סקירת מערכות מוקדמת

ד פ נ א

New member
סקירת מערכות מוקדמת

אתמול עשיתי סקירת מערכות מוקדמת, והממצאים הם: 1. בתבנית של 4 מדורי לב נצפה מוקד אקוגני בחדר שמאל - מומלץ לבצע אקו לב. 2. אגן כליה שמאל - קוטר 4 מ"מ - מורחב אגן כליה ימין - קוטר 2.5 מ"מ - מעט מורחב מאז, אני בהרגשה
, למרות שהרופא אפשר להגיד, לא ממש התרגש מזה ואמר שהכל בסדר!!! הוא אפילו אמר שהוא היה ממליץ לשקול לעשות מי שפיר, ולא לעשות מי שפיר!!!, אחרי שאמרתי לו, שאני מתכוונת לעשות מי שפיר בכל מקרה, אז הוא אמר, אני לא רואה בכלל בעיה. הרופא שלי, שאצלו אני במעקב, גם לא התרגש מן הסיפור ואמר לי שמה שאני צריכה לעבור עכשיו זה יעוץ גנטי ועוד סקירה (סקירה מורחבת) ואקו לב. גם הוא לא דיבר בכלל על מי שפיר.... ואיך זה , שלמרות שהרופאים מתיחסים לזה בשלוות נפש, וממש לא מתרגשים מן הממצאים, אני מרגישה
.? ודבר נוסף, מישהו שמע מ ay1 ?

בוקר טוב ../images/Emo140.gif

קודם כל לא אמרת אם זה
או בכלל
? דבר שני, זה שאת בכל מקרה מתכוונת לעשות מי שפיר פותר לך את הבעיה שממצא כזה מציב בפני אחרות כי לא כולן רוצות לעשות מי שפיר. מוקד אקוגני בחדר שמאל בלב הוא נפוץ מאוד. 1 ל - 17 הריונות רואים את זה (לפי ד"ר ברונשטיין שאצלו אני עשיתי סקירה מוקדמת). גם אגני כילייה מורחבים הם ממצאים נפוצים למדיי ובדרך כלל פשוט עושים מעקב אחרי זה. וצדקת שפרשת נכון את תגובת הרופא כשלא התרגש מהממצאים. בתרבות הבדיקות הרבות שאנחנו עושות בהריון מתגלים הרבה פעמים כל מיני סמנים שהרפואה יודעת לזהות אותם אבל לא ממש יודעת מה לעשות איתם. אז תעשי מי שפיר ותיכנסי יחד עם רבות וטובות אחרות לסטטיסטיקה של - מצאו משהו בסקירה ואין לזה שום משמעות. סוף שבוע נעים.

ד פ נ א

New member
ממש הצלחת להפוך את הרגשתי../images/Emo140.gif

אז יש לי בן קטן וחמוד, אחרי בת, בת שנתים. ושוב תודה על תשובתך...

ori27

New member
לא שאני בקיאה בחומר אבל הבנתי

שממצאים כאלו זה דבר דיי שכיח, ואם הרופא לא התרגש, אז אולי כדאי שגם את לא תתרגשי- כי למיטב ידיעתי הדברים הללו מסתדרים מעצמם. מה שחשוב שיש לך אוצר חדש בבטן, ותחייכי .

הם לא מתרגשים

כי באמת אין ממה. מוקד אקוגני זה לא משהו מיוחד, יש להמון עוברים והרבה פחות תינוקות. פעם חשבו שזה מעיד על תסמונת דאון, היום חושבים שלא. הרחבת אגני כליה - לנו היו הרחבות של 3.5 מ"מ בסקירה הראשונה ובמורחבת הן לא היו. שני האינדיקטורים האלה יכולים להעיד על תסמונת דאון. אגב, את המוקדמת עשינו אצל ברונשטיין והוא לא התרגש מהם בכלל, במיוחד שאמרנו שאנחנו עושים מי שפיר בכל מקרה. שני האידיקטורים הם קטנים ולא חמורים, תשדלי לזכור את זה. אם לא היית רוצה לעשות מי שפיר, אז היה סיבה ללכת להתייעץ בענין ואולי כן לשקול. אבל את *כן* רוצה לעשות, וככה תהיה לך את התשובה הכי טובה לשאלה האם יש או אין תסמונת דאון לעובר שלך. חוץ מזה,
גדול לעידוד.

מאיו

New member
נכון שיש לך בן?

לרוב מוחץ של הבנים יש הרחבת אגני כיליה. אני הייתי הולכת עם האינטואיציה ועושה מי שפיר. למה? כדי שתוכלי לישון בשקט ולא יבלבלו לך את המוח

rnati

New member
מזל טוב על ה-../images/Emo150.gif

מכיוון שממילא תכננת לעשות מי שפיר, נראה לי שאין לך מה לדאוג בינתיים ואם יהיה - את תדעי אחרי המי-שפיר. למה להיכנץ ללחץ כשאין סיבה, אם הרופאים רגועים גם את יכולה להיות.

זוג חדש

New member
חלמתי עליך הלילה ....

זה לא יאמן, ממש ראיתי אותך בחלום. וזה בגלל שלפני השינה חשבתי עליך, שלא ראיתי אותך בפורום כבר כמה זמן. אז אני שמחה לשמוע ממך היום, אמנם את לא הכי מאושרת לעדכן, ואני לא הכי יודעת מה אומרים הממצאים, אבל - בנות אחרות עודדו אותך בוגע לממצאים. אני הייתי חושבת חיובי - כי זה כבר עושה טוב בלב. אני חושבת שהייתי עושה מי שפיר - בשביל השקט הנפשי. והכי חשוב נותנת לך המון
ים וחיזוקים חיוביים שההריון ימשיך ויהיה תקין, שהממצאים יתגלו כמחשידים בלבד, ולא יתפתחו מעבר לזה בשום צורה!!! מברוק על ה-

למעלה