סקר בנושא ניקיון ארגז חתולים.

luvya

New member
סקר בנושא ניקיון ארגז חתולים.

שלום לכם חברי וחברות פורום "חתולים" היקרים והיקרות. במהלך פרוייקט מיוחד של המכון הטכנולוגי של ייצור מוצר על כל שלביו עלה רעיון למוצר הקשור בניקיון ארגז החול של חתולים. במהלך כל תהליך ייצור שכזה נדרש לבצע סקר שוק עם מספר עונים רב ככול היותר על מנת להוציא את המוצר לפועל. בקובץ המצורף נמצא הסקר. נודה לכל האנשים שיסכימו להקדיש דקה וחצי מקסימום שתי דקות לענות על הסקר ולהעלות אותו חזרה לפורום (או בצורת קובץ או כתגובה להודעה זו). תודה לעונים, צוות ארגז החתולים: שרית, אנה, אורית, אסיה, ריטה, שרי, נעמה, גלינה ועינת. שבוע מקסים לכולם ושוב המון תודה.

luvya

New member
וואי המון המון תודה

אני מקווה שעוד יענו זה ממש חשוב :].

Noaal

New member
ואשמח לדעת איזה קורס העצמה זה

(אפילו במסר)

white star

New member
../images/Emo54.gif התשובות שלי

tuti1234

New member
סקר בנושא ניקיון ארגז חתולים =]

היי =] אני משתתפת בפרוייקט ליצירת מוצר כחלק ממסגרת "מעצמת נשים". המוצר שלנו מתקשר לדרכים לניקיון ארגז חתולים וחלק מהתהליך הוא יצירת סקר ולאסוף מידע בקרב אוכלוסיית מגדלי החתולים. אשמח מאוד אם תוכלו לענות על הסקר הזה (סקר מאוד קצר) ולהעלות אותו בפורום כתגובה להודעה הזו בבקשה....סקר קצר ומאוד כללי... (כמה שיותר מהר משום שאנו מסיימות את התהליך השבוע) תודה לכם ^^

Noaal

New member
שאלה לעונים

קראתי את התשובות של כולם (הסתקרנתי
) ושמתי לב שחוץ ממני שכתבתי שעלויות החול החודשי שלי זה בסביבות ה-10-40, כולכם סימנתם יותר. אפשר לדעת באיזה חול אתם משתמשים? אני מנסה עכשיו את הקלאסיק (16 ק"ג ב-55 ש"ח) ולפני זה השתמשתי בסימפליסטי (18 ק"ג בסביבות ה-75 ש"ח). השק של הסימפליסטי (כמו שאמרתי, לראשונה אני משתמשת בקלאסיק) הספיק לי לשתי החלפות חול (מחליפה אחת לחודש-חודש וחצי) + הוספה לפי הצורך. כלומר שק של 18 ק"ג, הספיק לי לחודשים +, מה שאומר הוצאות חול של כ-30 ש"ח לחודש.

C a t h y

New member
גם אצלי זה ככה

גם סימפלסיטי. שני חתולים, ארגז אחד, לא יוצאים מהבית. מחליפים פעם ב.... פשוט מנקים ומוסיפים לפי הצורך.

dafna21

New member
נועה אם זה אקסטרים קלאסיק

אז היכן את קונה ב-55 ש"ח? אני גם עברתי לחול הזה והוא לא רע, אבל לדעתי עם כל ההוספות זה יוצא אצלי שק לחודש וחצי

R750-Girl

New member
אני חייבת לקנות את החול הכי פשוט

(חצץ) כי פרסקי אלרגי לחול מיוחד / ריחני / דוח ריחות / מתגבש
ומכיוון שאני משתדלת לנקות לפחות פעמיים ביום את הארגז, הוא נשאר יחסית נקי...

zoe1111

New member
גם אני קונה את האקסטרים קלאסיק

אני ממש אוהבת אותו. לפני שלושה שבועות בערך קניתי שק ב-80 שקלים (?!!) והוא כבר כמעט נגמר, נראה לי שבדר"כ זה מספיק ליותר, כנראה שבגלל שהחתולים שלי מקבלים הרבה אוכל רטוב (כי הם מקבלים תרופות) הם משתינים הרבה יותר. ואני ממש אשמח לדעת גם איפה את קונה את החול!

or25950

New member
שאלה להבהרה

"רשת שאוספת צואת חתולים ..... צוברת את כול הלכלוך ,והחול נשאר נקי." איך הרשת תחזור למקומה בתחתית הארגז לאחר הניקוי?

למעלה