לדעתך: כיף כיף וכיף. המיוחד הזה שכל אחד נותן את הנגיעה של הסטייל שלו, וזה סוחף. אם זה התנועות, המבטים...ועוד הרבה דברים שקוסמים לי בדבר. איפה אני לומד/ת למדת/י ריקוד: למדתי בכל מיני סטודיו'ס בישראל. כרגע אני מלמדת ובמקביל עובדת עם קרו של כמה חברים, מופיעים יחד, בלאגנים.

DJ Joni B

New member
תשובה:

שם:יוני גיל:16.5 עיר:אפשר להגיד אשדוד פעם ראשונה שראיתי היפ הופ:בדיזינגוף סנטר ת"א הרקדן שאני חולם להיות:ג'סטין טימברלייק שיר מועדף לריקוד:timbaland - drop שיר תותח לגמרי איפה אני לומד:התחלתי בעצמי עד שהתחלתי להבין כבר אז בקבוצות והייתי באיזה סטודיו....

boyx1

New member
עונה

שם:דני גיל:15 עוד מעט 16 ממש עוד 15 יום עיר:הרצליה ריקוד היפ הופ מועדף:הממ הכל הפעם הראשונה שראית/י ריקוד היפ הופ היה:אם אני לא טועה בגיל 4 כשהיתי פעם ראשונה בהארצות הברית לבקר את סבתא ושם ראיתי חבורת רקדני רחוב הרקדן/ית שאני חולם/ת להיות:להיות עצמי=] השיר המועדף לריקוד:כל השירים הטובים מהו ריקוד היפ הופ לדעתך:אממ חלק מהחיים תזוזה וכיף שלא יאומן איפה אני לומד/ת למדת/י ריקוד:למדתי בסטודיו לריקודי בירקדאנס בהרצליה למדתי 5 שנים ופרשתי

Miss Pointe

New member
../images/Emo176.gifאאאאני:]

שם: עמית גיל: 14 עיר: גבעתיים ריקוד היפ הופ מועדף: סטריט הפעם הראשונה שראית/י ריקוד היפ הופ היה: חברות שלי היו מרות לי בכל מיני פעמים.. אני לא ממש זוכרת... הרקדן/ית שאני חולם/ת להיות: רק אני:] לא צריכה להיות מישהו אחר
השיר המועדף לריקוד: כל דבר של בלאק אייד פיז מהו ריקוד היפ הופ לדעתך: כמובן משהו חד, שצריך לרקוד עם קורדינציה ואנרגיה. איפה אני לומד/ת למדת/י ריקוד: קרן המרכז לאומנויות המחול.

עדנונית

New member
אני

שם:עדן גיל:18 עוד חודש עיר:מודיעין ריקוד היפ הופ מועדף:לא מכירה כל כך הפעם הראשונה שראית/י ריקוד היפ הופ היה:כנראה בטי וי הרקדן/ית שאני חולם/ת להיות:לא רוצה השיר המועדף לריקוד:חח לא עולהלי לראש כי אני לא הכי רוקדת מהו ריקוד היפ הופ לדעתך:ריקוד שמזיזים בו את כל הגוף איפה אני לומד/ת למדת/י ריקוד:לא לומדת

תשובות

שם:אניה גיל:עוד מעט 16 עיר:חיפה ריקוד היפ הופ מועדף::/ לא יודעת הפעם הראשונה שראית/י ריקוד היפ הופ היה:בסטודיו הרקדן/ית שאני חולם/ת להיות: אף אחד השיר המועדף לריקוד:eek:h-ciara מהו ריקוד היפ הופ לדעתך:דרך להתבטא בעמצאות הגוף איפה אני לומד/ת למדת/י ריקוד:בקרית ים

../images/Emo39.gif

שם: אופק גיל:26 עיר:זה באמת משנה? ריקוד היפ הופ מועדף:ריקודים של USHER ומMICHAEL JACKSON הפעם הראשונה שראית/י ריקוד היפ הופ היה:בגיל 11-12 הרקדן/ית שאני חולם/ת להיות:אף אחד השיר המועדף לריקוד:כרגע השיר ME AND YOU מהו ריקוד היפ הופ לדעתך:ריקוד שמביע את כל התחושות שעוברות על הבנאדם משמחה ועד עצב,כאב או סתם דימיון שמועבר לתנועות איפה אני לומד/ת למדת/י ריקוד:למדתי אצל סיגי ניסן

למעלה