סקירה שבועית

סקירה שבועית

שלום לכולם שמי רפי ואני עוסק בניתוח טכני בתחום הפורקס כבר כשבע שנים,ואשמח להצטרף אל קהילתכם. מצורפת סקירה שבועית שהכנתי. אשמח לתגובות רפי

סיוון 69

New member
תגובה לניתוח הטכני

א. מעניין מאוד ב. אני מצפה לא רק ניתוח קר של תרחישים אלא מה האינטרפטציה האישית שלך לניתוח הטכני. למשל: הייתי מצפה שתכתוב ביורודולר שמנקודת מבטך האישית אחרי הצגת הניתוח הטכני "שלדעתי , הצמד הולך בשבוע הקרוב לתיקון עד XXXX" לי חסרה ראיית המקרו על הניתוח הטכני הקר. התכלס. סיוון

ניתוח טכני קר

הי סיוון כל הניתוח שאני עושה בנוי על נקודת המבט האישית אשר בנויה על יסודות הניתוח הטכני.שוק ההון בבסיסו הוא שוק של אי וודאות ולכן אנו יכולים רק לשער את מהלכיו הצפויים בעזרת הכלים שברשותינו. "הצמד הולך בשבוע הקרוב לתיקון עד XXXX "-ציטוט של מה שהיית מצפה,קיבלת בחלקו,ז"א תארתי בפרוטרוט את רמות וגורמי ההתנגדות להמשך מהלכו צפונה ובעקבות אלה תיארתי והראיתי על הגרף את אפשרויות תיקון המהלך העולה.הדבר היחיד שלא היה מהציטוט שלך הוא תחום הזמן שבו יתבצע המהלך.זהו גורם שאיני יודע ואיני כל כך רוצה להשתמש בו,כי לדעתי זהו ניסיון יומרני מדי. בכל אופן,אני חושב שבתאור הצמד המנותח על ידי ישנו פירוט רב ומרוכז של גורמים שיכולים לתאר את דעתי על כיוונו של זה. תעבור בבקשה שוב על הניתוח ונסה להסתכל עליו מנקודת המבט של המנתח(שלי)ואני מקווה שאחרי שהסברי כאן אולי יסתדר לך יותר. חג שמח

למעלה