סקופ !! סקופ!! סקופ !! לפני כחצי שעה פרצו שוט

srulek

New member
סקופ !! סקופ!! סקופ !! לפני כחצי שעה פרצו שוט

שוטרים לדירתי בגין המודעות שפרסמתי נגד גזל הקופה הציבורית ע"י ח"כ בורג לשעבר בדרישותיו למימון עוזרים ופנסיות וכ"ו מהכנסת וזאת בנוסף למה שסידר לעצמו על 2 שנות כהונה בסוכנות . אני המום ונסער מהמעשה שאיני מאמין שזה לא חלום רע !! לאירן דמינו , לעמורה היינו !! נצטוויתי להשאר בבית עד בא צוות חקירה וכל זאת על שהעזתי להתקומם ולדרוש שהעם יעשה מעשה נגד המשך ההטבות המטורפות שסידרו לעצמם נבחריו על חשבונו . אני מתקומם נגד השימוש שנעשה ע"י מישהו באתר אינטרנט או בורג או מישהו ממקורביו או גורם כלשהו במשטרת ישראל היקרה לכולנו לסתימת פיות אזרחים אכפתיים המתקוממים נגד שוד הקופה הציבורית ע"י "נבחרי ציבור " דוגמת בורג וטענתי שעם ישראל ראוי לשלחם הביתה ללא פנסיה וללא לשכות ועוזרים !! בגין היותי אזרח ישר שטען בהי לישנא שלעם ישראל בארצו מגיע מנהיגים ראויים יותר מכאלה הדורשים מימון עתק ותנאי פרישה בלתי סבירים בגין חוקים כביכול שאותם מנהיגים חוקקו למען עצמם . כיוון שזה מצב מטורף לחלוטין שאזרח ישר ונאמן כמוני צריך להחקר על תביעתו זו בכוונתי לגשת כבר בימים הקרובים למספר שגרירויות ולבקש מקלט מדיני בגין נרדפות פוליטית ! מעשה זה יעשה תוך זימון כל רשתות הטלוויזיה העולמיות כולל אל ג'זירה וחשיפת המשטר הסדאמי הנהוג בישראל ! חבל שאזרח ציוני כמוני המאמין בכנות בצדקת מאבקה של מדינת ישראל נגד אויביה המאיימים לכלותה חייב לתת נשק לאויביה שיעוטו על הידיעה הזו כמוצאי שלל רב וכל זאת משום שאני טוען שיש לעצור את שלל ההטבות וגזל הקופה הציבורית ע"י נבחרים כבורג ודומיו באמתלה של חוקים ותקנות מושחתות שתיקנו למען עצמם !!

למעלה