סקי אמדה

air junkie

New member
סקי אמדה

הי,
אני אמור להגיע למרחב סקי אמדה (פלאכאו, שלדמינג, דכשטיין ושות') עוד שבועיים לערך. אני הולך להתרכז באזור פלאכאו/ פלאכאו ווינקל וקליינראל.
מאחר ומעולם לא הייתי שם מעניין אותי לדעת איפה במרחב הכי כדאי לגור מבחינת חיי לילה והאם יש חיבור שוטף של סקיבאס או אפשרות גלישה מפלאכאו לפלאכאו ווינקל?
תודה מראש :)

nisimt

New member
פלאכאו

בפלאכאו יש כמה מסעדות, בארים ודיסקוטק.
יש גם אפרה סקי נחמד.
בפלאכאו וינקל וקליינראל אין כלום.

לגבי הגלישה בין האתרים:
בין פלאכאו לפלאכאו וינקל או קליינאל אין חיבור בגלישה . אבל יש סקי בס בין פלאכאו לפלאכאו וינקל.
בפלאכאו וינקל אפשר לעלות או לקליינראל או לזכאונזה.(ZAUCHENSEE מרחב יותר גדול)

בפלאכאו אתה יכול לגלוש לכיוון וגריין (WAGRAIN) ויש שם גונדולת ענק שמחברת בין המרחבים.
באתר של וגריין אתה יכול לגלוש עד אלפנדרוף. ולחזור

air junkie

New member
ואוו.. אין לך מושג כמה עזרת :)

אתה יכול לעזור לי עם זמני הנסיעה בין פלאכאו לפלאכאו ווינקל? ואולי גם בין פלאכאו לשלדמינג ולדאכשטיין אם יצא לך לנסוע?
תודה :)
יש משהו שאתה ממליץ לעשות בכל המרחב הזה מעבר ללגלוש? אתר שידוע כיותר טוב מהאחרים?

nisimt

New member
פלאכו - מרחקי נסיעה ועוד

בין פלאכו לפלאכו וינקל זה ממש כמה דקות (5-7). עוד לא תספיק להנות מהדרך.
בין פלאכו לשלדמינג 30 דקות
ד"א אתה יכול לבדוק מרחקי נסיעות ב .viamichelin.com
מאוד קל ומועיל כולל סיפור דרך להגעה, זמני, אגרות נסיעה וכד'

ממליץ מאוד על הבריכות והספא באלטנמרק (therme amade) כולל הבריכות המחוממות בחוץ. הספא והחמאם.
מרחק קצר מפלאכו (לכיוון שלדמינג) רואים את זה על הכביש.

אם אתה ממש הרפתקן (ולא רק נהנתן) סעו לטיול בקניון המדדהים הזה http://www.liechtensteinklamm.at/
זה פחות משעה נסיעה מפלאכו )לכיוון וגריין ואלפנדרוף) -
מסלול הליכה של כשעתיים.

בפלאכו יש מגלשות הרים נחמדות ליד הגונדולה (חביב . לא יותר)

וגם, פחות משעה נסיעה , אתה בזלצבורג.
אנחנו עשינו חצי יום מנוחה. סיימנו לגלשו באחת. מקלחת מהירה ונסיעה לזלצבורג לערב נעים עם תצפית על המצודה והנהר. סיבוב בעיר של מוצארט, אוכל טוב..

air junkie

New member
המון תודה :)

אני הולך לנצל את כמות השלג הגדולה ושבוע השמש המתקרב כדי לגלוש בעיקר בפארקים המעולים של המרחב (סופרפארק פלאנאי, פלאכאו ווינקל ודאכשטיין) כך שאני פחות נהנתן ויותר מזוכיסט :)
בזלצבורג כבר ביקרתי ויש לי עוד כאב ראש קטן של להגיע לאינסברוק לטיסה חזרה כך שביום האחרון כנראה אבלה הרבה בכבישים.
המרחצאות ללא ספק יבדקו :)
תודה!

למעלה