סקרררר

Jany

New member
בחיים שלי לא אכלתי קציצות בלחמניה

אבל אני נורא אוהבת סנדוויץ' עם ממרח שוקולד וטונה וקטשופ, זה סוף! :) (זה מה שקורה אחרי כול כך הרבה לילות לבנים בבסיס ושפורצים למשרדים אחרים בשביל אוכל, אז אוכלים מה שיש
)

Funk Punk Girl

New member
חחחחח!!! אני עם רוני../images/Emo45.gif

סורי לאלי .. חחחחחח אבל זה טעים סוףףףףףףף!!! וג'ני.. קטשופ עם טונה ושוקולד..זה כבר מוזר

Jany

New member
טוב שמעי...

קודם כול, כמו שאשכולית אמרה - כול אחת והסטיות שלה, ובאוכל.. יש לי המוווווווווון סטיות, אני אוהבת לאכול מוזר
חוצמזה, שמעי, הייתי תקועה לילות במשרדים ולא היה לנו מה לאכול, כמעט אכלנו אחד ת'שני, אז מה שהיה אכלנו, וזה טעים לדעתי! למרות שכולם נגעלו מזה..

לאכות=לאכול וחוצמזה....

קציצה בלחמניה זה כמו המבוגר בבורגר ראנץ', מה ההבדל???? למה מגעיל????

פז*

New member
נו באמת...

מה את משווה קציצה של אמא של מלכע ולקציצה של המבורגר? מלכעעע את אכלת קציצה בלחמניה ועוד סיפרת את זה להילה, עכישו שאי בתוצאות!!! חחחח לאלי אם א ת קוראת את ההודעה הזאת-סתמי

דנהה1

New member
סתמי...סתמי...סתמי...

יאלהההההה איתכןןןןןןן חוצמזה למה את טעמת קציצה של אמא של מלכה פעם?

פז*

New member
אם כבר שאלת אז כן טעמתי !

קציצות מעולות יא ווארדי איזה קציצות אם כבר שאלת חחח אבל זה לא הולך עם לחמניה נו מה אני אגיד לך

מלכהה

New member
דנה צודקת....

קציצה בלחמניה זה כמו המבורגר בלחמניה... והקציצות שלא אמא של מלכע טעימות מאוד חיחיחי *למה הייתי צריכה לספר להילה* חחח בינתיים סתמו כי כולם אמרו שזה לא מוזר לאכול קציצה בלחמניה ואפילו טעים!! הילה כדאי שתתחילי להשלים עם העובדה שניצחתי..חהחהחהה ופעם הבאה שאת רואה אותי את תאכלי קציצה בלחמניה ע-ג-ו-ל-ה!!!

למעלה